О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 30 июля 2013 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2013 года № 3640
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано 22 января 2013 года в районной газете «Қарғалы» за № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры «2 276 717» заменить цифрами «2 296 065»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры «1 797 147» заменить цифрами «1 816 495»;
в подпункте 2):
затраты –
цифры «2 349 219» заменить цифрами «2 368 567»;
в пункте 10:
в части абзаца 6:
цифры «255» заменить цифрами «250»,
дополнить абзацами следующего содержания:
3 900 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения;

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 шілдедегі № 135 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 тамызда № 3640 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3490 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
«2 276 717» саны «2 296 065» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
«1 797 147» саны «1 816 495» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар-
«2 349 219» саны «2 368 567» сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
6 азат жолы бөлігінде:
«255» саны «250» сандарымен ауыстырылсын,
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
3 900 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;

15 453 тысяч тенге - на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020.
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель                            Секретарь
сессии районного маслихата             районного маслихата
Г.Нуредилова                              Х.Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 30 июля 2013 года № 135
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 80
Бюджет Каргалинского района на 2013 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

15 453 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге.
Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және  2 қосымшаларға сәйкес мазмұндалсын.
2.Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                 Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                  хатшысы
Г.Нуредилова                    Х.Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 30 шілдедегі
№ 135 шешіміне
1 Қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 80 шешіміне
1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер