Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Каргалинском районе
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 12 сентября 2013 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 сентября 2013 года № 3648. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16 мая 2016 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16.05.2016 № 190.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", подпунктами 1 и 3 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях расширения мер по содействию занятости инвалидов акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить для предприятий и организаций, не зависимо от форм собственности квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тынымгереева И.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков

Қарғалы ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 183 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қыркүйекте № 3648 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 16.05.2016 № 190 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1 және 3 тармақшаларына сәйкес, мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдем ету жөніндегі шараларды кеңейту мақсатында Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпорындар мен ұйымдарға меншік түріне қарамастан, жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Д.Тынымгереевке жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Р.Сыдықов