Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Кобдинского районного акимата Актюбинской области от 31 июля 2013 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 августа 2013 года № 3625. Утратило силу постановлением Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 14 мая 2015 года № 123
Сноска. Утратило силу постановлением Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 14.05.2015 № 123 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кобдинского района согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных печатных материалов информационными стендами, щитами и тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ж. Ергалиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Джусибалиев
Согласовано:
Председатель районной
территориальной комиссии
Р. Жолдыбаева
Приложение к
Постановлению акимата
района № 137 от 31 июля
2013 года
СПИСОК
Мест предназначенных для размещения агитационных
печатных материалов по Кобдинскому району
Наименование аульных округов
Место размещения стендов
1
Акрапский
Перед зданием Акрапской врачебной амбулатории
2
Бегалинский
Перед зданием Калиновской средней школы
3
Бестауский
Перед зданием сельского клуба
4
Булакский
Перед зданием детского сада в селе Алия
Перед зданием средней школы в селе Талдысай
Перед зданием сельского клуба в селе Булак
5
Имени И.Билтабанова
Перед зданием сельского дома культуры в селе имени И. Билтабанова
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе имени И. Билтабанова
Перед зданием начальной школы в селе Косоткел
Перед зданием начальной школы в селе Байтак
6
Жарыкский
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе Жарык
Перед зданием школы в селе Ортак
Перед зданием школы в селе Канай
7
Жарсайский
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе Жарсай
Перед зданием сельского клуба в селе Караганды
Перед зданием ТОО "Утепберген" в селе Аксай
8
Жиренкопинский
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе Жиренкопа
Перед зданием сельского клуба в селе Жиренкопа
Перед зданием врачебной амбулатории в селе Жиренкопа
Перед зданием основной школы в селе Тентеккара
9
Жанаталапский
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе Жанаталап
10
Исатайский
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе Жарсай - 2
11
Кобдинский
Перед зданием Дома культуры
Перед зданием русской средней школы
Перед зданием центральной районной больницы
12
Курсайский
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе Курсай
13
Кызылжарский
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе Кызылжар
Перед зданием сельского клуба в селе Каракемер
14
Имени И.Курманова
Перед зданием "Жастар үйі" в селе Егиндыбулак
Перед зданием фельдшерского пункта в селе Бегалы
15
Отекский
Перед зданием сельского клуба
16
Сарбулакский
Перед зданием сельского клуба
17
Сугалинский
Перед зданием средней школы в селе Кок уй
Перед зданием сельского клуба в селе Кок уй
Перед зданием аппарата акима аульного округа в селе Кок уй
Перед зданием основной школы в селе Сугалы
Перед зданием основной школы в селе Когалы
18
Терисакканский
Перед зданием аппарата акима административно территориальной единицы села Терисаккан

Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 137 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 тамызда № 3625 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 123 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 14.05.2015 № 123 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, қосымшаға сәйкес Қобда ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Ауылдық округінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін ақпараттық стендтермен, тақталармен және тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ж. Ерғалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Жүсібалиев
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
Р. Жолдыбаева
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 31 шілдедегі
№ 137 қаулысына
қосымша
Қобда ауданы бойынша үгіттік баспа материалдарын
орналастыруға арналған орындар
ТІЗІМІ
Ауылдық округінің атауы
Стендтер орналастырылатын орын
1
Ақрап
Ақырап ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының алдында
2
Бегалы
Калиновка орта мектеп ғимаратының алдында
3
Бестау
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
4
Бұлақ
Әлия ауылында балабақша ғимаратының алдында
Талдысай ауылында орта мектеп ғимаратының алдында
Бұлақ ауылында ауылдық клуб ғимаратының алдында
5
И. Білтабанов атындағы
И. Білтабанов атындағы ауылында ауылдық мәдениет үйінің алдында
И. Білтабанов атындағы ауылында ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының алдында
Қосөткел ауылында бастауыш мектеп ғимаратының алдында
Байтақ ауылында бастауыш мектеп ғимаратының алдында
6
Жарық
Жарық ауылында ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының алдында
Ортақ ауылында мектеп ғимаратының алдында
Қанай ауылында мектеп ғимаратының алдында
7
Жарсай
Жарсай ауылында ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының алдында
Қарағанды ауылында ауылдық клуб ғимаратының алдында
Ақсай ауылында "Өтепберген" ЖШС ғимаратының алдында
8
Жиренқопа
Жиренқопа ауылында ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының алдында
Жиренқопа ауылында ауылдық клуб ғимаратының алдында
Жиренқопа ауылында ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының алдында
Тентекқара ауылында негізгі мектеп ғимаратының алдында
9
Жаңаталап
Жаңаталап ауылында ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының алдында
10
Исатай
Жарсай–2 ауылында ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының алдында
11
Қобда
Мәдениет үйі ғимаратының алдында
Орыс орта мектеп ғимаратының алдында
Аудандық орталық аурухана ғимаратының алдында
12
Құрсай
Құрсай ауылында ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының алдында
13
Қызылжар
Қызылжар ауылында ауылдық округі әкімінің аппараты ғимаратының алдында
Қаракемер ауылында клуб ғимаратының алдында
14
И. Құрманов атындағы
Егіндібұлақ ауылында "Жастар үйі" ғимаратының алдында
Бегалы ауылында фельдшерлік пункт ғимаратының алдында
15
Өтек
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
16
Сарбұлақ
Ауылдық клуб ғимаратының алдында
17
Сөгәлі
Көк үй ауылында орта мектеп ғимаратының алдында
Көк үй ауылында ауылдық клуб ғимаратының алдында
Көк үй ауылында ауылдық округ әкімшілігі ғимаратының алдында
Сөгәлі ауылында негізгі мектеп ғимаратының алдында
Қоғалы ауылында негізгі мектеп ғимаратының алдында
18
Терісаққан
Терісаққан ауылы әкімшілік – аумақтық бірлігінің әкімі аппараты ғимаратының алдында