Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период проведения выборов
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 11 февраля 2013 года № 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 февраля 2013 года № 3536. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 13 сентября 2013 года № 397
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 13.09.2013 № 397
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Мугалжарской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов согласно приложению 1.
2. Предоставить помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мугалжарского районного маслихата согласно приложению 2.
3. Акимам городов Кандыагаш, Эмба, Жем и аульных округов оснастить определенные места для размещения агитационных материалов стендами, щитами, тумбами.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Д.Сагирова.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                  С.ШАНГУТОВ
Согласовано:
Председатель Мугалжарской
районной территориальной
избирательной комиссии                       Г.АСКАРОВ
Приложение 1
к постановлению акимата
Мугалжарского района
от 11 февраля 2013 года № 90
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов
р/н Наименование города и аульных округов Наименование города, населенного пункта Адреса месторасположении агитационных печатных материалов
1
город Кандыагаш
город Кандыагаш
Территория районного Дома культуры, улица Джамбула, 54
Территория магазина «Султан», улица Шинтасова, 3
Территория ТОО «Кентавр» Промзона, 14в
Пересечение проспекта Победы и улицы С.Сейфуллина
Территория Кандыагашского производственно-экономического колледжа, улица Транформаторная, 2
Территория средней школы № 4, микрорайон «Молодежный»
2
город Эмба
город Эмба
Территория городского Дома культуры, улица Б.Момышулы, 7

Сайлау өткізу кезеңінде үміткерлердің үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындары және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 90 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 ақпанда № 3536 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 13 қыркүйектегі № 397 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 13.09.2013 № 397 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 28 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес Мұғалжар ауданы әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), сайлау өткiзу кезеңiнде үміткерлердің үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Мұғалжар аудандық мәслихат депутаттығына үміткерлеріне сайлаушыларымен кездесу өткізу үшiн үй-жайлар 2 қосымшаға сәйкес берiлсiн.
3. Қандыағаш, Ембі, Жем қалаларының және ауылдық округтерінің әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Д.Сағыровқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                                 С.ШАҢҒҰТОВ
Келiсiлдi:
Мұғалжар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы               Ғ.АСҚАРОВ
Мұғалжар ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 11 ақпандағы
№ 90 қаулысына
1 қосымша
Сайлау өткiзу кезеңiнде үміткерлердің үгiттiк баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
р/с Қалалық және ауылдық округi атауы Қала және елдi мекен атауы Үгiт баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Қандыағаш қаласы
Қандыағаш қаласы
Аудандық Мәдениет үйiнің аумағы, Жамбыл көшесi, 54
«Сұлтан» дүкенiнің аумағы, Шынтасов көшесi, 3
«Кентавр» ЖШС-нің аумағы, Өндірістік аймақ, 14в
Жеңiс даңғылы қиылысы және С.Сейфуллин көшесi
Қандыағаш өнеркәсіптік-экономикалық колледжінің аумағы, Транформаторная көшесi, 2
№ 4 орта мектебінің аумағы, «Жастық» мөлтек ауданы
2
Ембi қаласы
Ембi қаласы
Қалалық Мәдениет үйiнің аумағы, Б.Момышұлы көшесi, 7

Территория средней школы № 7, улица Айтеке би, 21
Территория районного участка электроснабжения, улица Есет батыра, 26
Территория Жемского эксплуатационного депо, улица Есет батыра, 140
Площадь рынка «Айнур», улица З.Бралова, 3
Площадь рынка «Акжол», улица Ж.Тлепбергенова, 28
3
город Жем
город Жем
Территория Дома культуры, улица Айтеке би, 5
4
Аульный округ имени К.Жубанова
село Каракол
1. Территория средней школы имени А.Жубанова, улица Школьная, 9
2. Территория детского сада «Айголек», улица Бейбитшилик, 20
село Жанатурмыс
Территория аульного клуба, улица братьев Жубановых, 7
5
Ащесайский аульный округ
село Ащесай
1. Территория средней школы имени Н.Крупской, улица О.Калыбаева, 25
2. Территория Дома культуры, улица О.Калыбаева, 14
село Аксу
Территория Аксуской основной школы, улица Н.Досмагамбетова, 41
село Сабындыкол
Территория Сабындыкольской начальной школы, улица Т.Тлегенова, 12
6
Егиндибулакский аульный округ
село Булакты
Территория средней школы имени М.Ломоносова, улица Алдабергенова, 15
село Миялыкол
Территория Миялыкольской основной школы, улица Ынтымак, 5
7
село Мугалжар
село Мугалжар
Территория Мугалжарской средней школы, улица Наурыз, 1а
8
Кумсайский аульный округ
село Кумсай
Территория аульного клуба, улица Н.Каниева, 3
село Джамбул
Территория библиотеки, улица Джамбула, 9
9
Джурунский аульный округ
село Джурун
Территория Дома культуры, улица А.Жубанова, 6
село Колденен Темир
Территория аульного клуба, улица Достык, 38
село Тажирибе
Территория основной школы села Тажирибе, улица Жастар, 1
село Кубелей
Территория фельдшерского пункта, улица Астана, 27
станция Изимбет
Территория железнодорожной станции, улица Орталык, 10а
разъезд № 53 Талдысай
Территория железнодорожной станции, улица Темиржолшылар, 7/2
10
Енбекский аульный округ
село Сагашили
1. Территория средней школы имени Абая, улица А.Кунанбаева, 1
2. Территория детского сада «Дана», улица А.Молдагуловой, 18
село Басшили
Территория основной школы имени Ы.Мухамбетжанова, улица Орталык, 40
село Тепсен- Карабулак
Территория Сергеевкой основной школы, улица Тауелсиздик, 46
станция Темир
Территория начальной школы № 59, улица Наурыз, 25/1
11
Талдысайский аульный округ
село Талдысай
Территория Дома культуры, улица А.Молдагуловой, 26
село Енбек
Территория аульного клуба, улица М.Маметовой, 5
12
Батпаккольский аульный округ
село Жагабулак
Территория Жанажольской средней школы, улица Н.Каржаубаева, 2а
село Жаркемер
Территория Жаркемерской начальной школы, улица Жем, 17
село Сага
Территория Сагинской основной школы, улица Сага, 12
село Кожасай
Территория Кожасайской основной школы, улица Тауелсиздик, 1
13
Қумжарганский аульный округ
село Бирлик
Территория Дома культуры, улица Достык, 1
село Шенгельши

№ 7 орта мектебінің аумағы, Әйтеке би көшесi, 21
Аудандық қуатпен жабдықтау учаскесiнің аумағы, Есет батыр көшесi, 26
Жем пайдалану депосының аумағы, Есет батыр көшесi, 140
«Айнұр» базарының алаңы, З.Бралов көшесi, 3
«Ақжол» базарының алаңы, Ж.Тлепбергенов көшесi, 28
3
Жем қаласы
Жем қаласы
Мәдениет үйiнің аумағы,
Әйтеке би көшесi, 5
4
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округi
Қаракөл ауылы
1. А.Жұбанов атындағы орта мектебінің аумағы, Мектеп көшесi, 9
2. «Айгөлек» балабақшасының аумағы, Бейбітшілік көшесі, 20
Жаңатұрмыс ауылы
Ауылдық клубының аумағы, ағайынды Жұбановтар көшесі, 7
5
Ащысай ауылдық округi
Ащысай ауылы,
1. Н.Крупская атындағы орта мектебінің аумағы, Ө.Қалыбаев көшесi, 25
2. Мәдениет үйiнің аумағы, Ө.Қалыбаев көшесі, 14
Ақсу ауылы
Ақсу негізгі мектебінің аумағы, Н.Досмағамбетов көшесі, 41
Сабындыкөл ауылы
Сабындыкөл бастауыш мектебінің аумағы, Т.Тлегенов көшесі, 12
6
Егiндiбұлақ ауылдық округi
Бұлақты ауылы
М.Ломоносов атындағы орта мектебінің аумағы, Алдабергенов көшесi, 15
Миялыкөл ауылы
Миялыкөл негізгі мектебінің аумағы, Ынтымақ көшесi, 5
7
Мұғалжар селосы
Мұғалжар селосы
Мұғалжар орта мектебiнің аумағы, Наурыз көшесі, 1а
8
Құмсай ауылдық округi
Құмсай ауылы
Ауылдық клубының аумағы, Н.Каниев көшесі, 3
Жамбыл ауылы
Кiтапхана аумағы, Жамбыл көшесі, 9
9
Жұрын ауылдық округi
Жұрын ауылы
Мәдениет үйiнің аумағы, А.Жұбанов көшесi, 6
Көлденең Темiр ауылы
Ауылдық клубының аумағы, Достық көшесі, 38
Тәжiрибе ауылы
Тәжірибе ауылы негізгі мектебінің аумағы, Жастар көшесі, 1
Көбелей ауылы
Фельдшерлiк пунктінің аумағы, Астана көшесі, 27
Iзiмбет бекетi
Темiржол станциясының аумағы, Орталық көшесі,10а
№ 53 Талдысай разъезi
Темiржол станциясының аумағы, Теміржолшылар көшесі, 7/2
10
Еңбек ауылдық округi
Сағашилi ауылы
1. Абай атындағы орта мектебінің аумағы, А.Құнанбаев көшесі, 1
2. «Дана» балабақшасының аумағы, Ә.Молдағұлова көшесі, 18
Басшилi ауылы
Ы.Мұхамбетжанов атындағы негiзгi мектебінің аумағы, Орталық көшесі, 40
Тепсен-Қарабұлақ ауылы
Сергеевка негiзгi мектебінің аумағы, Тәуелсiздiк көшесi, 46
Темiр бекетi
№ 59 бастауыш мектебінің аумағы, Наурыз көшесі, 25/1
11
Талдысай ауылдық округi
Талдысай ауылы
Мәдениет үйiнің аумағы, Ә.Молдағұлова көшесi, 26
Еңбек ауылы
Ауылдық клубының аумағы, М.Мәметова көшесi, 5
12
Батпақкөл ауылдық округi
Жағабұлақ ауылы,
Жаңажол орта мектебiнің аумағы, Н.Қаржаубаев көшесi, 2а
Жаркемер ауылы
Жаркемер бастауыш мектебiнің аумағы, Жем көшесi, 17
Саға ауылы
Саға негiзгi мектебiнің аумағы, Саға көшесi, 12
Қожасай ауылы
Қожасай негiзгi мектебiнің аумағы, Тәуелсiздiк көшесi, 1
13
Құмжарған ауылдық округi
Бiрлiк ауылы
Мәдениет үйінің аумағы, Достық көшесi, 1
Шеңгелши ауылы

Территория основной школы имени 30 лет КазССР, улица Ш.Курманиязова, 11
село Кумжарган
Территория Кумжарганской основной школы, улица Орталык, 15
село Кумсай
Территория Кумсайской начальной школы, улица Енбекши, 10/2
14
Аккемирский аульный округ
село Аккемир
Территория Дома культуры, улица Есет Кокиулы, 34
село Котибар батыра
Территория аульного клуба, улица Дружба, 21
село Жарык
Территория Жарыкской основной школы, улица А.Байтурсынова, 3
село Коктобе
Территория Коктобинской основной школы, улица Садовая, 4
село Елек
Территория Елекской основной школы, улица А.Жумабаева, 16
15
Кайындинский аульный округ
село Кайынды
Территория Дома культуры, улица Кайынды, 11
село Алтынды
Территория Юбилейной средней школы, улица А.Кунанбаева, 15
Приложение 2
к постановлению акимата
Мугалжарского района
от 11 февраля 2013 года № 90
Помещения, предоставляемые на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями в период проведения выборов
р/н
Наименование города и аульных округов
Наименование города, населенного пункта
Наименование здания
Адрес здания
1
город Кандыагаш
город Кандыагаш
Актовый зал средней школы № 1
улица Есет батыра, 19
Актовый зал ТОО «Мунаймашремонткомплект»
Промзона, 14в
Актовый зал школы-гимназии № 3
микрорайон «Дружба»
Актовый зал средней школы № 4
микрорайон «Молодежный»
2
город Эмба
город Эмба
Городская библиотека
улица Геологов, 17
Актовый зал средней школы №7
улица Айтеке би, 21
3
город Жем
город Жем
Дом культуры
улица Айтеке би, 5
4
Аульный округ имени К.Жубанова
село Каракол
Средняя школа имени К.Жубанова
улица Школьная, 9
село Жанатурмыс
Аульный клуб
улица братьев Жубановых, 7
5
Ащысайский аульный округ
село Ащесай
Дом культуры
улица О.Калыбаева, 14
село Аксу
Аксуская основная школа
улица Н. Досмагамбетова 41
село Сабындыкол
Сабындыкольская начальная школа
улица Т.Тлегенова, 9
6
Егиндыбулакский аульный округ
село Булакты
Дом культуры
улица Полтинников, 17
село Миялыкол
Миялыкольская средняя школа
улица Ынтымак, 5
7
село Мугалжар
село Мугалжар
Мугалжарская средняя школа
улица Наурыз, 1а
8
Кумсайския аульный округ
село Кумсай
Аульный клуб
улица Н.Каниева, 3
село Джамбул
Библиотека
улица Джамбула, 9
9
Джурунский аульный округ
село Джурун
Средняя школа имени К.Жубанова
улица Абая, 12
село Колденен Темир
Ленинская основная школа
улица Достык, 30
село Тажирибе
Основная школа села Тажирибе
улица Жастар, 1
село Кубелей
Ильичевская основная школа
улица Астана, 4
село Изимбет
Железнодорожная станция
улица Орталык, 10а
разъезд № 53 Талдысай
Талдысайская начальная школа № 52
улица Темиржолшылар, 7/1
10
Енбекский аульный округ
село Сагашили

ҚазССР 30 жыл атындағы негізгі мектебінің аумағы, Ш.Құрманиязов көшесі, 11
Құмжарған ауылы
Құмжарған негізгі мектебінің аумағы, Орталық көшесі, 15
Құмсай ауылы
Құмсай бастауыш мектебінің аумағы, Еңбекші көшесi, 10/2
14
Ақкемер ауылдық округi
Ақкемер ауылы
Мәдениет үйiнің аумағы, Есет Көкiұлы көшесi, 34
Көтiбар батыр ауылы
Ауылдық клубының аумағы, Достық көшесi, 21
Жарық ауылы
Жарық негiзгi мектебiнің аумағы, А.Байтұрсынов көшесi, 3
Көктөбе ауылы
Көктөбе негізгі мектебінің аумағы, Садовая көшесі, 4
Елек ауылы
Елек негiзгi мектебiнің ғимараты, Ә.Жұмабаев көшесi, 16
15
Қайыңды ауылдық округi
Қайыңды ауылы
Мәдениет үйiнің аумағы, Қайыңды көшесi, 11
Алтынды ауылы
Юбилейный орта мектебiнің аумағы, А.Құнанбаев көшесi, 15
Мұғалжар ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 11 ақпандағы
№ 90 қаулысына
2 қосымша
Сайлау өткiзу кезеңiнде үміткерлердің сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн шарттық негiзде берілетін үй-жайлар
р/с Қалалық және ауылдық округi атауы Қала және елдi мекен атауы Ғимаратты бөлетiн мекеменiң атауы Ғимаратты бөлетiн мекеменiң атауы мекен-жайы
1
Қандыағаш қаласы
Қандыағаш қаласы
№ 1 орта мектебiнің мәжiлiс залы
Есет батыр көшесi, 19
«Ақтөбемұнаймашкомплект» ЖШС-нің мәжiлiс залы
Өндiрiстiк аймақ, 14в
№ 3 мектеп-гимназиясының мәжiлiс залы
«Достық» мөлтек ауданы
№ 4 орта мектебiнің мәжiлiс залы
«Жастық» мөлтек ауданы
2
Ембi қаласы
Ембi қаласы
Қалалық кiтапхана
Геологтар көшесi, 17
№ 7 орта мектебiнің мәжiлiс залы
Әйтеке би көшесi, 21
3
Жем қаласы
Жем қаласы
Мәдениет үйi
Әйтеке би көшесi, 5
4
Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округi
Қаракөл ауылы
А.Жұбанов атындағы орта мектебі
Мектеп көшесi, 9
Жаңатұрмыс ауылы
Ауылдық клубы
ағайынды Жұбановтар көшесі, 7
5
Ащысай ауылдық округi
Ащысай ауылы
Мәдениет үйi
Ө.Қалыбаев көшесi, 14
Ақсу ауылы
Ақсу негізгі мектебі
Н.Досмағамбетов көшесі, 41
Сабындыкөл ауылы
Сабындыкөл бастауыш мектебi
Т.Тлегенов көшесi, 9
6
Егiндiбұлақ ауылдық округi
Бұлақты ауылы
Мәдениет үйі
Полтинников көшесi, 17
Миялыкөл ауылы
Миялыкөл негізгі мектебi
Ынтымақ көшесi, 5
7
Мұғалжар селосы
Мұғалжар селосы
Мұғалжар орта мектебi
Наурыз көшесі, 1а
8
Құмсай ауылдық округi
Құмсай ауылы
Ауылдық клубы
Н.Каниев көшесi, 3
Жамбыл ауылы
Кiтапхана
Жамбыл көшесi, 9
9
Жұрын ауылдық округi
Жұрын ауылы
Қ.Жұбанов атындағы орта мектебi
Абай көшесi, 12
Көлденең- Темiр ауылы
Ленин негізгі мектебі
Достық көшесi, 30
Тәжiрибе ауылы
Тәжiрибе ауылының негiзгi мектебi
Жастар көшесi, 1
Көбелей ауылы
Ильич негiзгi мектебi
Астана көшесi, 4
Изембет бекеті
Темiр жол станциясы
Орталық көшесі, 10а
№ 53 Талдысай разъезді
№ 52 Талдысай бастауыш мектебі
Теміржолшылар көшесі, 7/1
10
Енбек ауылдық округi
Сағашилi ауылы

1. Средняя школа имени Абая
2. Дом культуры
улица А.Кунанбаева, 1
улица Женис, 9
село Басшили
Основная школа имени Ы.Мухамбетжанова
улица Орталық, 40
село Тепсен- Карабулак
Сергеевская основная школа
улица Тауелсиздик, 46
11
Талдысайский аульный округi
село Талдысай
Дом культуры
улица А.Молдагуловой, 26
село Енбек
Аульный клуб
улица М.Маметовой, 5
12
Батпакольский аульный округ
село Жагабулак
Жанажольская средняя школа
улица Н.Каржаубаева, 2а
село Жаркемер
Жаркемерская начальная школа
улица Жем, 17
село Сага
Сагинская основная школа
улица Сага, 12
село Кожасай
Кожасайская основная школа
улица Тауелсиздик, 1
13
Кумжарганский аульный округ
село Бирлик
Дом культуры
улица Достык, 1
село Шенгельши
Основная школа имени 30 лет КазССР
улица Ш.Курманиязова, 11
село Кумжарган
Кумжарганская основная школа
улица Орталык, 15
село Кумсай
Здание Кумсайской начальной школы
улица Енбекши, 10/2
14
Аккемирский аульный округ
село Аккемир
Дом культуры
улица Есет Кокиулы, 34
село Коктобе
Коктобинская основная школа
улица Садовая, 4
село Жарык
Жарыкская основная школа
улица А.Байтурсынова, 3
село Котибар батыра
Аульный клуб
улица Достық, 21
село Елек
Елекская основная школа
улица А.Жумабаева, 16
15
Кайындинский аульный округ
село Кайынды
Дом культуры
улица Кайынды, 11
село Алтынды
Юбилейная средняя школа
улица А.Кунанбаева, 15

1. Абай атындағы орта мектебі
2. Мәдениет үйi
А.Құнанбаев көшесі, 1
Жеңіс көшесі, 9
Басшилi ауылы
Ы.Мұхамбетжанов атындағы негiзгi мектебі
Орталық көшесi, 40
Тепсең- Қарабұлақ ауылы
Сергеевка негiзгi мектебi
Тәуелсiздiк көшесi, 46
11
Талдысай ауылдық округi
Талдысай ауылы
Мәдениет үйi
Ә.Молдағұлова көшесi, 26
Еңбек ауылы
Ауылдық клубы
М.Мәметова көшесi, 5
12
Батпақкөл ауылдық округi
Жағабұлақ ауылы
Жаңажол орта мектебi
Н.Қаржаубаев көшесi, 2а
Жаркемер ауылы
Жаркемер бастауыш мектебi
Жем көшесi, 17
Саға ауылы
Саға негiзгi мектебi
Саға көшесi, 12
Қожасай ауылы
Қожасай негiзгi мектебi
Тәуелсiздiк көшесi, 1
13
Құмжарған ауылдық округi
Бiрлiк ауылы
Мәдениет үйі
Достық көшесi, 1
Шеңгелши ауылы
ҚазССР 30 жыл атындағы негiзгi мектебi
Ш.Құрманиязова көшесi, 11
Құмжарған ауылы
Құмжарған негiзгi мектебi
Орталық көшесi, 15
Құмсай ауылы
Құмсай бастауыш мектебінің ғимараты
Еңбекші көшесi, 10/2
14
Ақкемер ауылдық округi
Ақкемер ауылы
Мәдениет үйi
Есет Көкiұлы көшесi, 34
Көктөбе ауылы
Көктөбе негізгі мектебі
Садовая көшесi, 4
Жарық ауылы
Жарық негiзгi мектебi
А.Байтұрсынов көшесi, 3
Көтiбар батыр ауылы
Ауылдық клубы
Достық көшесi, 21
Елек ауылы
Елек негiзгi мектебi
Ә.Жұмабаев көшесі, 16
15
Қайыңды ауылдық округi
Қайыңды ауылы
Мәдениет үйі
Қайыңды көшесi, 11
Алтынды ауылы
Юбилей орта мектебi
А.Құнанбаев көшесi, 15