О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 14-1, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2013 года N 2315. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2264, опубликовано в газете "Алакол" от 19 января 2013 года N 3) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "6229110" заменить цифрами "6013775", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "5024879" заменить цифрами "4809544", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "1140188" заменить цифрами "925199";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1780273" заменить цифрами "1779927"
2) "Затраты" цифры "6229110" заменить цифрами "6105943"
5) "Дефицит (профицит)" цифры "41528" заменить цифрами "136400".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифры "41528" заменить цифрами "136400".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Жуанышбаев Е.О.
Секретарь районного
маслихата                                  Сейрбаев Б.Т.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Бекболатов Сатай Нурмухашевич

Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 14-1 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 14 наурызда N 2315 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2264 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы N 3 "Алакөл" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) Кiрiстер "6229110" саны "6013775" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "5024879" саны "4809544" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1140188" саны "925199" санына ауыстырылсын.
"дамытуға нысаналы трансферттер" "1780273" саны "1779927" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "6229110" саны "6105943" санына ауыстырылсын;
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-41528" саны "-136400" санына ауыстырылсын;
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "41528" саны "136400" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Кезекті сессияның
төрағасы                                   Жуанышбаев Е.Ө.
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Сейрбаев Б.Т
"КЕЛІСІЛДІ"
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы