О районном бюджете Илийского района на 2014-2016 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2013 года N 27-125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2539. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30 июля 2015 года № 47-223
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 30.07.2015 № 47-223 (вступает в силу с момента опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Илийского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 64 164 123 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 53 381 706 тысяч тенге;
неналоговые поступления 52 276 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 293 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10 437 041 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 701 823 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 6 735 218 тысяч тенге;
2) затраты 65 854 679 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 48 988 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 50 126 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 63 324 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 13 198 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 740 682 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 740 682 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 40-187 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 18 804 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестрованию в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии А. Исаев
Секретарь районного маслихата Е. Турымбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Илийского района" Елеусизова Гульнар Таутаевна
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Илийского района от 21 декабря
2013 года N 27-125 "О районном
бюджете Илийского района на

Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы N 27-125 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2539 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 шілдедегі № 47-223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 30.07.2015 № 47-223 шешімімен (ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 164 123 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 53 381 706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 52 276 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 293 100 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 437 041 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 701 823 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 6 735 218 мың теңге;
2) шығындар 65 854 679 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 48 988 034 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 50 126 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 63 324 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13 198 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 740 682 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 740 682 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 40-187 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 18 804 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы А. Исаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е. Тұрымбетов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Елеусізова Гульнар Таутаевна
Іле аудандық мәслихаттың
2013 жылдың 21 желтоқсандағы

0 08
Погашение долга местного
исполнительного органа перед
вышестоящим бюджетом
14 121
Приложение 3
утвержденное решением маслихата
Илийского района от 21 декабря
2013 года N 27-125 "О районном
бюджете Илийского района на
2014-2016 годы"
Районный бюджет Илийского района на 2016 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
86573292
1
Налоговые поступления
76246857
04
Налоги на собственность
794618
1
Hалоги на имущество

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары
тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
14121
Іле аудандық мәслихаттың
2013 жылдың 21 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 27-125 шешімімен бекітілген
3-қосымша
Іле ауданының 2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер
86 573 292
1
Салықтық түсімдер
76 246 857
04
Меншiкке салынатын салықтар
794 618
1
Мүлiкке салынатын салықтар

006
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов
69450
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
15 110
01
Погашение бюджетных кредитов
15 110
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных
из государственного бюджета
15 110
Функциональная группа
Сумма
(тысяч
тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
IV. Сальдо по операциям с
финансовыми активами
0
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
6
Поступления от продажи финансовых
активов государства
0
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-54 340
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
54 340
7
Поступления займов
69 450
01
Внутренние государственные займы
69 450
2
Договоры займа
69 450
Функциональная группа
Сумма
(тысяч
тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
16
Погашение займов
15 110
1
Погашение займов
15 110
452
Отдел финансов района (города
областного значения)
15 110
0 08
Погашение долга местного
исполнительного органа перед
вышестоящим бюджетом
15 110
Приложение 4
утвержденное решением маслихата
Илийского района от 21 декабря
2013 года N 27-125 "О районном
бюджете Илийского района на
2014-2016 годы"
Перечень бюджетных программ на 2014 год, не подлежащих
секвестру процессе исполнение бюджета района
Функциональная группа
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование

006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын
іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
69 450
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
15 110
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
15 110
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген
бюджеттік кредиттерді өтеу
15 110
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
IV. Қаржы активтерімен операциялар
бойынша сальдо
0
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
06
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан
түсетін түсімдер
0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
- 54 340
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)
54 340
07
Қарыздар түсімі
69 450
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
69 450
2
Қарыз алу келісім-шарттары
69 450
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
16
Қарыздарды өтеу
15 110
1
Қарыздарды өтеу
15 110
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15 110
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
15 110
Іле аудандық мәслихаттың
2013 жылдың 21 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2014-2016 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 27-125 шешімімен бекітілген
4-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің орындау барысында
секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
4
Білім беру
02
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру