Об областном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 декабря 2013 года № 2077
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с Законом Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы» от 3 декабря 2013 года Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 175 607 936 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 332 263 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 1 893 156 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 157 370 017 тысяч тенге;
2) затраты – 175 553 303 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 078 905 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 2 679 807 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 600 902 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 181 859 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 182 847 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 988 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 2 202 521 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2 202 524 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского областного маслихата от 14.04.2014 № 23-2; 12.06.2014 № 25-2; 22.08.2014 № 28-3; 10.11.2014 № 31-2; 27.11.2014 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской и районные бюджеты в сумме 50 949 393 тысяч тенге:
Байзакскому району – 4 579 776 тысяч тенге;
Жамбылскому району – 3 909 530 тысяч тенге;
Жуалынскому району – 4 009 779 тысяч тенге;
Кордайскому району – 5 550 959 тысяч тенге;
Меркенскому району – 4 012 126 тысяч тенге;
Мойынкумскому району – 2 518 089 тысяч тенге;
Сарысускому району – 3 719 270 тысяч тенге;
Таласскому району – 3 559 796 тысяч тенге;
Т.Рыскуловскому району–2 986 372 тысячи тенге;
Шускому району – 4 817 672 тысячи тенге;
городу Тараз – 11 286 024 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» на 2014-2016 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, финансируемых из областного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 желтоқсанда № 2077 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына және «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 123-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 175 607 936 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 332 263 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 893 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 500 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 157 370 017 мың теңге;
2) шығындар – 175 553 303 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 078 905 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 2 679 807 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 600 902 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 181 859 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 182 847 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 988 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 202 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 202 521 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 14.04.2014 № 23-2; 12.06.2014 № 25-2; 22.08.2014 № 28-3; 10.11.2014 № 31-2; 27.11.2014 № 32-2 шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылы облыстық бюджеттен аудандық және қалалық бюджеттерге берілетін субвенция мөлшері 50 949 393 мың теңге сомасында белгіленсін:
Байзақ ауданына - 4 579 776 мың теңге;
Жамбыл ауданына - 3 909 530 мың теңге;
Жуалы ауданына - 4 009 779 мың теңге;
Қордай ауданына - 5 550 959 мың теңге;
Меркі ауданына - 4 012 126 мың теңге;
Мойынқұм ауданына - 2 518 089 мың теңге;
Сарысу ауданына - 3 719 270 мың теңге;
Талас ауданына - 3 559 796 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына - 2 986 372 мың теңге;
Шу ауданына - 4 817 672 мың теңге;
Тараз қаласына - 11 286 024 мың теңге.
3. “Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2014-2016 жылдары облыстық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес проценті мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

4. В областном бюджете на 2014 год бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
3-1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
3-2) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
3-3) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
4) на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 14.04.2014 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год за счет средств республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз целевые трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
2) на строительство и реконструкцию объектов образования;
3) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
4) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
5) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»;
6) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.
6. В областном бюджете на 2014 год за счет кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены кредиты на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья, на реализацию мер социальной поддержки специалистов, на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Программы занятости 2020, на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
7. В областном бюджете на 2014 год за счет средств областного бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.

4. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекетік бағдарламасын іске асыруға;
3) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға;
3-1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
3-2) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
3-3) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлық ақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;
4) ең төменгі күнкөріс мөлшерінен төмен табыс алатын шарт-тандырылған отбасыларға қаржылай көмекті енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 14.04.2014 № 23-2 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) ауыз сумен жабдықтау және және су бұру жүйелерін дамытуға;
2) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
3) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
5) «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға;
6) Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған нысаналы даму трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
6. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттің есебінен тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға, мамандарды Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде ауыл кәсіптілікті дамытуына жәрдемдесуге, Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға аудандар мен Тараз қаласының бюджеттерін кредиттеуге берілетін сомалар Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысымен айқындалады.
7. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы және даму трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2014 год в объеме 264 573 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным решением Жамбылского областного маслихата от 22.08.2014 № 28-3 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год, согласно приложению 4.
10. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.

8. 2014 жылғы облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 264 573 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 22.08.2014 № 28-3 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2014 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

1 515
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
15 973
029
Методическая работа
56 268
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
630 919
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 557 124
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 732 770
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 036 428
011
Строительство и реконструкция объектов образования
2 696 342
05
Здравоохранение
38 955 529
253
Управление здравоохранения области
304 042
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
304 042
253
Управление здравоохранения области
944 304
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
552 922
006
Услуги по охране материнства и детства
224 301
007
Пропаганда здорового образа жизни
165 902
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 179
253
Управление здравоохранения области
9 452 921
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 242 510
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
231 593
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
507 626
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
175 461
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
333 589
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
329 160
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 358 882
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
59 670
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

1 515
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
15 973
029
Әдістемелік жұмыс
56 268
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
630 919
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 557 124
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 732 770
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
7 036 428
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 696 342
05
Денсаулық сақтау
38 955 529
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
304 042
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
304 042
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
944 304
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
552 922
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
224 301
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
165 902
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 179
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 452 921
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 242 510
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
231 593
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
507 626
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
175 461
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
333 589
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
329 160
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 358 882
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
59 670
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету

1 214 430
253
Управление здравоохранения области
17 894 116
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
704 149
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
210 555
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16 501 787
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
477 625
253
Управление здравоохранения области
1 300 436
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 257 425
029
Областные базы спецмедснабжения
43 011
253
Управление здравоохранения области
1 916 730
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
140 895
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 312
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
22 155
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
63 343
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
19 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
13 556
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 605 269
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 142 980
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 108 182
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
34 798
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 457 713
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 473 734
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
564 409
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

1 214 430
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17 894 116
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
704 149
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
210 555
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16 501 787
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
477 625
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 300 436
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 257 425
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
43 011
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 916 730
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 895
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 312
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
22 155
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
63 343
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
19 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
13 556
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 000
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 605 269
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 142 980
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 108 182
083
Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаторияларды және фельдшерлік акушерлік пункттерді салу
34 798
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 457 713
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 473 734
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
564 409
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

477 074
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
177 723
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
254 528
261
Управление образования области
419 960
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
373 175
037
Социальная реабилитация
46 785
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 507 858
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 507 858
256
Управление координации занятости и социальных программ области
440 020
003
Социальная поддержка инвалидов
304 654
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
65 900
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
69 466
256
Управление координации занятости и социальных программ области
552 705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
122 993
007
Капитальные расходы государственного органа
15 309
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 718
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
29 126
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
9 849
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 106
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
298 781
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
52 823
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7 000
270
Управление по инспекции труда области
46 653
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
42 625
003
Капитальные расходы государственного органа
4 028
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
16 783
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

477 074
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
177 723
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
254 528
261
Облыстың білім басқармасы
419 960
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
373 175
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 785
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 507 858
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 507 858
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
440 020
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
304 654
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 900
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 466
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
552 705
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 993
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 309
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 718
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
29 126
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
9 849
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 106
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
298 781
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
52 823
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7 000
270
Облыстық еңбек инспекциясы басқармасы
46 653
001
Жергілікті деңгейде балалар құқығын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 625
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 028
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
16 783
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

16 783
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 635 029
251
Управление земельных отношений области
528 496
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
528 496
253
Управление здравоохранения области
34 436
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
34 436
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 146
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 146
261
Управление образования области
266 716
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
243 025
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
23 691
273
Управление культуры, архивов и документации области
138 407
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
137 062
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
1 345
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 841 401
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 905 349
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 912 629
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
23 423
285
Управление физической культуры и спорта области
93 808
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
93 808
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 393 342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
52 882
005
Капитальные расходы государственного органа

16 783
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 635 029
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
528 496
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
528 496
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 436
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
34 436
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 146
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 146
261
Облыстың білім басқармасы
266 716
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
243 025
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
23 691
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
138 407
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде калаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
137 062
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 345
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 841 401
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 905 349
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 912 629
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
23 423
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
93 808
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
93 808
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 393 342
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 882
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

11 398
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
50 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
135 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
44 180
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
191
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
764 560
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
322 308
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 282 865
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
151 926
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
181 696
033
Развитие объектов сельского хозяйства
181 696
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
344 460
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
40 036
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
304 424
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 438
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
13 438
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 626 661
059
Проведение берегоукрепительных работ на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан
2 626 661
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
606 717
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
599 897
006
Охрана животного мира
6 820
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
194 957
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
67 654
008
Мероприятия по охране окружающей среды

11 398
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
50 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
135 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
44 180
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
191
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
764 560
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға
322 308
050
Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге
1 282 865
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
151 926
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
181 696
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
181 696
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
344 460
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40 036
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
304 424
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 438
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
13 438
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 626 661
059
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер есебінен Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізу
2 626 661
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
606 717
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
599 897
006
Жануарлар дүниесін қорғау
6 820
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
194 957
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 654
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар

30 673
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
30 673
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 153 638
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
95 969
003
Капитальные расходы государственного органа
9 270
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
20 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
754 234
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
95 000
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
79 665
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
99 500
269
Управление по делам религий области
66 913
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
25 399
003
Капитальные расходы государственного органа
7 795
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 067
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
29 652
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 975 866
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
745 542
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
603 945
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
1 524 912
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
446 818
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
654 649
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

30 673
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
30 673
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы
1 153 638
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 969
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 270
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
20 000
010
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
754 234
011
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
95 000
012
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
79 665
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 500
269
Облыстың дін істері басқармасы
66 913
001
Жергілікті деңгейде дін саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 399
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 795
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 067
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
29 652
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 975 866
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
745 542
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
603 945
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 524 912
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
446 818
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
654 649
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

557 201
Приложение 4
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 20-3 от 18 декабря 2013 года
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению, за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и субъектами здравоохранения районного значения и села
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
Пропаганда здорового образа жизни
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и субъектами здравоохранения районного значения и села
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Услуги по охране материнства и детства

557 201
Жамбыл облыстық мәслихатының
2013 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне 4 қосымша
2014 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
Салауатты өмір салтын насихаттау
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының өрескел бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
Аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсетуі
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету