О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 8 апреля 2013 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 апреля 2013 года № 1921
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 - 2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1870, опубликованное в районной газете «Жаңа өмір- Новая жизнь» от 18 января 2013 года № 6-7) внести изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 429 896» заменить цифрами «6 078 221»;
цифры «5 727 851» заменить цифрами «5 376 176»;
в подпункте 2):
цифры «6 429 896» заменить цифрами «6 236 550»;
в подпункте 5):
цифры «-41 495» заменить цифрами «-199 824»;
в подпункте 6):
цифры «41 495» заменить цифрами «199 824»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 сәуірдегі № 14-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде № 1921 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1870 болып тіркелген, 2013 жылдың 18 қаңтарында № 6-7 аудандық «Жаңа-өмір» - «Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 429 896» деген сандар «6 078 221» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 727 851» деген сандар «5 376 176» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 429 896» деген сандар «6 236 550» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-41 495» деген сандар «-199 824» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«41 495» деген сандар «199 824» деген сандармен ауыстырылсын;

34 653
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 424
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
161 171
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
221 100
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
197 473
002
Программа занятости
26 100
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 776
005
Государственная адресная социальная помощь
16 000
006
Оказание жилищной помощи
4 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 025
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 114
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 423
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
84 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 027
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4 008
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 627
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 581
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
764
021
Капитальные расходы государственного органа
282
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
569 015
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
66 111
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
65 555
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
556
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 513
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1 513
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

34 653
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 424
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
161 171
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
221 100
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
197 473
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26 100
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 776
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 000
006
Тұрғын үй көмегі
4 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 025
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 114
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
13 423
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
84 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 027
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4 008
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 627
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 581
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
764
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
282
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
569 015
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
66 111
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
65 555
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға
556
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 513
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1 513
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

5 242
452
Отдел финансов района (города областного значения
5 242
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
5 242
08
Используемые остатки бюджетных средств
158 329
Приложение № 2 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 14-2 от 8 апреля 2013 года
Приложение № 5 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 12-3 от 20 декабря 2012 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2013 год
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименование программ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»
040 «Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
014 «Организация водоснабжения населенных пунктов»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области»
18 216
9 819
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
9 970
2 181
841
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Актюбинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 356
1 929
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 380
1 841
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 909
3 773
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 741
2 853
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 981
5 981
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 553
1 994
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 812
2 330
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 735
2 211
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 107
1 618
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
28 752
1 161
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
9 086

5 242
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
5 242
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
5 242
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
158 329
Жуалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 8 сәуірдегі
№ 14-2 шешіміне 2- қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 5- қосымшаа
2013 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарлама атауы
001
Қаладағы ауданның,аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру»
014
«Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру»
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18 216
9 819
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 970
2 181
841
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 356
1 929
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 380
1 841
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 909
3 773
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 741
2 853
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 981
5 981
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 553
1 994
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 812
2 330
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 735
2 211
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 107
1 618
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28 752
1 161
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 086