О внесении изменения и дополнения в решение Шуского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Шускому району" № 8-4 от 31 июля 2012 года
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2013 года № 13-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 апреля 2013 года № 1913. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2014 года № 25-4
Сноска. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 31.03.2014 № 25-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.            В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Шускому району» № 8-4 от 31 июля 2012 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-11-130, опубликовано в районной газете «Шуская долина» № 74 от 5 сентября 2012 года) следующие изменения и дополнения:
Дополнить пункт 3 «Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Шускому району» утвержденных указанным решением пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания), согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), а также по предьявленному поставщиком счету на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в Шуском районе»;
В пункте десять подпункт четыре исключить.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата в социально-культурной сфере, здравоохранении, образовании, развитии связи с общественными и молодежными организациями, территорий, энергетики, связи и развитию административно-территориального устройства района (А.Молдашева).

"Шу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 8-4 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 13-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 сәуірде № 1913 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 25-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 31.03.2014 № 25-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасы 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 «Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» қаулысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.«Шу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы» Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 31 шілдедегі № 8-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-11-130 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 74 «Шу өңірі» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Шу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасының 3 тармағы келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
«3-1. Шу ауданында тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерiн айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйдi (тұрғын ғимаратты) күтiп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу үшін жеткізушілер ұсынған шоттар бойынша, сондай-ақ жекешелендiрiлген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдiк сыныбы 2,5 электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң орнына орнатылатын тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуіштің құнын төлеуге жеткізуші ұсынған шот бойынша тұрғын үй көмегі бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі.»;
Оныншы тармақтағы төртінші тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуы аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени саланы, денсаулық сақтау, білім, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланысты дамыту, аймақты, энергетика, байланыс, әкімшілік-аумақтық құрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Молдашева) жүктелсін.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
К. Сазаев                                  Б. Саудабаев

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Қ. Сазаев                                  Б. Саудабаев