О внесении изменений и дополнений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30 января 2013 года N 12/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 февраля 2013 года N 2165. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2082, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 7 января 2013 года N 001 (1072), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "11 366 000" заменить цифрами "11 721 736";
в подпункте 5):
слова "0 тысяч тенге" заменить словами "минус 355 736 тысяч тенге";
в подпункте 6):
цифру "0" заменить цифрами "355 736";
в третьем абзаце знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 355 736 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2012 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 260 тысяч тенге.";
3) в пункте 5:
цифры "163 425" заменить цифрами "165 554";
в подпункте 9):
знак препинания "." заменить на знак препинания ";";
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) на оказание государственного социального заказа по содействию занятости и социальной адаптации для представителей групп с повышенным риском инфицирования ВИЧ – 2 129 тысяч тенге.";
4) в пункте 6:
цифры "77 214" заменить цифрами "144 965".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата
В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Темиртау"
______________ Б. Кунакаева
30 января 2013 года
Приложение
к решению 12 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 30 января 2013 года N 12/4
Приложение 1
к решению 11 сессии Темиртауского
городского маслихата
от 14 декабря 2012 года N 11/4
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда N 2165 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2082 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 қаңтардағы N 001 (1072) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
2) тармақшадағы:
"11 366 000" сандары "11 721 736" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"0 мың теңге" сөздері "алу 355 736 мың теңге" сөздерімен және сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"0" саны "355 736" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші азатжолдағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы азатжолмен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 355 736 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте 260 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 5-тармақта:
"163 425" сандары "165 554" сандарымен ауыстырылсын;
9) тармақшадағы:
"." тыныс белгісі ";" тыныс белгісімен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) АИТВ инфекциясын жұқтырудың жоғары қауіпті топ өкілдеріне жұмыспен қамтылуға және әлеуметтік бейімделуге көмек көрсету бойынша мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты көрсетуге – 2 129 мың теңге.";
4) 6-тармақта:
"77 214" сандары "144 965" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Б. Қонақаева
2013 жылғы 30 қаңтар
Теміртау қалалық мәслихатының
2013 жылғы 30 қаңтардағы
12 сессиясының N 12/4 шешіміне
қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
11 сессиясының N 11/4 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер