О внесении дополнения в постановление акимата города Сарани от 22 ноября 2012 года N 43/11 "Об утверждении регламента государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 18 апреля 2013 года N 16/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 мая 2013 года N 2331. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 17 мая 2013 года N 19/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 17.05.2013 N 19/01.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сарани от 22 ноября 2012 года N 43/11 "Об утверждении регламента государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2051, опубликовано в рекламно-информационном еженедельнике "Спутник" от 27 декабря 2012 года N 52) следующее дополнение:
в регламенте "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением", утвержденном вышеназванным постановлением подпункт 5) пункта 13 на государственном языке после слова "әкімдердің" дополнить словом "анықтамасы".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Бедельбаеву Гульмиру Сериковну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани                         С. Касимов

"Мүгедектерді санаторий–курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 қарашадағы N 43/11 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 18 сәуірдегі N 16/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда N 2331 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы N 19/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 17.05.2013 N 19/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы, "Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 қарашадағы N 43/11 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2051 болып тіркелген, 2012 жылы 27 желтоқсанда N 52 жарнамалық-ақпараттық "Спутник" апталығында жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік тілдегі "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" регламенттің 13-тармағының 5) тармақшасы "әкімдердің" сөзінен кейін "анықтамасы" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Гүлмира Серікқызы Беделбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Саран қаласының әкімі                      С. Касимов