О внесении изменений и дополнения в решение 21 сессии Абайского районного маслихата от 18 марта 2010 года N 21/259 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов"
Решение 17 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 20 июня 2013 года N 17/178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 июля 2013 года N 2359. Утратило силу решением 30 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 июня 2014 года № 30/310
Сноска. Утратило силу решением 30 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.06.2014 № 30/310 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официально опубликования).
На основании Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 7 апреля 1999 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Абайского районного маслихата от 18 марта 2010 года N 21/259 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-80, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 9 апреля 2010 года N 17 (3814), внесено дополнение решением 23 сессии Абайского районного маслихата от 17 июня 2010 года N 23/279 "О внесении дополнения в решение 21 очередной сессии Абайского районного маслихата от 18 марта 2010 года N 21/259 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-83, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 9 июля 2010 года N 30 (3826), внесены изменения и дополнение решением 38 сессии Абайского районного маслихата от 13 октября 2011 года N 38/476 "О внесении изменений и дополнения в решение 21 очередной сессии Абайского районного маслихата от 18 марта 2010 года N 21/259 "О предоставлении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-116 от 2 июля 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 ноября 2011 года N 45 (3895), следующие изменения и дополнение:

Абай аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2010 жылғы 18 наурыздағы N 21/259 "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 17 сессиясының 2013 жылғы 20 маусымдағы N 17/178 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 шілдеде N 2359 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы 30 сессиясының № 30/310 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.06.2014 30 сессиясының № 30/310 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 1999 жылғы 7 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының азаматтардың жекелеген санаттарына жеңілдіктер беру мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарының негізінде Абай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2010 жылғы 18 наурыздағы N 21/259 "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-9-80 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 сәуірдегі N 17 (3814) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 17 маусымдағы 23 сессиясының N 23/279 "Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 наурыздағы 21 кезекті сессиясының "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру туралы" N 21/259 шешіміне толықтыру енгізу туралы" шешімімен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-9-83 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 шілдедегі N 30 (3826) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 қазандағы 38 сессиясының N 38/476 "Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 наурыздағы 21 кезекті сессиясының "Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек беру туралы" N 21/259 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-9-116 болып тіркелген, 2011 жылғы 12 қарашадағы N 45 (3895) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

1) подпункт 3) пункта 1 исключить;
2) в подпункте 5) пункта 1 знак "." заменить знаком ";";
3) пункт 1 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) выделить участникам, инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненных к ним средства на оказание дополнительных мер по социальной защите, в виде санаторно-курортного лечения из местного бюджета.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Г. Бахраева
Секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Абайского района"             Б. Муталяпова
20.06.2013 г.
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Абайского района"                 З. Шакентаев
20.06.2013 г.

1) 1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
2) 1-тармақтың 5) тармақшасындағы "." белгісі ";" белгісімен ауыстырылсын;
3) 1-тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) әлеуметтік көмек бойынша қосымша шаралар көрсетуге, Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне, қатысушыларына және оларға тең тұлғаларға санаториялық-курорттық емделу түрінде жергілікті бюджеттен қаражат бөлінсін.".
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Г. Бахраева
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Абай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Б. Муталяпова
20.06.2013 ж.
"Абай ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    З. Шакентаев
20.06.2013 ж.