О внесении изменений в постановление акимата Каркаралинского района от 17 октября 2011 года N 289 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях и организациях Каркаралинского района"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 июня 2013 года N 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июля 2013 года N 2348. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 31 мая 2016 года N 141
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 31.05.2016 N 141.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каркаралинского района от 17 октября 2011 года N 289 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций на предприятиях и организациях Каркаралинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-107, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 19 ноября 2011 года N 91-92 (11007)) следующие изменения:
заголовок изложить в новой редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы на предприятиях и организациях Каркаралинского района";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов, для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента, для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно- исполнительной инспекции в размере ноль целых пять десятых процентов от общей численности рабочих мест.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Әлиұлы.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района
К. Максутов

Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 қазандағы N 289 "Қарқаралы ауданындағы кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектерге, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 113 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 шілдеде N 2348 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 141 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 31.05.2016 № 141 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 қазандағы N 289 "Қарқаралы ауданындағы кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектерге, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған түлектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-13-107 болып тіркелген, 2011 жылғы 19 қарашадағы N 91-92(11007) "Қарқаралы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қарқаралы ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектерге және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар қылмыстық-атқару инспекциясы пробациясы қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қарқаралы ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде, интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін бір пайызы мөлшерінде, қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін нөл бүтін бес ондық пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Әлиұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі
К. Максутов