О единых ставках фиксированного налога по городу Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 20 июня 2013 года № 18/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 01 июля 2013 года № 4469. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16 апреля 2015 года № 42/6
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16.04.2015 N 42/6.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кызылорда, согласно приложению.
Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 13/11 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога с объекта налогообложения для плательщиков занимающихся отдельными видами предпринимательской деятельности на территории города Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 декабря 2008 года за N 10-1-103, опубликовано от 23 января 2009 года за N 4-5 (598-599) в газете "Ақмешіт ақшамы", от 22 января 2009 года за N 3 в газете "Кызылорда Таймс").
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата,
председатель очередной ХVІІІ сессии И. КУТТЫКОЖАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Кызылорда Налогового
департамента по Кызылординской
области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
С. Мустафаев ___________

Қызылорда қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 маусымдағы № 18/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 01 шілдеде № 4469 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2015 жылғы 16 сәуірдегі N 42/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 16.04.2015 N 42/6 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қосымшаға сәйкес қызметін Қызылорда қаласы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары белгіленсін.
"Қызылорда қаласының аумағындағы кәсіпкерліктің кейбір түрлерімен айналысатын салық төлемгерлері үшін салық салу объектісінен алынатын тіркелген салықтың ставкасының мөлшерін бекіту жайлы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 13/11 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2008 жылдың 31 желтоқсанында N 10-1-103 тіркелген, 2009 жылғы 23 қаңтардағы N 4-5 (598-599) "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2009 жылғы 22 қаңтардағы N 3 "Кызылорда таймс" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы,
кезекті XVIII сессияның төрағасы И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қызылорда облысы бойынша
Салық департаментінің Қызылорда
қаласы бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Мұстафаев________________