О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2013 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 января 2014 года № 4574. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 857 856 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 806 551 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 476 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 014 633 тысяч тенге;
2) затраты – 7 794 819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170 086 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 651 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140 421 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 140 421 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -247 470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 247 470 тысяч тенге;
поступление займов – 194 737 тысяч тенге;
погашение займов – 24 660 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 77 393 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 03.11.2014 N 218 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); с изменениями, внесенными решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 02.12.2014 N 222 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в 2014 году нормативы распределения доходов в бюджет района установлены по индивидуальному подоходному налогу 100 процентов, по социальному налогу 90 процентов.
3. Установить объемы субвенций в районный бюджет - 4 111 695 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
1) единовременной материальной помощи на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей в период Второй Мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего СССР за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 189 тысяч тенге;

2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 140 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 4574 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 857 856 мың теңге, оның ішінде::
салықтық түсімдер – 806 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 476 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 014 633 мың теңге;
2) шығындар – 7 794 819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 170 086 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194 737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 651 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 140 421 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 140 421 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -247 470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 470 мың теңге;
қарыздар түсімі – 194 737 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 660 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77 393 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 03.11.2014 N 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 02.12.2014 N 222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
2. 2014 жылғы аудан бюджетінің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативі жеке табыс салығы 100 пайыз, әлеуметтік салық 90 пайыз болып белгіленгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 4 111 695 мың теңге болып белгіленсін.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегі көлемде ағымдағы нысаналы трансферттер қаралғаны ескерілсін:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүние жүзілік соғыс кезінде фашистердің құрған концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСРО Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыруға біржолғы материалдық көмекке – 189 мың теңге;

2) социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 35 392 тысяч тенге;
3) на материально-техническое оснащение организаций образования – 42 853 тысяч тенге, в том числе на приобретение кабинетов "Монтессори" для дошкольных учреждений образования – 11 816 тысяч тенге, на приобретение парт "Эрисмана" для общеобразовательных школ – 31 037 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 16 769 тысяч тенге;
5) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 27 695 тысяч тенге;
6) на материально-техническое оснащение организаций образования – 1 974 тысяч тенге;
7) на капитальные ремонты здании государственного учреждения "Казахская средняя школа "Каракол" №113" в населенном пункте Кармакшы Кармакшинского района, государственного учреждения "Средняя школа №26 имени Шокана Уалиханова" в поселке Жосалы – 366 821 тысяч тенге;
8) на капитальный ремонт здания коммунального государственного предприятия детского сада №19 "Балдаурен" в селе Акай Кармакшинского района – 47 436 тысяч тенге;
9) на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения – 5 599 тысяч тенге;
10) на оказание социальной защиты и помощи населению – 28 тысяч тенге;
11) на благоустройство населенных пунктов – 280 448 тысяч тенге;
12) на укрепление материально-технической базы ветеринарных пунктов – 28 595 тысяч тенге;
13) на ремонтные работы улиц населенных пунктов – 318 071 тысяч тенге;
14) на внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ – 5 738 тысяч тенге;
15) на установку современных высококачественных технологий очистки воды в школах – 13 452 тысяч тенге;
16) на увеличение класс комплектов общеобразовательных школ – 2 826 тысяч тенге;
17) на оказание жилищной помощи – 19 969 тысяч тенге;
18) на компесацию потерь в связи с невыполнением прогноза поступлений доходов – 184 708 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.02.2014 N 146 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 28.04.2014 N 173 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 12.08.2014 N 207 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 03.11.2014 N 218 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 02.12.2014 N 222 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).

2) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 35 392 мың теңге;
3) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 42 853 мың теңге, оның ішінде мектепке дейінгі ұйымдарға "Монтессори" кабинет жабдықтарын сатып алуға – 11 816 мың теңге, жалпы білім беретін мектептерге "Эрисман" парталарын сатып алуға – 31 037 мың теңге;
4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтық осал тобы қатарынан білім алушы студенттер үшін әлеуметтік көмек көрсетуге – 16 769 мың теңге;
5) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 27 695 мың теңге;
6) білім объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 1 974 мың теңге;
7) Қармақшы ауданы Қармақшы елді мекеніндегі "№113 "Қаракөл" қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің, Жосалы кентіндегі "Шоқан Уалиханов атындағы №26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараттарын күрделі жөндеуге – 366 821 мың теңге;
8) Қармақшы ауданы Ақай ауылындағы №19 "Балдәурен" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратын күрделі жөндеуге – 47 436 мың теңге;
9) туберкулез көрсеткішін төмендету мақсатында, резистентік түрде тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмекке – 5 599 мың теңге;
10) халыққа әлеуметтік қорғау және көмек көрсетуге – 28 мың теңге;
11) елді мекендерді абаттандыруға – 280 448 мың теңге;
12) ветеринариялық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 28 595 мың теңге;
13) елді мекендердің көшелерін жөндеу жұмыстарына – 318 071 мың теңге;
14) мектеп оқушыларына электрондық білім беру жүйесін енгізуге – 5 738 мың теңге.
15) мектептерге қазіргі заман талабына сай жоғарғы сападағы ауыз су тазарту қондырғысын орнатуға – 13 452 мың теңге;
16) жалпы білім беру мектептерінде сынып комплектісінің өсуіне – 2 826 мың теңге;
17) тұрғын үйге көмек көрсетуге – 19 969 мың теңге;
18) жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеуге – 184 708 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.02.2014 N 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 28.04.2014 N 173 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 12.08.2014 N 207 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 03.11.2014 N 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 02.12.2014 N 222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады) шешімдерімен.

5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в следующих размерах:
1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 190 683 тысяч тенге;
2) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в рамках реализации Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы – 8 194 тысяч тенге;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 35 609 тысяч тенге;
4) на реализацию плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 1 905 тысяч тенге;
5) на выплату государственной адресной социальной помощи – 5 517 тысяч тенге;
6) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 12 000 тысяч тенге;
7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 144 044 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.02.2014 N 146 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 28.04.2014 N 173 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 12.08.2014 N 207 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).; от 02.12.2014 N 222 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год за счет средств областного бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе на приобретение жилья для очередников – 28 840 тысяч тенге;
2) на софинансирование проекта "Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Турмагамбет Кармакшинского района 2 очередь" - 11 183 тысяч тенге;
3) на софинансирование проекта "Реконструкция и расшиерние систем водоснабжения в населенном пункте Акай Кармакшинского района" - 16 667 мың теңге;
4) на софинансирование проекта "Строительство водопроводных сетей в поселке Жосалы Кармакшинского района 4 очередь" - 16 667 тысяч тенге;

5. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 190 683 мың теңге;
2) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға – 8 194 мың теңге;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге – 35 609 мың теңге;
4) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 1 905 мың теңге;
5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 5 517 мың теңге;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге – 12 000 мың теңге;
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 144 044 мың теңге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.02.2014 N 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 28.04.2014 N 173 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 12.08.2014 N 207 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 02.12.2014 N 222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 28 840 мың теңге;
2) "Қармақшы ауданы Тұрмағамбет елді мекендегі жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту. 2-кезең" жобасын қоса қаржыландыруға – 11 183 мың теңге;
3) "Қармақшы ауданы Ақай елді мекенінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту және кеңейту" жобасын қоса қаржыландыруға – 16 667 мың теңге;
4) "Қармақшы ауданы Жосалы кенті орталығындағы су құбыры желілерінің құрылысы, 4-кезең" жобасын қоса қаржыландыруға – 16 667 мың теңге;

5) на реконструкцию здании государственного учреждения "Средняя школа №26 имени Шокана Уалиханова" в поселке Жосалы, коммунального государственного предприятия детского сада №19 "Балдаурен" в селе Акай Кармакшинского района – 57 142 тысяч тенге;
6) на реконструкцию системы отопления дома культуры в селе ІІІ-Интернационал Кармакшинского района – 20 635 тысяч тенге;
7) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство линии подводки водопровода к границам участков жилых домов в населенном пункте Жанажол Кармакшинского района" - 5 550 тысяч тенге;
8) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство линии подводки водопровода к границам участков жилых домов в населенном пункте Ирколь Кармакшинского района" - 5 550 тысяч тенге;
9) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство линии подводки водопровода к границам участков жилых домов в населенном пункте Алдашбай Ахун Кармакшинского района" - 2 450 тысяч тенге;
10) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство линии подводки водопровода к границам участков жилых домов в населенном пункте Куандария Кармакшинского района" - 2 450 тысяч тенге;
11) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство линии подводки водопровода к границам участков жилых домов в населенном пункте Комекбаев Кармакшинского района" - 4 146 тысяч тенге;
12) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Строительство линии подводки водопровода к границам участков жилых домов в населенном пункте Кармакшы Кармакшинского района" - 3 888 тысяч тенге;
13) на освещение улиц в поселке Торетам – 206 616 тысяч тенге;
14) на увеличение уставного капитала товарищества с ограниченной ответсвенностью "Туган ел келбети" – 109 822 тысяч тенге;
15) на строительство коммунального здания по улице Мусербаева в поселке Жосалы – 32 472 тысяч тенге;
16) строительство скотомогильников – 129 441 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.02.2014 N 146 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 28.04.2014 N 173 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 12.08.2014 N 207 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 03.11.2014 N 218 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 02.12.2014 N 222 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).

5) Жосалы кентіндегі "Шоқан Уалиханов атындағы №26 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің, Қармақшы ауданы Ақай ауылындағы №19 "Балдәурен" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимараттарын қайта жаңғыртуға – 57 142 мың теңге;
6) Қармақшы ауданы ІІІ-Интернационал ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің жылу жүйесін қайта жаңғыртуға – 20 635 мың теңге;
7) "Қармақшы ауданы Жаңажол елді мекеніндегі тұтынушы тұрғын үйлерінің шекарасына су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 5 550 мың теңге;
8) "Қармақшы ауданы Иіркөл елді мекеніндегі тұтынушы тұрғын үйлерінің шекарасына су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 5 550 мың теңге;
9) "Қармақшы ауданы Алдашбай Ахун елді мекеніндегі тұтынушы тұрғын үйлерінің шекарасына су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 2 450 мың теңге;
10) "Қармақшы ауданы Қуандария елді мекеніндегі тұтынушы тұрғын үйлерінің шекарасына су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 2 450 мың теңге;
11) "Қармақшы ауданы Көмекбаев елді мекеніндегі тұтынушы тұрғын үйлерінің шекарасына су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 4 146 мың теңге;
12) "Қармақшы ауданы Қармақшы елді мекеніндегі тұтынушы тұрғын үйлерінің шекарасына су желісін жеткізу құрылысы" жобасының жобалық-сметалық құжатын әзірлеп мемлекеттік сараптамадан өткізуге – 3 888 мың теңге;
13) Төретам кентіндегі көшелерді жарықтандыруға – 206 616 мың теңге;
14) "Туған ел келбеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінін жарғылық капиталын ұлғайтуға – 109 822 мың теңге;
15) Жосалы кенті Мүсірбаев көшесі бойындағы коммуналдық меншіктегі ғимаратының құрылысы – 32 472 мың теңге;
16) мал қорымдарының құрылысы – 129 441 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.02.2014 N 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады); 28.04.2014 N 173 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 12.08.2014 N 207 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 03.11.2014 N 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 02.12.2014 N 222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады) шешімдерімен.

7. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих размерах:
1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе на приобретение жилья для очередников – 44 160 тысяч тенге;
2) на реконструкцию систем водоснабжения в населенном пункте Турмагамбет Кармакшинского района 2 очередь – 100 645 тысяч тенге;
3) на реконструкцию и расширение систем водоснабжения в населенном пункте Акай Кармакшинского района – 150 000 тысяч тенге;
4) на строительство водопроводных сетей в поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области 4 очередь – 150 000 тысяч тенге;
5) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организации – 8 099 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28.04.2014 N 173 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014); от 02.12.2014 N 222 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 194 737 тысяч тенге.
8-1. Учесть выплату вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в сумме 34 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8-1 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 03.11.2014 N 218 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
8-2. Установить погашение бюджетных кредитов на 2014 год, выданных из республиканского бюджета физическим лицам для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в размере 24 651 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8-2 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 12.08.2014 N 207 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
8-3. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2013 году в областной бюджет в сумме 3 049 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.02.2014 N 146 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).

7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен төмендегі көлемде нысаналы даму трансферттері қаралғаны ескерілсін:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 44 160 мың теңге;
2) Қармақшы ауданы Тұрмағамбет елді мекендегі жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуға 2-кезең – 100 645 мың теңге;
3) Қармақшы ауданы Ақай елді мекенінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту және кеңейтуге – 150 000 мың теңге;
4) Қармақшы ауданы Жосалы кенті орталығындағы су құбыры желілерінің құрылысына, 4-кезең – 150 000 мың теңге;
5) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 8 099 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 28.04.2014 N 173 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады); 02.12.2014 N 222 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады) шешімдерімен.
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет қаржысы есебінен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге – 194 737 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
8-1. Республикалық бюджет қаржысы есебінен ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 34 мың теңге қаралғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 03.11.2014 N 218 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады).
8-2. 2014 жылға жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен республикалық бюджеттің қаржысы есебінен ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттердің өтеуі 24 651 мың теңге көлемінде белгіленсін.
Ескерту. 8-2-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 12.08.2014 N 207 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады).
8-3. 2013 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 3 049 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.02.2014 N 146 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады).

8-4. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2013 году в областной бюджет в сумме 11 417 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-4 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.02.2014 N 146 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
8-5. Использовать (доиспользовать) в 2014 году, сохраняя его целевое назначение, неиспользованные (недоиспользованные) целевые трансферты на развитие, выделенные из областного бюджета в 2013 году на нижеследующие направления:
на строительство административного здания в кенте Жосалы Кармакшинского района – 4 192 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-5 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.02.2014 N 146 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
8-6. В связи с централизованной единой системой электронного документооборота в районном бюджете на 2014 год учесть возврат трансферта в областной бюджет в сумме 8 463 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-6 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.02.2014 N 146 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 12 243 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 03.11.2014 N 218 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
10. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета, направленных на реализацию бюджетных инвестиции на 2014 год согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета, согласно приложению 5.
12. Утвердить список бюджетных программ на 2014-2016 годы аппаратов акимов поселков, аульных округов согласно приложениям 6, 7, 8.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
24-сессии Кармакшинского
районного маслихата М. Бекбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата М. Наятулы
Приложение 1
к решению очередной 24-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 140
Районный бюджет на 2014 год

8-4. 2013 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 11 417 мың теңгені облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-4-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.02.2014 N 146 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
8-5. 2013 жылы облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттердің пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын, олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2014 жылы төмендегі бағыттарға пайдаланылсын (түгел пайдаланылсын):
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі әкімшілік ғимаратының құрылысына – 4 192 мың теңге.
Ескерту. Шешім 8-5-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.02.2014 N 146 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
8-6. Электронды құжатайналымының бірыңғай жүйесі орталықтандырылуына байланысты 2014 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 8 463 мың теңге трансфертті қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 8-6-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.02.2014 N 146 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап пайда болған қатынастарға таралады).
9. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 12 243 мың теңге болып бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 03.11.2014 N 218 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады).
10. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестицияларды жүзеге асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Аудандық бюджеттің орындалуы барысында 5-қосымшаға сәйкес 2014 жылға жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.
12. Кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
24-сессиясының төрағасы М. Бекбаев
Қармақшы аудандық
мәслихат хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "25" желтоқсандағы
кезекті 24-сессиясының
N 140 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет

2746411
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23415
006
Дополнительное образование для детей
104797
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1500
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
341107
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11145
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
102082
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
468087
467
Отдел строительства района (города областного значения)
58652
037
Строительство и реконструкция объектов образования
58652
05
Здравоохранение
176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
176
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
472287
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12923
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6004
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
6919
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
458419
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40552
002
Программа занятости
20216
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19984
005
Государственная адресная социальная помощь
6989
006
Оказание жилищной помощи
123600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69663
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3401
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1341
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34430
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86405
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

2746411
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23415
006
Балаларға қосымша білім беру
104797
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1500
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
341107
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11145
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
102082
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
468087
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
58652
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
58652
05
Денсаулық сақтау
176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
176
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
176
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
472287
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12923
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6004
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
6919
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
458419
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40552
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20216
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
19984
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6989
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
123600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69663
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3401
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1341
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
34430
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86405
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

89480
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
89480
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
221234
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
221234
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15656
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14923
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего
в коммунальную собственность
733
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17538
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
17538
02
Оборона
3235
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3235
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2805
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
430
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2900
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2900
04
Образование
3666865
464
Отдел образования района (города областного значения)
3666865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19051
003
Общеобразовательное обучение
2610442
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
20238
006
Дополнительное образование для детей
102013
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1717
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
559163
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15317
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
1717
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
337207
05
Здравоохранение
202
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

89480
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
89480
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
221234
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
221234
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15656
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14923
011
Коммуналдық меншiкке түскен мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және сату
733
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17538
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17538
02
Қорғаныс
3235
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3235
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2805
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
430
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2900
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2900
04
Бiлiм беру
3666865
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3666865
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19051
003
Жалпы білім беру
2610442
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
20238
006
Балаларға қосымша білім беру
102013
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1717
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
559163
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15317
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
1717
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
337207
05
Денсаулық сақтау
202
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

140421
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
140421
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
8099
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
132322
Приложение 5
к решению очередной 24-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 140
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 6
к решению очередной 24-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 140
Список бюджетных программ на 2014 год аппаратов акимов поселков, сельских округов

140421
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
140421
060
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
8099
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
132322
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "25" желтоқсандағы
кезекті 24-сессиясының
N 140 шешіміне 5-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалуы барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "25" желтоқсандағы
кезекті 24-сессиясының
N 140 шешіміне 6-қосымша
Кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі

Сноска. Приложение 6 в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 02.12.2014 N 222 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.01.2014).
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
2. Затраты
1153902
01
Государственные услуги общего характера
222898
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 02.12.2014 N 222 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2014 бастап туындаған қатынастарға таралады).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
2. Шығындар
1153902
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
222898
1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты