О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 августа 2012 года № 5/68 "О Правилах застройки территории Мангистауской области"
Решение маслихата Мангистауской области от 16 августа 2013 года № 12/180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 сентября 2013 года за № 2299. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/455
Сноска. Утратило силу решением Мангистауского областного маслихата от 10.12.2015 № 29/455(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 16 июля 2001 года «Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области от 10 августа 2012 года № 5/68 «О Правилах застройки территории Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2147, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 18 сентября 2012 года № 155) следующие изменения:
пункт 97 изложить в следующей редакции:
«97. Приемка объектов и комплексов в эксплуатацию осуществляется после устранения замечаний рабочей комиссии и оформляется актом государственной приемочной комиссии.»;
пункт 110 изложить в следующей редакции:
«110. Целевое назначение и расширение земельных участков, предоставленных для установки мобильных павильонов, не изменяются.».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     А. Куванов
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов

"Маңғыстау облысының аумағында құрылыс салу қағидасы туралы" облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 10 тамыздағы № 5/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2013 жылғы 16 тамыздағы № 12/180 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қыркүйекте № 2299 тіркелді. Күші жойылды – Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/455 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облыстық мәслихатының 10.12.2015 № 29/455 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы» 2001 жылғы 16 шілдедегі заңдарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Маңғыстау облысының аумағында құрылыс салу қағидасы туралы» облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 10 тамыздағы № 5/68 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 2147 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 158 жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
97-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«97. Объектілер мен кешендерді пайдалануға қабылдау, жұмыс комиссиясының ескертулерін жойғаннан кейін жүзеге асырылады және мемлекеттік қабылдау комиссиясының актілерімен ресімделеді.»;
110-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«110. Ұтқыр павильон орнату үшін бөлінген жер учаскесі кеңейтілмейді және нысаналы мақсаты өзгертілмейді.».
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Қуанов
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов