Об установлении зон санитарной охраны Аятского и Зааятского централизованных хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на территории Денисовского района
Постановление акимата Костанайской области от 4 января 2013 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 февраля 2013 года № 4010. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны Аятского и Зааятского централизованных хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на территории Денисовского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
_______________ Б. Кенжебаев
Начальник государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 4 января 2013 года № 3
Зоны санитарной охраны Аятского и Зааятского централизованных хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на территории Денисовского района
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважины
№ 09107
(1-56),
№ 09108
(2-86)
Радиус -
50
метров
вокруг
каждой
скважины
1,57
гектара
Радиус -
230
метров
вокруг
каждой
скважины
33,22
гектара
Радиус -
1802 метра
вокруг
каждой
скважины

Денисов ауданының аумағындағы жер асты сулары Әйет және Заәйет орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуларының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментімен 2013 жылғы 12 ақпанда № 4010 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Денисов ауданының аумағындағы жер асты сулары Әйет және Заәйет орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуларының санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесінің
директоры
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 4 қаңтардағы
№ 3 қаулысына қосымша
Денисов ауданының аумағындағы жер асты сулары Әйет және Заәйет орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуларының санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 09107
(1-56),
№ 09108
(2-86)
ұңғымалар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
50 метр
1,57
гектар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
230 метр
33,22
гектар
Радиусі -
әр ұңғыманың
айналасында
1802 метр

1020
гектаров
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрологическое обоснование зоны санитарной охраны Аятского и Зааятского централизованных хозпитьевых водозаборов подземных вод" (Заказчик государственное учреждение "Отдел строительства Денисовского района").

1020
гектар
Ескерту: "Жер асты суларының Әйет және Заәйет орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуларының санитарлық қорғау аймағының санитарлық-гидрологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Денисов ауданының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі).