О внесении изменений в постановление акимата от 1 июня 2010 года № 207 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 февраля 2013 года № 4021. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 1 августа 2019 года № 322
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 01.08.2019 № 322 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов историко-культурного наследия" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Костанайской области" от 1 июня 2010 года № 207 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3729, опубликовано 14 июля 2010 года, 20 июля 2010 года, 21 июля 2010 года, 23 июля 2010 года, 27 июля 2010 года в газете "Қостанай таңы") следующие изменения:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения Костанайской области, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 556, изложить в новой редакции:
"
556
Здание первой земской
больницы, в годы Великой
Отечественной войны
госпиталь № 3597, 1913 год
градострои-
тельство
и архитектура
улица 1 Мая,
151
";
строку, порядковый номер 572, изложить в новой редакции:
"
572
Дом промышленника Столя,
конец ХІХ – начало
ХХ веков
градострои-
тельство
и архитектура
улица
Касымханова,
26
";
строку, порядковый номер 574, изложить в новой редакции:
"
574
Реальное училище,
начало ХХ века
градострои-
тельство
и архитектура
улица
Пролетарская,
86
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Костанайской области
Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Управление культуры
акимата Костанайской области"
_________________ Л. Сероус

Әкімдіктің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 207 "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 23 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда № 4021 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 322 қаулысымен
Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 01.08.2019 № 322 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тарихи–мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімін бекіту туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 1 маусымдағы № 207 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3729 болып тіркелген, 2010 жылғы 14 шілдеде, 2010 жылғы 20 шілдеде, 2010 жылғы 21 шілдеде, 2010 жылғы 23 шілдеде, 2010 жылғы 27 шілдеде "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, Қостанай облысының жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізіміндегі:
реттік нөмірі 556 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
556.
Бірінші жер мекемесінің
ауруханасының ғимараты,
Ұлы Отан соғысы жылдары
№ 3597 госпиталь,
1913 жыл.
қала
құрылысы
және
сәулет
1 Май көшесі,
151
";
реттік нөмірі 572 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
572.
Кәсіпорыншы Столдың үйі,
XIX ғасырдың соңы – XX
ғасырдың басы
қала
құрылысы
және сәулет
Қасымқанов
көшесі, 26
";
реттік нөмірі 574 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
574.
Реалдық училище,
XX ғасырдың басы
қала
құрылысы
және сәулет
Пролетарская
көшесі, 86
".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай
облысының әкімі
Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
мәдениет басқармасы" ММ бастығы
___________________ Л. Сероус