О городском бюджете города Рудного на 2014-2016 годы
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 27 декабря 2013 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2013 года № 4387
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет города Рудного на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 778 570,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 450 787,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 34 416,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 812 012,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 481 355,7 тысячи тенге;
2) затраты – 15 051 857,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 34 210,6 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -327 496,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 327 496,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Рудного Костанайской области от 17.02.2014 № 250; от 18.04.2014 № 268 (вводится в действие с 01.01.2014); от 05.05.2014 № 275 (вводится в действие с 01.01.2014); от 16.07.2014 № 288 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.08.2014 № 300 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.10.2014 № 332 (вводится в действие с 01.01.2014); от 02.12.2014 № 339 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в городской бюджет города Рудного, на 2014 год составляют 0 тысяч тенге.
3. Учесть, что объемы бюджетных изъятий из городского бюджета города Рудного в областной бюджет на 2014 год составляют 6 178 831,0 тысячу тенге.
4. Утвердить размер резерва местного исполнительного органа города Рудного на 2014 год в сумме 93001,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата города Рудный Костанайской области от 22.10.2014 № 332 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Утвердить перечень бюджетных программ на 2014 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета города Рудного, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ поселка Горняцкий на 2014 год согласно приложению 5 и перечень бюджетных программ поселка Качар на 2014 год согласно приложению 6.

Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 227 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда № 4387 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Рудный қаласының 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджеті 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 778 570,8 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 450 787,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 416,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 812 012,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 481 355,7 мың теңге;
2) шығындар – 15 051 857,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20 000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 34 210,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -327 496,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 327 496,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 17.02.2014 № 250; 18.04.2014 № 268; 05.05.2014 № 275 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.07.2014 № 288 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.08.2014 № 300 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2014 № 332 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі);  02.12.2014 № 339 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен Рудный қаласының қалалық бюджетіне берілетін 2014 жылға арналған бюджеттік субвенциялардың көлемі 0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. Рудный қаласының қалалық бюджетінен 2014 жылға арналған облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюдың көлемі 6 178 831,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
4. Рудный қаласы жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резервінің мөлшері 93 001,2 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 22.10.2014 № 332 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Рудный қаласының қалалық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Горняцк кентінің 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес және Қашар кентінің 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель девятой очередной
сессии городского маслихата                А. Макаренко
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел финансов"
акимата города Рудного
___________________ С. Фаткуллина
Руководитель
государственного учреждения
"Рудненский городской отдел
экономики и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
____________________ З. Жигунова
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 227
Городской бюджет города Рудного на 2014 год

7. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың тоғызыншы
кезекті сессиясының төрағасы               А. Макаренко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ С. Фаткуллина
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ З. Жигунова
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 227 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2014 жылға арналған қалалық бюджеті