О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 декабря 2013 года № 4349. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 января 2014 года № 6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10.01.2014 № 6).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 72 "О бюджете города Лисаковска на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3955, опубликовано 17, 24 января 2013 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2724739,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2053073,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 20730,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22000,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 628936,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2850508,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25000,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25000,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 12000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 162769,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162769,0 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 19704,0 тысячи тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, в сумме 11273,0 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 13565,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 172 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 4349 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 6 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 10.01.2014 № 6 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 72 "Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3955 тіркелген, 2013 жылғы 17, 24 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2724739,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2053073,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20730,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 628936,6 мың теңге;
2) шығындар – 2850508,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 25000,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25000,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 12000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 162769,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162769,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2013 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 19704,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге 11273,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 13565,0 мың теңге сомасында;

на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе, в сумме 5610,0 тысяч тенге;
на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях в сумме 3984,0 тысячи тенге;
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 2665,6 тысяч тенге;
на решение вопросов обустройства сельских округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 280,0 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 899,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2013 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда в сумме 101571,0 тысяча тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 66652,0 тысячи тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в сумме 192050,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь городского маслихата             Г. Жарылкасымова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата города Лисаковска"
_________________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2013 года № 172
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 72
Бюджет города Лисаковска на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 5610,0 мың теңге сомасында;
медициналық-әлеуметтік мекемелеріндегі күндізгі болу бөлімшесінің желісін дамытуға 3984,0 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге 2665,6 мың теңге сомасында;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық округтердің жайластыру мәселелерін шешуге 280,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 899,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2013 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 101571,0 мың теңге сомасында;
инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға 66652,0 мың теңге сомасында;
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға 192050,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Г. Жарылқасымова
КЕЛІСІЛДІ
"Лисаков қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 172 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 72 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер