О районном бюджете Камыстинского района на 2014-2016 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27 декабря 2013 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2013 года № 4383
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2108512,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 531340,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6594,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 461,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1570117,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2158899,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12353,7 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18463,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6109,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62740,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62740,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27.11.2014 № 240 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2014-2016 годы предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету района, в том числе по годам:
на 2014 год – 984151,0 тысяча тенге;
на 2015 год – 973050,0 тысяч тенге;
на 2016 год – 971150,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на реализацию Плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов для установки дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов на 2014 год в сумме 594,0 тысячи тенге;
2) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в суме 20193,0 тысячи тенге;
3) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 8760,0 тысяч тенге;
4) на государственную адресную социальную помощь в сумме 0,0 тысяч тенге;
5) на государственные пособия на детей до 18 лет в сумме 0,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 167 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда № 4383 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қамысты ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2108512,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 531340,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6594,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 461,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1570117,5 мың теңге;
2) шығындар – 2158899,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12353,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 18463,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6109,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62740,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62740,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 27.11.2014 № 240 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның iшiнде жылдар бойынша:
2014 жылға – 984151,0 мың теңге;
2015 жылға – 973050,0 мың теңге;
2016 жылға – 971150,0 мың теңге.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 2014 жылға мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерінде жол белгілерін және көрсеткіштерін орнату үшін - 594,0 мың теңге сомасында;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға - 20193,0 мың теңге сомасында;
3) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге – 8760,0 мың теңге сомасында;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 0,0 мың теңге сомасында;
5) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларға – 0,0 мың теңге сомасында;

6) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета в сумме 42566,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27.11.2014 № 240 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
1) на реализации Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов на 2014 год в сумме 100,4 тысяч тенге;
2) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 районному отделу образования в сумме 8955,3 тысяч тенге;
3) на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны с 1 мая 2014 года с 6 до 10 МРП на сумму 177,8 тысяч тенге;
4) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 9240,0 тысяч тенге;
5) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 166,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 27.11.2014 № 240 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 по следующим направлениям:
на молодежную практику;
на обеспечение деятельности центров занятости населения;
для частичного субсидирования зарплаты;
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров;
на развитие городов и сельских населенных пунктов, районному отделу образования;
на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Камыстинского района.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено поступление средств в сумме 495214,0 тысяч тенге из республиканского бюджета, в том числе:
1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах сумме 442282,0 тысячи тенге:
из областного бюджета в том числе:

6) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме төлеуге – 42566,0 мың тенге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 27.11.2014 № 240 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
1) 2014 жылға мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерінде жол белгілерін және көрсеткіштерін орнату үшін – 100,4 мың теңге сомасында;
2) Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға аудандық білім беру бөліміне – 8955,0 мың теңге сомасында;
3) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 2014 жылдың 1 мамырынан бастап 6-дан 10 айлық есептік көрсеткішке ұлғайтуға - 177,8 мың теңге сомасында;
4) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге – 9240,0 мың теңге сомасында;
5) эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 166,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 27.11.2014 № 240 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыруға келесі бағыттар бойынша қарастырылғаны ескерілсін:
жастар практикасына;
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге;
жалақыны ішінара субсидиялау үшін;
кадрларды кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға;
аудандық білім беру бөліміне, қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлі – коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және орнатуға.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қамысты ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте – 495214,0 мың теңге сомасында қаражаттар түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджеттен, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 442282,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт;
облыстық бюджеттен, оның ішінде:

1) целевого трансферта на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах сумме 52932,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 06.08.2014 № 226 (вводится в действие с 01.01.2014).
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 10566,5 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 0,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 17.02.2014 № 176 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 06.08.2014 № 226 (вводится в действие с 01.01.2014).
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 8,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата Камыстинского района Костанайской области от 06.08.2014 № 226 (вводится в действие с 01.01.2014)
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2014 год в сумме 0,0 тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28.10.2014 № 236 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
9. Утвердить перечень бюджетных программ акиматов сельских округов и сел, согласно приложению 5.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
очередной сессии
районного маслихата                        М. Алиев
Секретарь Камыстинского
районного маслихата                        Б. Рахимжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Камыстинского района"
________________ К. Нуржанова
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 167
Бюджет Камыстинского района
на 2014 год

1) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 52932,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 06.08.2014 № 226 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 10566,5 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 0,1 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 17.02.2014 № 176 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 06.08.2014 № 226 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-2. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуіне 8,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 06.08.2014 № 226 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2014 жылға арналған Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 0,0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 28.10.2014 № 236 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Ауылдық округтер және ауылдар әкімдіктерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы                       М. Әлиев
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Рақымжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі"мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ К. Нұржанова
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2014 жылға
арналған бюджеті

9973,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9945,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2630,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10682,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) – сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
66738,0
2
Социальная помощь
49959,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49959,0
002
Программа занятости
13635,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3923,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13641,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
96,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3982,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14187,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
495,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16779,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16779,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16205,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
574,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
219512,0
1
Жилищное хозяйство
112886,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
816,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
816,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
112070,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
63842,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры)
48228,0
2
Коммунальное хозяйство
8066,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

9973,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9945,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2630,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10682,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
66738,0
2
Әлеуметтiк көмек
49959,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49959,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
13635,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3923,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13641,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
96,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3982,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14187,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
495,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16779,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16779,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16205,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
574,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
219512,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
112886,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
816,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
816,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
112070,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
63842,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
48228,0
2
Коммуналдық шаруашылық
8066,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
6109,3
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
6109,3
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 167
Перечень бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения районного
бюджета на 2014 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 27 декабря 2013 года № 167
Перечень бюджетных программ аппаратов
акиматов сельских округов и сел
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 17.02.2014 № 176 (вводится в действие с 01.01.2014).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Свердловский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село Алтынсарино
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Село Дружба
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
Жайылминский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село Аралколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Село Талдыколь
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Бестобинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Село Ливановка
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Богдановский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Свободненский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Уркашский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2
Спорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6109,3
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
6109,3
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражаттарының бос қалдықтары
0,0
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 4-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджетті
атқару процесінде секвестрлеуге
жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың
тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 167 шешіміне 5-қосымша
Ауылдық округтер және ауылдар
әкімдер аппаратының бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 17.02.2014 № 176 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Свердлов ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алтынсарин ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Дружба ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Жайылма ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Аралкөл ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Талдыкөл ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бестөбе ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Ливанов ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Богданов ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Свободный ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Орқаш ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2
Спорт
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты