О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 81 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 9 декабря 2013 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2013 года № 4337
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 81 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3969, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3444116,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 650554,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7415,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25765,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2760382,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3452669,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56134,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63249,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7115,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3665,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3665,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 68352,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68352,6 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии,
Секретарь районного маслихата              Е. Аманжолов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Карабалыкского района"
_________ И. Захария
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Карабалыкского района"
_______________ Н. Бодня
Приложение 1
к решению маслихата
от 9 декабря 2013 года № 179
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 81
Районный бюджет Карабалыкского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 179 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 4337 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3969 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарабалық ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3444116,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 650554,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7415,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 25765,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2760382,3 мың теңге;
2) шығындар – 3452669,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 56134,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 63249,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7115,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3665,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 3665,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68352,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68352,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихатының хатшысы              Е. Аманжолов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ И. Захария
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Н. Бодня
Мәслихаттың
2013 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 179 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 81 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер