О внесении изменений в решение районного маслихата (XI сессия, V созыв) от 19 декабря 2012 года N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26 ноября 2013 года N 89/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 декабря 2013 года N 3624. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 105/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 105/26).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2012 года  N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 декабря 2012 года за N 3304, опубликованное 12 января 2013 года в газете "Ауыл тынысы" N 2, "Пульс села" N 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2039906" заменить цифрами "2053725";
цифры "205180" заменить цифрами "217000";
цифры "3195" заменить цифрами"6607";
цифры "122" заменить цифрами "390";
цифры "1831409" заменить цифрами "1829728";
в подпункте 2) цифры "2047528" заменить цифрами "2061665";
в подпункте 4):
цифры "21550" заменить цифрами "21232"
цифры "21550" заменить цифрами "21232";
в пункте 3 цифры "9000,0" заменить цифрами "7319,0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың (XI сессия, V шақырылым) 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 қарашадағы N 89/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 желтоқсанда N 3624 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 105/26 шешімімен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 105/26 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3304 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы  N 2 "Ауыл тынысы", N 2 "Пульс села" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2039906" деген сандар "2053725" деген сандармен ауыстырылсын;
"205180" деген сандар "217000" деген сандармен ауыстырылсын;
"3195" деген сандар "6607" деген сандармен ауыстырылсын;
"122" деген сандар "390" деген сандармен ауыстырылсын;
"1831409" деген сандар "1829728" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2047528" деген сандар "2061665" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"21550" деген сандар "21232" деген сандармен ауыстырылсын;
"21550" деген сандар "21232" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта "9000,0" деген сандар "7319,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.