Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 23 июля 2013 года N 342/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 августа 2013 года N 3594. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 16 января 2014 года N 23/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 16.01.2014 N 23/1.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить:
1) перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1;
2) перечень помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов согласно приложению 2.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды және сайлаушылармен кездесулерді өткізу үшін жайларды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 шілдедегі N 342/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 тамызда N 3594 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 23/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 16.01.2014 N 23/1 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
1) 1 қосымшаға сәйкес кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындардың тізбесі;
2) 2 қосымшаға сәйкес кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін жайлардың тізбесі.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.