О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 30 октября 2013 года N 99-23-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 ноября 2013 года N 3608. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3317, опубликовано в газетах "Ертіс нұры" от 12 января 2013 года N 2, "Иртыш" от 12 января 2013 года N 2) внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 832 433" заменить цифрами "2 842 433";
цифры "326 618" заменить цифрами "336 618";
в подпункте 2) цифры "2 846 189" заменить цифрами "2 869 989";
в подпункте 3) цифры "20 726" заменить цифрами "21 262";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифры и слова "13 800 тысяч тенге, " заменить словами "равно нулю;";
слова "в том числе: " исключить;
в абзаце втором слова и цифры "приобретение финансовых активов - 13 800 тысяч тенге; " исключить;
в подпункте 5) цифры "- 48 282" заменить цифрами "- 48 818";
в подпункте 6) цифры "48 282" заменить цифрами "48 818";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.

Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылдың 20 желтоқсандағы (V сайланған, XIV сессиясы) "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қазандағы N 99-23-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 қарашада N 3608 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3317 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы "Ертіс нұры" N 2, 2013 жылғы 12 қаңтардағы "Иртыш" N 2 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 832 433" деген сандары "2 842 433" деген сандарымен ауыстырылсын;
"326 618" деген сандары "336 618" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 846 189" деген сандары "2 869 989" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "20 726" деген сандары "21 262" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
бірінші абзацтағы "13 800 мың теңге" деген сандар мен сөздер "нөлге тең" деген сөздермен ауыстырылсын;
"оның ішінде:" деген сөздер алып тасталсын;
екінші абзацтағы "қаржы активтерін сатып алу - 13 800 мың теңге;" деген сөздер мен сандар алып тасталсын;
5) тармақшада "-48 282" деген сандары "-48 818" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "48 282" деген сандары "48 818" деген сандарымен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.