Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых отделом занятости и социальных программ Майского района
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 01 марта 2013 года N 70/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 апреля 2013 года N 3492. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 177/6
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Майского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 177/6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам" акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива";
2) "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи"
3) "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости";
4) "Назначение государственной адресной социальной помощи";
5) "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо – тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами";
6) "Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно – ортопедической помощи";
7) "Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико – социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств";
8) "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет";
9) "Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне";
10) "Назначение жилищной помощи";
11) "Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей – инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи";
12) "Выдача справок безработным гражданам".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахамбаева М.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Пшенбаев
Утвержден
постановлением акимата
Майского района от
01 марта 2013 года N 70/3
Регламент государственной услуги “Назначение социальной помощи
специалистам социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива”

Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімімен көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 01 наурыздағы N 70/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 02 сәуірде N 3492 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 177/6 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 177/6 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" N 745 қаулысына сәйкес Май ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) "Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау";
2) "Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру";
3) "Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру";
4) "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау";
5) "Мүгедектерді сурдо - тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу";
6) "Мүгедектерге протездік - ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу";
7) "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық - әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу";
8) "18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау";
9) "Семей ядролық сынақ полигонында ядрорлық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу";
10) "Тұрғын үй көмегін тағайындау";
11) "Жалғызілікті, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтіміне және жәрдеміне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу";
12) "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары М.Е.Ахамбаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi                                Н. Пішенбаев
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 01 наурыздағы
N 70/3 қаулысымен
бекітілді
“Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын
сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау”
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: “Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива” (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива”, утвержденного постановлением Правительства Республики от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: 8 (71838) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов. Обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler.ru. Прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) акимами сельских округов по месту жительства, по адресам, согласно приложения 1 к настоящему регламенту (далее - Аким сельского округа). График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
3) отделом Майского района филиала Республиканского государственного предприятия “Центр обслуживания населения” по Павлодарской области” (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13; телефон: 8 (71838) 92144. График работы: с 9.00 часов до 19.00 часов, без перерыва на обед, выходные дни - воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: maiskiicon2011@mail.ru. Прием осуществляется в порядке “электронной” очереди.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является уведомление о назначении социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах (далее - Получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем необходимых документов:
в Уполномоченный орган – в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства – в течение пятнадцати рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения Получателя (до получения талона) - не более 30 минут.
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя – не более 30 минут.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы “Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген “Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау” стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 11-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі;
2) осы регламенттiң 1-қосымшасына сәйкес тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкiмдерімен (бұдан әрі – Ауылдық округ әкiмі) ұсынылады, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі;
3) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 13 үй, телефон: (8-718-38) 92-1-44, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru, қабылдау “электронды” кезек тәртібімен көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі өтініш берушіге әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
уәкілетті органда – он жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша селолық округ әкіміне – он бес жұмыс күні ішінде;
мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін алушыға күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды.
мемлекеттік қызмет алушыға өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің жол берілетін ең көп уақыты – 30 минут.

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов получателю выдается талон с указанием даты регистрации и получения получателем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы.
10. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 Стандарта.
11. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
12. Структурно-функциональные единицы (далее - Единица), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа;
3) специалист аппарата акима сельского округа;
4) аким сельского округа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой Единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
“Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива”
Перечень аппаратов акимов сельских округов Майского района
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Майского сельского округа"
Майский район, с. Майское, ул. Абылайхан 13
8(71838)98210
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа"
Майский район, с. Каратерек, ул. Баймуратова, 21
8(71838)97266
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа"
Майский район, с. Жумыскер, ул Бокина, 2
8(71838)99230
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатинского сельского округа"
Майский район, с. Саты, ул. Исатая, 12
8(71838)40401
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Малайсаринского сельского округа"
Майский район, с. Малайсары, ул. Абая, 30
8(71838)95230
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
Майский район, с. Кентүбек, ул. Ленина 17

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін алушыға тіркеу және оның мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған жауапты адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
10. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: мемлекеттік қызмет алушының құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғау, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынандай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - Бірліктер) қатысады:
1) Уәкілетті органының маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы;
3) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы;
4) ауылдық округ әкімі.
13. Әрбір әкімшілік іс- әрекеттің (үдерістердің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір Бірліктер әкімшілік іс- әрекеттің (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамалары осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
14. Бірліктер мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызбалары осы регламенттін 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
“Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала
мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау”
мемлекеттік қызмет регламентіне
1–қосымша
Май ауданының ауылдық округ әкімдері аппараттарының тізімі
1
"Қаратерек селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Қаратерек ауылы Баймұратов көшесі, 21 үй
8(71838) 97266
2
"Май селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Май ауылы, Абылайхан көшесі 13 үй
8(71838) 90210
3
"Қазан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Жумыскер ауылы, Бокин көшесі 2 үй
8(71838)99230
4
"Саты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Саты ауылы, Исатай көшесі 12 үй
8(71838)40401
5
"Малайсары селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Малайсары ауылы, Абай көшесі 30 үй
8(71838)95230
6
"Кеңтүбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Кентүбек ауылы, Ленин көшесі 17 үй

8(71838)91499
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктубекского сельского округа"
Майский район, с. Коктобе, ул. Казбек би, 24
8(71838)91511
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскольского сельского округа"
Майский район, с. Басколь, ул. Балкенова, 18
8(71838)94350
9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майтубек"
Майский район, с. Майтубек, ул. Целинная 27
8(71838)90330
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Акжар"
Майский район, с. Акжар, ул. Курмангазы, 1

8(71838)91499
7
"Көктөбе селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Көктөбе ауылы, Қазбек би көшесі 24 үй
8(71838)91511
8
"Баскөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Баскөл ауылы, Балкенов көшесі 18 үй
8(71838)94350
9
"Майтүбек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Майтүбек ауылы, Целинная көшесі 27 үй
8(71838)90330
10
"Ақжар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Ақжар ауылы, Құрманғазы көшесі 1 үй

8(71843)92210
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшиманского сельского округа"
Майский район, с. Акшиман, ул. Желтоксан, 1
8(71843)96223
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
“Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива”
Описание действий Единиц при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных документов, выдача талона
Рассмотрение документов, подписание резолюции
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно - распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
в течение 1 рабочего дня
в течение 6 рабочих дней
в течение 1 рабочего дня
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Описание действий Единиц при обращении
в аппарат акима сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока, работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование единиц
Специалист аппарата Акима сельского округа
Аким сельского округа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Специалист аппарата Акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных документов
Рассмотрение документов и направление их в Уполномоченный орган
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Направление уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги в аппарат акима сельского округа
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно -распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Уведомление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Уведомление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
в течение 3 рабочих дней
в течение 6 рабочих дней
в течение 1 рабочего дня
в течение 3 рабочих  дней
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
“Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим в сельской
местности, по приобретению топлива”
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в уполномоченный орган
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в аппарат акима сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Майского района от
01 марта 2013 года N 70/3
Регламент государственной услуги "Выдача справки,
подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям
адресной социальной помощи"

8(71843)92210
11
"Ақшиман селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Ақшиман ауылы, Желтоқсан көшесі 1 үй
8(71843)96223
“Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала
мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау”
мемлекеттік қызмет регламентіне
2–қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктердің
іс- әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жолы, жұмыс барысы)
1
N әрекеті (жұмыс ағыны, барысы)
1
2
3
4
5
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу, талон беру
Құжаттарды қарау, резолюцияға қол қою
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Хабарламаға немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Резолюция
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
6 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
Ауылдық округ әкімі аппаратарына өтінген кезде
Бірліктердің іс- әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жолы, жұмыс барысы)
1
N әрекеті (жұмыс ағыны, барысы)
1
2
3
4
5
6
2
Бірліктердің атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауылдық округ әкімі
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу, талон беру
Құжаттарды қарау Уәкілетті органға жіберу
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Хабарламаға немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты ауылдық округ әкімі аппаратына жіберу
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Резолюция
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
3 жұмыс күні ішінде
6 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
6-баған
“Ауылдық жерде тұратын әлеуметтік сала
мамандарына отын сатып алу бойынша
әлеуметтік көмек тағайындау”
мемлекеттік қызмет регламентіне
3–қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктермен мемлекеттік қызмет
көрсету үдерісіне әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
арасындағы өзара байланыс
Ауылдық округ әкімі аппаратына өтінген кезде Бірліктермен
мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне әкімшілік әрекеттердің
логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланыс
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 01 наурыздағы
N 70/3 қаулысымен
бекітілді
“Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің
(отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру” мемлекеттік
қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: “Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов”, утвержденного постановлением Правительства Республики от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: 8 (71838) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов. Обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler.ru. Прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) акимами сельских округов по месту жительства, по адресам, согласно приложения 1 к настоящему регламенту (далее - Аким сельского округа). График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются: справка, подтверждающая принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам – получателям государственной адресной социальной помощи (далее – Получатели государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента предъявления необходимых документов – не более 15 минут;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного получателя государственной услуги;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 15 минут.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы “Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген “Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру” стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі;
2) осы регламенттiң 1-қосымшасына сәйкес тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкiмдерімен (бұдан әрі – Ауылдық округ әкiмі) ұсынылады, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі;
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтік көмек алушыларға мемлекеттік қызмет алушының (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) қызмет көрсету мерзімдері қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты бір мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
10. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 Стандарта.
11. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.
12. Структурно-функциональные единицы (далее - Единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа;
3) специалист аппарата акима сельского округа;
4) аким сельского округа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой Единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и Единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
“Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи”
Перечень аппаратов акимов сельских округов Майского района
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Майского сельского округа"
Майский район с. Майское, ул. Абылайхан 13
8(71838)98210
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа"
Майский район с. Каратерек, ул. Баймуратова, 21
8(71838)97266
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа"
Майский район с. Жумыскер, ул Бокина, 2
8(71838)99230
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатинского сельского округа"
Майский район с. Саты, ул. Исатая, 12
8(71838)40401
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Малайсаринского сельского округа"
Майский район с. Малайсары, ул. Абая, 30
8(71838)95230
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
Майский район с. Кентүбек, ул. Ленина 17
8(71838)91499
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктубекского сельского округа"
Майский район с. Коктобе, ул. Казбек би, 24

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
10. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: алушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғалуын, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынандай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - Бірліктер) қатысады:
1) Уәкілетті органының маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы;
3) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы;
4) ауылдық округ әкімі.
13. Әрбір әкімшілік іс- әрекеттің (үдерістердің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір Бірліктер әкімшілік іс- әрекеттің (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
14. Бірліктер мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттін 3-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
”Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін
растайтын анықтама беру” мемлекеттік
қызмет регламентіне
1-қосымша
Май ауданының ауылдық округ әкімдері аппараттарының тізімі
1
"Қаратерек селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Қаратерек ауылы Баймұратов көшесі, 21 үй
8(71838) 97266
2
"Май селолық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Май ауылы, Абылайхан көшесі 13 үй
8(71838) 90210
3
"Қазан селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Жумыскер ауылы, Бокин көшесі 2 үй
8(71838)99230
4
"Саты селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Саты ауылы, Исатай көшесі 12 үй
8(71838)40401
5
"Малайсары селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Малайсары ауылы, Абай көшесі 30 үй
8(71838)95230
6
"Кеңтүбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Кентүбек ауылы, Ленин көшесі 17 үй
8(71838)91499
7
"Көктөбе селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Көктөбе ауылы, Қазбек би көшесі 24 үй

8(71838)91511
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскольского сельского округа"
Майский район с. Басколь, ул. Балкенова, 18
8(71838)94350
9
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майтубек"
Майский район с. Майтубек, ул.Целинная 27
8(71838)90330
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Акжар"
Майский район с. Акжар, ул. Курмангазы, 1
8(71843)92210
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшиманского сельского округа"
Майский район с. Акшиман, ул. Желтоксан, 1
8(71843)96223
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
“Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи”
Описание действий Единиц при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация обращения. Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно – распорядительное решение)
Проект правки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Справка либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
Не более 5 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Описание действий Единиц при обращении
в аппарат акима сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование Единиц
Специалист аппарата Акима сельского округа
Аким сельского округа
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация обращения. Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание справки либо мотивированного отказа в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно -распорядительное решение)
Справка либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Справка либо мотивированный отказ в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного отказа в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
Не более 5 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
“Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи”
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в уполномоченный орган
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в аппарат Акима сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Майского района от
01 марта 2013 года N 70/3
Регламент государственной услуги “Выдача направлений лицам на
участие в активных формах содействия занятости”

8(71838)91511
8
"Баскөл селолық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Баскөл ауылы, Балкенов көшесі 18 үй
8(71838)94350
9
"Майтүбек ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Майтүбек ауылы, Целинная көшесі 27 үй
8(71838)90330
10
"Ақжар ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Ақжар ауылы, Құрманғазы көшесі 1 үй
8(71843)92210
11
"Ақшиман селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Ақшиман ауылы, Желтоқсан көшесі 1 үй
8(71843)96223
”Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін
растайтын анықтама беру” мемлекеттік
қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктердің
іс- әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жолы, жұмыс барысы)
1
N әрекеті (жұмыс ағыны, барысы)
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау және тіркеу. Анықтаманың жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Анықтамаға немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
Анықтама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Анықтама немесе бас тарту ебептерi көрсетiлген жауап
Анықтаманы немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
10 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
Ауылдық округ әкімі аппаратарына өтінген кезде кезде
Бірліктердің іс- әрекетінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің іс-әрекеті (жолы, жұмыс барысы)
1
N әрекеті (жұмыс ағыны, барысы)
1
2
3
2
Бірліктердің атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауылдық округ әкімі
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі) және олардың сипаттамасы
Өтінішті қабылдау және тіркеу. Анықтаманың жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Анықтамаға немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
Анықтама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Анықтама немесе бас тарту ебептерi көрсетiлген жауап
Анықтаманы немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзімі
10 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2-баған
3-баған
”Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін
растайтын анықтама беру” мемлекеттік
қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктермен мемлекеттік қызмет
көрсету үдерісіне әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
арасындағы өзара байланыс
Ауылдық округ әкімі аппаратына өтініш білдірген кезде
Бірліктермен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне әкімшілік
әрекеттердің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланыс
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 01 наурыздағы
N 70/3 қаулысымен
бекітілді
“Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру” мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости" (далее – Государственная услуга).
Государственная услуга включает в себя:
1) “Выдачу направлений лицам на молодежную практику”;
2) “Выдачу направлений лицам на общественные работы”;
3) “Выдачу направлений лицам для трудоустройства на социальное рабочее место”;
4) “Выдачу направлений для трудоустройства”;
5) “Выдачу направлений лицам на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации”;
6) “Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации”.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости”, утвержденного постановлением Правительства Республики от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственным учреждением “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: 8 (71838) 91338. График работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler.ru. Прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача получателю государственной услуги направления на участие в активных формах содействия занятости на бумажном носителе либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Результатом оказываемой государственной услуги “Оказание бесплатных услуг лицам в профессиональной ориентации” является устное информирование (консультирование) получателя государственной услуги о перечне профессий и специальностей, на которые возможно его трудоустройство.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее – Получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услугии не более 30 минут с момента предъявления необходимых документов.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги – не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 30 минут.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы “Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
“Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру” мемлекеттік қызметі:
1) “Адамдарға жастар практикасына жолдама беруді”;
2) “Адамдарға қоғамдық жұмыстарға жолдама беруді”;
3) “Адамдарға әлеуметтік жұмыс орнына жұмысқа орналасу үшін жолдама беруді”;
4) “Жұмысқа орналасу үшін жолдама беруді”;
5) “Адамдарға кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілікті арттыруға жолдама беруді”;
6) “Адамдарға кәсіптік бағдарлауда тегін қызмет көрсетуді” қамтиды.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген “Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдама беру” стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru., қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі мемлекеттік қызмет алушы жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға қағаз жеткізгіште жолдама беру не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Көрсетілетін “Адамдарға кәсіптік бағдарлауда тегін қызмет көрсету” мемлекеттік қызметтің нәтижесі мемлекеттік қызмет алушыға ол орналасуы мүмкін кәсіптер мен мамандықтардың тізбесі туралы ауызша ақпарат беру (консультация беру) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктерге, азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің шекті ең көп уақыты - 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің шекті ең көп уақыты - 30 минуттан аспайды.

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
10. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 Стандарта.
11. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.
12. Структурно-функциональные единицы (далее - Единица), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист Уполномоченного органа;
2) начальник Уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой Единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
“Выдача направлений лицам на участие в
активных формах содействия занятости”
Описание действий Единиц при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование единиц
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация обращения. Подготовка проекта направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Проект направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Направление либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
Не более 10 минут
Не более 5 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
“Выдача направлений лицам на участие в
активных формах содействия занятости”
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в уполномоченный орган
Утвержден
постановлением акимата
Майского района от
01 марта 2013 года N 70/3
Регламент государственной услуги "Назначение
государственной адресной социальной помощи"

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
10. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: алушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғалуын, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне мынандай құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - Бірліктер) қатысады:
1) Уәкілетті органының маманы;
2) Уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір әкімшілік іс- әрекеттің (үдерістердің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір Бірліктер әкімшілік іс- әрекеттің (үдерістердің) өзара әрекеттестігі мен реттілігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
14. Бірліктер мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттің логикалық реттілігінің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттін 2-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
“Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру”
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктердің
іс- әрекетінің сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
1
Iс-әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
2
Бiрлiктер атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Iс-әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтінішті қабылдау және тіркеу. Жолдаманың жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Жолдамаға немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Журналда тіркеу
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмдiк шешiм)
Жолдама немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауап жобасы
Жолдама немесе бас тарту ебептерi көрсетiлген жауап
Жолдаманы немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
5
Орындалу мерзiмдерi
15 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірі
2 баған
3 баған
“Адамдарға жұмыспен қамтуға
жәрдемдесудің белсенді нысандарына
қатысуға жолдама беру”
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкiлеттi органға өтiнiш бергенде Бірліктермен мемлекеттiк
қызмет көрсету үдерiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық
реттiлiгiнiң арасындағы өзара байланысы
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 01 наурыздағы
N 70/3 қаулысымен
бекітілді
"Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау"
мемлекеттiк қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственной адресной социальной помощи" (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Назначение государственной адресной социальной помощи”, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: (8-71838) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler.ru;
2) акимом сельского округа по месту жительства по адресам, согласно приложения 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, беженцам, иностранцам и лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан, со среднедушевым доходом, не превышающим черты бедности (далее – Получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов:
в Уполномоченный орган – в течение семи рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства – не позднее двадцати двух рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя - не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
Право на получение адресной социальной помощи ежеквартально подтверждается представлением документов о доходах.
После сдачи всех необходимых документов в Уполномоченный орган и акиму сельского округа Получателю выдается талон с указанием даты регистрации и получения получателем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: “Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген “Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау” мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі;
2) осы регламенттiң 1-қосымшасына сәйкес тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкiмімен көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесі алушыға мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмектi тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: жан басына шаққандағы орташа табысы кедейлік шегінен аспайтын Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, босқындарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктерге және азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет алушы қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
Уәкілетті органға – жеті жұмыс күні iшiнде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкiмiне – жиырма екі күнтiзбелiк күнінен кешіктірмей.
Мемлекеттік қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алғанға дейін кезекте күтудің ең жоғары шекті уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады.
Мемлекеттік қызмет алушы көрсетуге өтiнiш берген күнi сол көрсетілетін мемлекеттiк қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең ұза шекті уақыты - 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызметтiк көрсету үдерісінде
iс-әрекет тәртібінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Атаулы әлеуметтік көмек алу құқығы тоқсан сайын табыс туралы құжаттарды берумен расталып отырады.
Барлық қажеттi құжаттарды Уәкілетті органға және ауылдық округ әкіміне тапсырғаннан кейiн Мемлекеттік қызмет алушы тiркелеген және мемлекеттiк қызметтi алу уақыты, және құжаттарды қабылдаған жауапты тұлғанын тегi, аты-жөнi көрсетiлген талон берiледi.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами" (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими средствами и обязательными гигиеническими средствами”, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: 8 (71838) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler.ru;
2) при обращении через филиал Майского района Республиканского государственного учреждения “Центр обслуживания населения Павлодарской области” (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13, - ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва на обед, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней. Адрес электронной почты: maiskiicon2011@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, предусмотренным в пункте 6 Стандарта (далее – Получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи Получателем необходимых документов – в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя (до получения талона) не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: “Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 7 сәуiрдегi “Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу” N 394 қаулысымен бекiтiлген стандарт негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
2) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 72, телефон: (8-718-38) 92-1-44, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru, қабылдау “электронды” кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Стандарттын 6-тармағында қөрсетілген жеке тұлғаларға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi Мемлекеттік қызмет алушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні ішінде;
Мемлекеттік қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талон алғанға дейін) - 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында
іс-қимылдардың сипаттамасы

15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
“Оформление документов на инвалидов
для обеспечения их сурдо-тифлотехническими
и обязательными гигиеническими средствами”
Описание действий Единиц при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных получателем документов
Рассмотрение предоставленных получателем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно - распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
в течение 1 рабочего дня
в течение 5 рабочих дней
в течение 2 рабочих дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
“Оформление документов на инвалидов
для обеспечения их сурдо-тифлотехническими
и обязательными гигиеническими средствами”
Взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и Единиц при обращении в уполномоченный орган
Утвержден
постановлением акимата
Майского района от
01 марта 2013 года N 70/3
Регламент государственной услуги "Оформление документов на
инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги “Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно–ортопедической помощи” (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи”, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).

15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
"Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық
және міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар
ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктердің
іс- әрекетінің сипаттамасы
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметалушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаны немесе немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жобасын дайындау
Хабарламаны немесе немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын қарастыру
Журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарламаны немесе немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Хабарлама немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтама немесе немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындау уақыттары
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
5 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
15 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
"Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық
және міндетті гигиеналық құралдармен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттар
ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктермен мемлекеттік қызмет
көрсету үдерісіне әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
арасындағы өзара байланыс
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 01 наурыздағы
N 70/3 қаулысымен
бекітілді
“Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға
құжаттарды ресiмдеу” мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: “Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген “Мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу” стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - Стандарт).

4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: 8 (71838) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler.ru;
2) при обращении через филиал Майского района Республиканского государственного учреждения “Центр обслуживания населения Павлодарской области” (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13, - ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва на обед, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты: maiskiicon2011@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на инвалидов для предоставления протезно-ортопедической помощи либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, предусмотренным в пункте 6 Стандарта (далее – Получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем необходимых документов:
1) при обращении в Уполномоченный орган – в течение десяти рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов Получателю выдается талон с указанием даты регистрации и получения Потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы;
10. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 Стандарта.
11. Требования к информационной безопасности обеспечения сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.

4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
2) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 13, телефон: (8-718-38) 92-1-44, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru, қабылдау “электронды” кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi мүгедектерге протездiк-ортопедиялық көмек ұсыну үшiн оларға құжаттарды ресiмдеу туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Стандарттын 6-тармағында қөрсетілген жеке тұлғаларға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi Мемлекеттік қызмет алушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – он жұмыс күні ішінде;
Мемлекеттік қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты (талон алғанға дейін) - 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында
iс-әрекет (өзара iс-қимыл) тәртiбiн сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Барлық қажеттi құжаттарды тапсырғаннан кейiн Мемлекеттік қызмет алушыға тiркеу және мемлекеттiк қызметтi алу күнi және құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегi, аты жөнi көрсетiлген талон берiледi:
10. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: алушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғалуын, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.

15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
предоставления им протезно-ортопедической
помощи"
Описание действий Единиц при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация предоставленных получателем документов
Рассмотрение предоставленных получателем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно - распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 30 минут
в течение 1 рабочего дня
в течение 5 рабочих дней
в течение 2 рабочих дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
предоставления им протезно-ортопедической
помощи"
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в уполномоченный орган
Утвержден
постановлением акимата
Майского района от
01 марта 2013 года N 70/3
Регламент государственной услуги “Оформление документов на
социальное обслуживание в государственных и негосударственных
медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих
услуги за счет государственных бюджетных средств”
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: “Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств” (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта “Оформление документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико - социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств”, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).

15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
“Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек ұсыну үшін құжаттарды ресімдеу”
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктердің
іс- әрекетінің сипаттамасы
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметалушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қарастыру
Хабарламаны немесе немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жобасын дайындау
Хабарламаны немесе немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын қарастыру
Журналында тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарламаны немесе немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Хабарлама немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтама немесе немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындау уақыттары
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
5 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
15 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
“Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек ұсыну үшін құжаттарды ресімдеу”
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктермен мемлекеттік қызмет
көрсету үдерісіне әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
арасындағы өзара байланыс
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 01 наурыздағы
N 70/3 қаулысымен
бекітілді
“Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн
мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк
мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған
құжаттарды ресiмдеу” мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: “Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген “Мемлекеттiк бюджет қаражаты есебiнен қызмет көрсететiн мемлекеттiк және мемлекеттiк емес медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтiк қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресiмдеу туралы” мемлекеттiк қызмет стандарты (бұдан әрi - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.

4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: (8-718-38) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler. ru;
2) филиалом Майского района Республиканского государственного учреждения “Центр обслуживания населения Павлодарской области” (далее – Центр), по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13; телефон: 92144, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день – воскресенье. Адрес электронной почты: maiskiicon2011@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов на социальное обслуживание в государственных и негосударственных медико-социальных учреждениях (организациях), предоставляющих услуги за счет государственных бюджетных средств, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, предусмотренным в пункте 6 Стандарта (далее – Получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи Получателем необходимых документов - в течение семнадцати рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения Получателя государственной услуги (до получения талона), не может превышать 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания Получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения Получателя государственной услуги, не может превышать 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов Получателю выдается талон с указанием даты регистрации и получения получателем государственной услуги; фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
10. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 Стандарта.
11. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности и информации о содержании документов потребителя.

4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 13, телефон: (8-718-38) 92-1-44, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru, қабылдау “электронды” кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен қызмет көрсететін мемлекеттік және мемлекеттік емес медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) әлеуметтік қызмет көрсетуге арналған құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Стандарттын 6-тармағында қөрсетілген жеке тұлғаларға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері мемлекеттік қызмет алушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап он жеті жұмыс күнi iшiнде.
Мемлекеттік қызмет алушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең көп рұқсат етілген уақыты 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызмет алушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең көп рұқсат етілген уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету барысында
iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін мемлекеттік қызмет алушыға мемлекеттік қызметті алу күні көрсетілген, құжаттарды қабылдағаны туралы хабарлама беріледі.
10. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: алушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғалуын, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: “Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет” (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет”, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: 8 (71838) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler.ru;
2) при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, по адресам согласно приложению 1 к настоящему регламенту;
3) при обращении через филиал Майского района Республиканского государственного учреждения “Центр обслуживания населения Павлодарской области” (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13, - ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва на обед, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней. Адрес электронной почты: maiskiicon2011@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, постоянно проживающим в Республике Казахстан и оралманам, имеющим детей до 18 лет, среднедушевой доход семьи которых ниже стоимости продовольственной корзины (далее - Получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем необходимых документов:
в Уполномоченный орган - в течение десяти рабочих дней;
акиму сельского округа по месту жительства - не более тридцати календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, - 15 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя - 15 минут.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: “18 жасқа дейiнгi балалары бар отбасыларға мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген “18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау” стандарты негiзiнде көрсетіледі (бұдан әрi - Стандарт).
4. Мемлекеттiк қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен көрсетіледі;
2) Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайы бойынша азаматтардың ауылдық округiнiң әкiмiмен көрсетіледі;
3) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 13, телефон: (8-718-38) 92-1-44, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru, қабылдау “электронды” кезек күту тәртібімен көрсетіледі.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға жәрдемақы тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: 18 жасқа дейінгі балалары бар, отбасының жан басына шаққандағы табысы азық-түлік себеті құнынан төмен Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын Қазақстан Республикасының азаматтарына және оралмандарға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi Мемлекеттік қызмет алушы қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
Уәкілетті органға - он жұмыс күнi ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкiмiне - күнтiзбелiк отыз күннен аспайды.
Мемлекеттік қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 15 минут.
Мемлекеттік қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты - 15 минут.

8(71843)92210
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшиманского сельского округа"
Майский район с. Акшиман, ул. Желтоксан, 1
8(71843)96223
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
“Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет”
Описание действий Единиц при обращении в Уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
2
Наименование СФЕ
Специалист Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно - распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
в течении 7 рабочих дней
в течении 1 рабочего дня
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Описание действий Единиц при обращении
в аппарат акима сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование Единиц
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким сельского округа
Специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Специалист Уполномоченного органа
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных документов
Проверка полноты представленных документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно - распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в Уполномоченный орган
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача специалисту аппарата Акима сельского округа уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
9 календарных дней
9 календарных дней
5 календарных дней
5 календарных дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
“Назначение государственных пособий
семьям, имеющим детей до 18 лет”
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в уполномоченный орган
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в аппарат акима сельского округа
Утвержден
постановлением акимата
Майского района от
01 марта 2013 года N 70/3
Регламент государственной услуги “Регистрация и учет граждан,
пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне”

8(71843)92210
11
"Ақшиман селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Май ауданы Ақшиман ауылы, Желтоқсан көшесі 1 үй
8(71843)96223
“18 жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларыға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау”
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктердің
іс- әрекетінің сипаттамасы
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1
Іс-әрекеттің N(жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тiркеу
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты қарастыру
Кiрiс хат-хабар журналына тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген хабарлама жобасы
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту себептерi көрсетiлген жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан аспайды
7 жұмыс күнi ішінде
1 жұмыс күнi ішінде
15 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
Ауылдық округ әкіміне өтiнген кезде Бірліктердің
іс- әрекетінің сипаттамасы
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ атауы
Ауылдық әкімі аппаратының маманы
Ауылдық округ әкімі.
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Ауылдық әкімі аппаратының маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және тiркеу
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттардың толықтығын тексеру
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Журналда тiркеу
Журналда тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттарды қабылдағаны туралы талон
Құжаттарды Уәкілетті органға тапсыру
Хабарлама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Селолық округ әкім аппараты маманына мемлекеттiк жәрдемақылар тағайындау туралы хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
Хабарламаны немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
5
Орындау уақыттары
15 минуттан аспайды
9 күнтiзбелiк күн
9 күнтiзбелiк күн
5 күнтiзбелiк күн
5 күнтiзбелiк күн
15 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
6-баған
“18 жасқа дейінгі балалары бар
отбасыларыға мемлекеттік
жәрдемақылар тағайындау”
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктермен мемлекеттік қызмет
көрсету үдерісіне әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
арасындағы өзара байланыс
Ауылдық округ әкiмiне өтінген кезде Бірліктермен мемлекеттік
қызмет көрсету үдерісіне әкімшілік әрекеттердің логикалық
реттілігінің арасындағы өзара байланыс
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 01 наурыздағы
N 70/3 қаулысымен
бекітілді
“Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу”
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги “Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне” (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга предоставляется на основании стандарта “Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне”, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би 18; телефон, факс: 8 (71838) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler.ru;
2) при обращении через филиал Майского района Республиканского государственного учреждения “Центр обслуживания населения Павлодарской области” (далее – Центр) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13, - ежедневно с 9.00 часов до 19.00 часов без перерыва на обед, кроме выходных (воскресенье) и праздничных дней. Адрес электронной почты: maiskiicon2011@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о принятии решения о регистрации и учете граждан Республики Казахстан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, либо мотивированный ответ об отказе в представлении услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, указанным в пункте 6 Стандарта (далее – Получатель государственной услуги).
7. Срок оказания государственной услуги с момента сдачи Получателем государственной услуги необходимых документов в рабочий орган специальной комиссии - не более 20 календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения Получателя (до получения талона) - не более 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания Получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, не более 15 минут в рабочем органе специальной комиссии.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий в процессе
оказания государственной услуги

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы “Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген “Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу” стандартының негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru;
2) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 13 үй, телефон: (8-718-38) 92-1-44, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен Қазақстан Республикасының азаматтарын тіркеу және есепке алу туралы шешім жөнінде хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелдi болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Стандарттын 6-тармағында қөрсетілген жеке тұлғаларға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі Мемлекеттік қызмет алушы арнайы комиссияның жұмыс органына қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап – 20 күнтізбелік күннен аспайды.
Мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (талон алғанға дейін) 30 минуттан аспайды;
Мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет тұтынушысына қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты арнайы комиссияның жұмыс органында 15 минуттан аспайды, орталықта – 30 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: “Назначение жилищной помощи” (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется на основании стандарта государственной услуги “Назначение жилищной помощи”, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: (8-718-38) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler. ru;
2) филиалом Майского района Республиканского государственного учреждения “Центр обслуживания населения Павлодарской области” (далее – Центр), по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13; телефон: 92144, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день – воскресенье. Адрес электронной почты:  maiskiicon2011@mail.ru.
В целях обеспечения доступности государственных услуг жителям отдаленных населенных пунктов допускается оказание государственных услуг через мобильные центры.
5. Результатом оказываемой государственной услуги в уполномоченном органе и в центре является уведомление о назначении жилищной помощи на бумажном носителе, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: малообеспеченным семьям (гражданам), постоянно проживающим в данной местности, имеющим право на получение жилищной помощи (далее - Получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в Уполномоченный орган с момента сдачи необходимых документов - в течение 10 календарных дней;
максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 20 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения Получателя – не более 20 минут;
максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более 20 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: “Тұрғын үй көмегін тағайындау” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген “Тұрғын үй көмегін тағайындау” мемлекеттік қызметі негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru., қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 13, телефон: (8-718-38) 92-1-44, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru., қабылдау “электронды” кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызметтердің қол жетімділігін қамтамасыз ету мақсатында шалғай елді мекендердің тұрғындарына мобильді орталықтар арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге жол беріледі.
5. Уәкілетті органда және орталықта көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұрғын үй көмегін тағайындау туралы қағаз жеткізгіштегі хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға: тұрғын үй көмегін алуға құқығы бар, аталған жерде тұрақты тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) (бұдан әрі – Алушы) көрсетіледі
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi:
уәкілетті органға жүгінген кезде қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап – күнтізбелік он күн ішінде;
қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
мемлекеттік қызметті алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
қажетті құжаттарды алған кезде кезекте күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.

3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
“Назначение жилищной помощи”
Описание действий Единиц при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Главный специалист Уполномоченного органа
Начальник Уполномоченного органа
Главный специалист Уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных Получателем документов
Рассмотрение документов
Расчет дохода, подготовка уведомления о назначении жилищной помощи либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно - распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления с либо мотивированного ответа об отказе
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в представлении услуги.
5
Сроки исполнения
не более 20 минут
в течение 1 календарного дня
в течение 6 календарных дней
в течение 1 календарного дня
не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
“Назначение жилищной помощи”
Взаимосвязь между логической последовательностью
административных действий в процессе оказания государственной
услуги и Единиц при обращении в уполномоченный орган
Утвержден
постановлением акимата
Майского района от
01 марта 2013 года N 70/3
Регламент государственной услуги "Оформление документов на
социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко
проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов,
нуждающихся в постороннем уходе и помощи"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: “Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи” (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Оформление документов на социальное обслуживание на дому для одиноких, одиноко проживающих престарелых, инвалидов и детей-инвалидов, нуждающихся в постороннем уходе и помощи”, утвержденного постановлением Правительства Республики от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – Стандарт).

3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымдық тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
“Тұрғын үй көмегін тағайындау”
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктердің
іс- әрекетінің сипаттамасы
Негiзгi үдiрiстiң (жұмыс барысының, ағымның) iс-әрекетi
1
Іс-әрекеттің N (жұмыс ағымы, жолы)
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Iс-әрекеттер (үдерiстiң, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Алушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тiркеу
Құжаттарды қарастыру
Кірісті санау, тұрғын үй көмегін тағайындау немесе бас тарту дәлелді жауапты дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту дәлелді жауапты қарастыру
Журналда тiркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушы-иеленушi шешiмдер)
Құжаттар қабылдағандығы туралы талон
Резолюцияға қол қою
Хабарлама немесе бас тарту дәлелді жауап
Хабарламаны немесе бас тарту дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту дәлелді жауапты беру
5
Орындау уақыттары
20 минуттан аспайды
күнтізбелік 1 күн ішінде
күнтізбелік 6 күн ішінде
күнтізбелік 1 күн ішінде
20 минуттан аспайды
6
Келесi iс-әрекеттiң нөмірi
2-баған
3-баған
4-баған
5-баған
“Тұрғын үй көмегін тағайындау”
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Уәкілетті органға өтінген кезде Бірліктермен мемлекеттік қызмет
көрсету үдерісіне әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігінің
арасындағы өзара байланыс
Май ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 01 наурыздағы
N 70/3 қаулысымен
бекітілді
“Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне
және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде
әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу” мемлекеттік
қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы “Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген “Жалғызiлiктi, жалғыз тұратын қарттарға, бөгде адамның күтiмiне және жәрдемiне мұқтаж мүгедектерге және мүгедек балаларға үйде әлеуметтiк қызмет көрсетуге құжаттарды ресiмдеу” стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - Стандарт).

4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: (8-718-38) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler. Ru. Прием осуществляется без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) филиалом Майского района Республиканского государственного учреждения “Центр обслуживания населения Павлодарской области” (далее – Центр), по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13; телефон: 92144, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день – воскресенье. Адрес электронной почты: maiskiicon2011@mail.ru. Прием осуществляется в порядке “электронной” очереди.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является уведомление об оформлении документов на оказание социального обслуживания на дому либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам, указанным в пункте 6 Стандарта (далее – Получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги - в течение четырнадцати рабочих дней с момента сдачи Получателем необходимых документов.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги (до получения талона), не может превышать 30 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, не может превышать 15 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов получателю выдается талон с указанием даты регистрации и получения заявителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
10. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в случаях, указанных в пункте 16 Стандарта.
11. Требования к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов получателя.

4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru, қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады;
2) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 13 үй, телефон: (8-718-38) 92-1-44, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru, қабылдау “электронды” кезек тәртібімен жүзеге асырылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі үйде әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттарды ресімдеу туралы хабарлама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Стандарттын 6-тармағында қөрсетілген жеке тұлғаларға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері мемлекеттік қызмет алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он төрт жұмыс күні ішінде.
Мемлекеттік қызмет алушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің ең көп рұқсат етілген уақыты 30 минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызмет алушы жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің ең көп рұқсат етілген уақыты 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін алушыға өтініш берушінің тіркелген және мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
10. Стандарттың 16-тармағында көрсетiлген жағдайларда мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
11. Ақпараттық қауіпсіздікке талаптар: алушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты қорғалуын, құпиялылығын және сақталуын қамтамасыз ету.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: “Выдача справок безработным гражданам” (далее – Государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта “Выдача справок безработным гражданам”, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее - Стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется:
1) государственным учреждением “Отдел занятости и социальных программ Майского района” (далее – Уполномоченный орган) по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Айтеке би, 18; телефон, факс: (8-718-38) 91338. График работы: с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье и праздничные дни. Адрес электронной почты: center5556@rambler. ru;
2) филиалом Майского района Республиканского государственного учреждения “Центр обслуживания населения Павлодарской области” (далее – Центр), по адресу: Павлодарская область, село Коктобе, улица Сейфуллина, 13; телефон: 8 (71838) 92144. График работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день – воскресенье. Адрес электронной почты: maiskiicon2011@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки о регистрации в качестве безработного либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам: гражданам Республики Казахстан, оралманам, иностранцам, лицам без гражданства, постоянно проживающим в Республике Казахстан (далее - Получатель).
7. Сроки оказания государственной услуги при обращении в Уполномоченный орган:
с момента предъявления необходимых документов - не более 10 минут;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения Получателя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) - 10 минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя – 10 минут.
8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
2. Описание порядка действий оказания государственной услуги
9. Для получения государственной услуги получатель предоставляет документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю выдается справка о регистрации в качестве безработного.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметтiң атауы: “Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру” (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: iшiнара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуiрдегi N 394 қаулысымен бекiтiлген “Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру” стандарты негiзiнде жүзеге асырылады (бұдан әрi - Стандарт).
4. Мемлекеттік қызмет:
1) “Май ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі” мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – Уәкілетті орган) ұсынылады, Павлодар облысы, Көктөбе ауылы, Әйтеке би көшесі, 18, телефоны 8(718-38) 91-3-38, жұмыс уақыты сағат 9.00-ден 18.30-ге дейiн, 13.00-ден 14.30-ге дейiн түскi үзiлiспен, демалыс күндерi – сенбi, жексенбi және мерекелік күндері, электрондық пошта мекенжайы center5556@rambler.ru;
2) Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны филиалының Павлодар облысы бойынша “Халыққа қызмет көрсету орталығы” Май ауданының бөлімі (бұдан әрі - Орталық) ұсынады, Павлодар облысы Көктөбе ауылы, Сейфуллин көшесі, 13 үй, телефон: (8-718-38) 92-1-44, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс күндері – жексенбі және мерекелік күндері, электрондық мекенжайы: maiskiicon2011@mail.ru.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесi жұмыссыз ретiнде тiркеу туралы анықтама беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, оралмандарға, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктерге, азаматтығы жоқ адамдарға (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
7. Уәкілетті органға өтiнген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап - 10 минуттан аспайды;
алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең көп уақыты (тiркеу, талонды алу кезiнде, өтініш жасаған және электрондық сұрау берген өтiнген сәттен бастап) - 10 минут.
алушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты - 10 минут;
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудің iс-әрекет тәртiбiн сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті алу үшін алушы Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн бар барлық құжаттарды тапсырған кезде алушыға - жұмыссыз ретiнде тiркеу туралы анықтама беріледі;