Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи"
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 17 января 2013 года N 12/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 февраля 2013 года N 3444. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25 июля 2013 года N 236/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25.07.2013 N 236/7.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9–1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" ,постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2012 года N 1059 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить регламент государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района социальным вопросам.
Аким района                                Т. Бастенов
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарского района
Павлодарской области
от 17 января 2013 года
N 12/1
Регламент государственной услуги "Выдача справки,
подтверждающей принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент определяет порядок оказания государственной услуги "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи" (далее – государственная услуга).
2. Государственная услуга предоставляется Государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района" (далее – уполномоченный орган) по адресу: город Павлодар, улица генерала Дюсенова, 1, пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов.
При отсутствии уполномоченного органа по месту жительства получатель государственной услуги обращается за получением государственной услуги в аппарат акима села и сельского округа по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.

"Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 17 қаңтардағы N 12/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда N 3444 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 шілдедегі N 236/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 25.07.2013 N 236/7 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір заңнамалық шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 1059 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атаулы әлеуметтік көмек алушыларға өтініш берушінің (отбасының) тиесілігін растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар облысы
Павлодар ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 17 қаңтардағы
N 12/1 қаулысымен
бекiтiлген
"Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш берушiнiң
(отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш берушiнiң (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама беру" мемлекеттік қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) көрсету тәртібін белгілейді.
2. Мемлекеттік қызметті Павлодар қаласы, генерал Дүйсенов, 1 мекенжайы бойынша "Павлодар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейiн түскi үзiлiспен аптасына бес күн сағат 9.00-ден 18.30-ға дейiн ұсынады.
Тұрғылықты жерi бойынша уәкiлеттi орган болмаған жағдайда мемлекеттiк қызмет алушы мемлекеттiк қызмет алуға осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша ауыл немесе ауылдық округ әкiмiнің аппаратына жүгiнедi.

3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается физическим лицам – получателям государственной адресной социальной помощи (далее – получатели государственной услуги).
5. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и Правил формирования, направления расходования и учета средств, выделяемых на оказание финансовой и материальной помощи обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи, а также из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума, и детям-сиротам, детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях, детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций, и иным категориям обучающихся и воспитанников, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 января 2008 года N 64 и стандарта "Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 (далее – стандарт).
6. Результатом оказываемой государственной услуги являются: справка, подтверждающая принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к получателям адресной социальной помощи в текущем квартале, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) сроки оказания государственной услуги с момента предъявления необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта – не более 15 минут:
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного получателя;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя, - не более 15 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги

3. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет жеке тұлғаларға – мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет алушылар) көрсетiледi.
5. Мемлекеттiк қызмет "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi Заңының және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 25 қаңтардағы N 64 қаулысымен бекiтiлген Мемлекеттiк бiлiм беру мекемелерiнiң мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алуға құқығы бар отбасылардан, сондай-ақ мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек алмайтын, жан басына шаққандағы табысы ең төменгi күнкөрiс деңгейiнiң шамасынан төмен отбасылардан шыққан бiлiм алушылары мен тәрбиеленушiлерiне және жетiм балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалып, отбасыларда тұратын балаларға, төтенше жағдайлардың салдарынан шұғыл жәрдемдi талап ететiн отбасылардан шыққан балаларға және өзге де санаттағы бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлерге қаржылай және материалдық көмек көрсетуге бөлiнетiн қаражатты қалыптастыру, жұмсау бағыты мен оларды есепке алу қағидаларының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш берушiнiң (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама беру" стандарты (бұдан әрі – стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
6. Мемлекеттiк қызмет алушы алатын көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi ағымдағы тоқсанда атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға мемлекеттiк қызмет алушының (отбасының) тиесiлiгiн растайтын анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткiзгiштегi дәлелдi жауап болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттiк қызмет келесі мерзімдерде көрсетіледі:
1) мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi Стандарттың 11-тармағында анықталған қажеттi құжаттарды тапсырған сәттен бастап 15 минуттан аспайды;
2) мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң шектi ең көп уақыты бiр мемлекеттiк қызмет алушыға қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегi адамдардың санына байланысты болады;
3) мемлекеттiк қызмет алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат берiлген ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
9. Стандарттың 16-тармағында қарастырылған жағдайларда мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
әрекеттер (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы

10. Государственная услуга предоставляется путем личного посещения получателя государственной услуги, либо уполномоченного представителя, действующего на основании доверенности.
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет документы, определенные в пункте 11 Стандарта.
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист аппарата акима села, сельского округа;
2) аким села, сельского округа;
3) главный специалист уполномоченного органа;
4) начальник уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, представлена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"
Перечень адресов акимов сельских округов
N п/п
Наименование аппарата акима сельского округа
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Юридический адрес
Адрес сайта
1
ГУ "Аппарат акима Григорьевского сельского округа"
с. Набережное
8(71845)40068
с. Набережное, ул. Школьная, 23
нет
2
ГУ "Аппарат акима Ефремовского сельского округа"
с. Ефремовка
8(71845)53844
с. Ефремовка, ул. Абая 36
нет
3
ГУ "Аппарат акима Зангарского сельского округа"
с. Зангар
8(71845)57202
с. Зангар, ул. Аблайхана 4.
нет
4
ГУ "Аппарат акима Заринского сельского округа"
с. Заря
8(71845)57800
с. Заря, ул. Абая 10.
нет
5
ГУ "Аппарат акима Кенесского сельского округа"
с. Новоямышево
8(71845)51101
с. Новоямышево, ул. Ленина 3
нет
6
ГУ "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
с. Красноармейка
8(71845)53001
с. Красноармейка, ул. 60 лет Октября, 20.
нет
7
ГУ "Аппарат акима Луганского сельского округа"
с. Луганск
8(71845)55033
с. Луганск, ул. Ленина 48.
нет
8
ГУ "Аппарат акима Маралдинского сельского округа"
с. Маралды
8(71845)56244
с. Маралды, ул. Гагарина 15.
нет
9
ГУ "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
с. Мичурино

10. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызмет алушының жеке өзiнiң, не сенімхат негізінде әрекет ететін уәкілетті өкілінің баруы арқылы ұсынылады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызмет алушы Стандарттың 11-тармағында анықталған құжаттарды ұсынады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ қызмет етеді:
1) ауыл, ауылдық округ әкімі аппаратының маманы;
2) ауыл, ауылдық округ әкімі;
3) уәкілетті органның бас маманы;
4) уәкілетті органның бастығы.
13. Әрбір әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімін көрсете отырып, әр ҚФБ-тің әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдерінің) реттілігі мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламентте 2-қосымшада келтірілген.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схема осы регламентте 3-қосымшада келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
15. Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылдаған шешімдері мен әрекеттері (әрекетсіздігі) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауапты болады.
"Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш
берушiнiң (отбасының) тиесiлiгiн растайтын
анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Ауылдық округтер әкімдері мекен-жайларының тізбесі
N р/с
Ауылдық округ әкімі аппаратының атауы
Елді мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекен-жайы
Сайт мекен- жайы
1
"Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Набережное ауылы
8(71845)40068
Набережное ауылы, Школьная көшесі, 23
жоқ
2
"Ефремовка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Ефремовка ауылы
8(71845)53844
Ефремовка ауылы, Абай көшесі, 36
жоқ
3
"Заңғар ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Заңғар ауылы
8(71845)57202
Заңғар ауылы, Абылайхан көшесі, 4.
жоқ
4
"Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Заря ауылы
8(71845)57800
Заря ауылы, Абай көшесі, 10.
жоқ
5
"Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Новоямышев ауылы
8(71845)51101
Новоямышев ауылы, Ленин көшесі, 3
жоқ
6
"Красноармейка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Красноармейка ауылы
8(71845)53001
Красноармейка ауылы, Октябрьдің 60-жылдығы көшесі, 20.
жоқ
7
"Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Луганск ауылы
8(71845)55033
Луганск ауылы, Ленин көшесі, 48.
жоқ
8
"Маралды ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Маралды ауылы
8(71845)56244
Маралды ауылы, Гагарин көшесі, 15.
жоқ
9
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Мичурин ауылы

8(71845)51823
с. Мичурино, ул. Садовая 15
нет
10
ГУ "Аппарат акима Рождественского сельского округа"
с. Розовка
8(71845)54182
с. Розовка, ул. Абая.
нет
11
ГУ "Аппарат акима Чернорецкого сельского округа"
с. Чернорецк
8(71845)50718
с. Чернорецк, ул. Восточная 12
нет
12
ГУ "Аппарат акима Черноярского сельского округа"
с. Новочерноярка
8(71845)59447
с. Новочерноярка, ул. Центральная 2.
нет
13
ГУ "Аппарат акима Шакатского сельского округа"
с. Шакат
8(71845)55205
с. Шакат, ул. К. Маркса 36.
нет
14
ГУ "Аппарат акима села Жетекши"
с. Жетекши
8(7182)356830
с. Жетекши, ул. Ауэзова 15.
нет
15
ГУ "Аппарат акима села Ольгинка"
с. Ольгинка
8(71845)55530
с. Ольгинка, ул. Школьная 7
нет
16
ГУ "Аппарат акима села Пресное"
с. Пресное
8(71845)41171
с. Пресное, ул. Ауэзова 1
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий СФЕ

8(71845)51823
Мичурин ауылы, Садовая көшесі, 15
жоқ
10
"Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Розовка ауылы
8(71845)54182
Розовка ауылы, Абай көшесі
жоқ
11
"Чернорецк ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Чернорецк ауылы
8(71845)50718
Чернорецк ауылы, Восточная көшесі, 12
жоқ
12
"Черноярка ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Новочерноярка ауылы
8(71845)59447
Новочерноярка ауылы, Центральная көшесі, 2.
жоқ
13
"Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Шақат ауылы
8(71845)55205
Шақат ауылы, К. Маркс көшесі, 36.
жоқ
14
"Жетекші ауылы әкімінің аппараты" ММ
Жетекші ауылы
8(7182)356830
Жетекші ауылы, Әуезов көшесі, 15.
жоқ
15
"Ольгинка ауылы әкімінің аппараты" ММ
Ольгинка ауылы
8(71845)55530
Ольгинка ауылы, Школьная көшесі, 7
жоқ
16
"Пресное ауылы әкімінің аппараты" ММ
Пресное ауылы
8(71845)41171
Пресное ауылы, Әуезов көшесі, 1
жоқ
"Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш
берушiнiң (отбасының) тиесiлiгiн растайтын
анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттерінiң реттiлiгi мен өзара
іс-қимылының сипаттамасы

1) при обращении в уполномоченный орган
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение документов
Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Резолюция
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
Не более 10 минут
Не более 15 минут
Не более 15 минут
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
1 колонка
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка

1) уәкiлеттi органға жүгінген кезде:
Негiзгi үдерiстiң (жүрістің, жұмыс легінің) әрекеттерi
1
Әрекет (жүріс, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
3
Әрекет (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын дайындау
Анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын қарау
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмшi шешiм)
Құжаттардың қабылданғаны жөнінде талон
Қол қою
Анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Анықтамаға, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындау мерзiмдерi
10 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
15 минуттан аспайды
15 минуттан аспайды
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекет нөмірі
1 баған
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған

2) при обращении в аппарат акима сельского округа
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование СФЕ
Специалист аппарат акима сельского округа
Аким села
Главный специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Главный специалист уполномоченного органа
Специалист аппарата акима сельского округа
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов
Подготовка проекта справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Предоставление документов в отдел
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача специалисту аппарата акима сельского округа справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
5
Сроки исполнения
Не более 10 минут
Не более 10 минут
Не более 15 минут
Не более 10 минут
Не более 15 минут
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
1 колонка
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
6 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)
к получателям адресной социальной помощи"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
1) при обращении потребителя в уполномоченный орган
2) при обращении потребителя в аппарат акима сельского округа

2) ауылдық округі әкiмiнің аппаратына жүгінген кезде:
Негiзгi үдерiстiң (жүрістің, жұмыс легінің) әрекеттерi
1
Әрекет (жүріс, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
6
2
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
Ауыл әкімі
Уәкілетті органның бас маманы
Уәкілетті органның бастығы
Уәкілетті органның бас маманы
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманы
3
Әрекет (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру
Анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын дайындау
Анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасын қарау
Журналда тіркеу
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық -өкiмшi шешiм)
Құжаттардың қабылданғаны жөнінде талон
Құжаттарды бөлімге беру
Анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Анықтамаға, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Ауылдық округ әкімі аппаратының маманына анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Анықтама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындау мерзiмдерi
10 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
15 минуттан аспайды
10 минуттан аспайды
15 минуттан аспайды
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекет нөмірі
1 баған
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
6 баған
"Атаулы әлеуметтiк көмек алушыларға өтiнiш
берушiнiң (отбасының) тиесiлiгiн растайтын
анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы
өзара байланысты көрсететін схема
1) тұтынушы уәкілетті органға жүгінген кезде
2) тұтынушы ауылдық округі әкімінің аппаратына жүгінген кезде