О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы"
Решение ХVII сессии Маслихата города Алматы V созыва от 27 июня 2013 года N 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 11 июля 2013 года за N 986. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1, подпунктом 4 пункта 2, пунктом 3 статьи 106 и пунктом 4 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы" от 24 июня 2013 года № 110-V, постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2013 года № 649 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2012 года № 1520 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 959, опубликовано 29 декабря 2012 года в газете "Алматы ақшамы" № 157 и 29 декабря 2012 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161), с изменениями, внесенными решениями XIII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 15 февраля 2013 года № 92 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 970, опубликовано 14 марта 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 34 и 14 марта 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 35), XVI-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 22 мая 2013 года № 106 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 980, опубликовано 15 июня 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 74-75 и 15 июня 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 75-76) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVIІ сессиясының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 135 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 986 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 1 тармағының, 2 тармағының 4 тармақшасына, 3 тармағына, 108 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасының 2013-2015 жылдарына арналған Республикалық бюджет заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 24 маусымдағы № 110-V Заңына, Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2013 жылғы 25 маусымдағы № 649 "2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 қарашадағы № 1520 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы XI сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 959 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 157 санында және 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XIII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 15 ақпандағы № 92 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 970 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 14 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 34 санында және 2013 жылғы 14 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 35 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 22 мамырдағы № 106 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 980 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 74-75 санында және 2013 жылғы 15 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 75-76 санында жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "300 243 087,6" заменить цифрами "329 049 867,6";
в строке "поступления трансфертов" цифры "75 326 848" заменить цифрами "99 271 268";
в подпункте 2):
цифры "311 348 567,4" заменить цифрами "340 255 347,4";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "11 298 122" заменить цифрами "11 198 122";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "11 298 122" заменить цифрами "11 198 122";
в пункте 6 цифры "4 847 834" заменить цифрами "4 893 596";
в пункте 7 цифры "1 921 472" заменить цифрами "2 870 975";
в пункте 8 цифры "14 216 585" заменить цифрами "14 027 280";
в пункте 9 цифры "58 558 954,2" заменить цифрами "59 248 449,2";
в пункте 10 цифры "40 046 822" заменить цифрами "39 648 498";
в пункте 12 цифры "37 500 513,1" заменить цифрами "37 733 762,1";
в пункте 13 цифры "10 205 457" заменить цифрами "19 258 099";
в пункте 14 цифры "13 291 363" заменить цифрами "16 081 786";
в пункте 15 цифры "7 120 974" заменить цифрами "7 115 040";
в пункте 16 цифры "3 064 916" заменить цифрами "5 273 282";
в пункте 17 цифры "48 689 942,3" заменить цифрами "56 712 188,3";
в пункте 18 цифры "19 150 441,8" заменить цифрами "24 559 098,8";

"300 243 087,6" сандары "329 049 867,6" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттердің" деген жол бойынша "75 326 848" цифрлары "99 271 268" цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"311 348 567,4" сандары "340 255 347,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "11 298 122" сандары "11 198 122" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жол бойынша "11 298 122" сандары "11 198 122" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "4 847 834" сандары "4 893 596" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 921 472" сандары "2 870 975" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "14 216 585" сандары "14 027 280" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "58 558 954,2" сандары "59 248 449,2" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "40 046 822" сандары "39 648 498" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "37 500 513,1" сандары "37 733 762,1" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "10 205 457" сандары "19 258 099" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "13 291 363" сандары "16 081 786" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "7 120 974" сандары "7 115 040" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "3 064 916" сандары "5 273 282" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "48 689 942,3" сандары "56 712 188,3" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "19 150 441,8" сандары "24 559 098,8" сандарымен ауыстырылсын;

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Секретарю маслихата города Алматы Мукашеву Т.Т. произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель XVI-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва, секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Приложение 1
к решению XVII-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
от 27 июня 2013 года № 135
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2013 ГОД
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. ДОХОДЫ

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының
XVІI сессиясының төрағасы, V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XVIІ сессиясының
2013 жылғы 27 маусымдағы
№ 135 шешіміне 1 қосымша
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2013 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН БЮДЖЕТІ
Санаты
Сыныбы Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
Барлығы
(мың теңге)
1
2
3
I. КІРІСТЕР