Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 февраля 2013 года N 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 марта 2013 года N 2215. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23 мая 2013 года N 223
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23.05.2013 N 223
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки», акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской областиПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо–Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А. Сейфуллин
Утвержден
постановлением акимата
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области
от 18 февраля 2013 года № 84
Регламент
государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) организация образования - организация среднего образования Республики Казахстан, реализующая общеобразовательные учебные программы основного среднего, общего среднего образования, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности;
2) местный исполнительный орган (акимат) - коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области, города республиканского значения и столицы, района (города областного значения), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории (далее – МИО);

"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 ақпандағы N 84 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 наурызда N 2215 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 мамырдағы N 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 23.05.2013 N 223 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137-баптарына, Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау басшылық ететін Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Сейфуллин
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 18 ақпандағы
№ 84 қаулысымен бекітілген
«Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі – Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) білім мекемесі – меншік нысанына және ведомстволық бағыныстылығына қарамастан негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын Қазақстан Республикасының орта білім беру мекемесі;
2) жергiлiктi атқарушы орган (әкiмдiк) - облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) әкiмi басқаратын, өз құзыретi шегiнде тиiстi аумақта жергiлiктi мемлекеттiк басқаруды және өзiн-өзi басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган (әрі қарай - ЖАО);

3) СФЕ - структурно-функциональные единицы: ответственные лица уполномоченных органов, структурные подразделения государственных органов, государственные органы, информационные системы или их подсистемы;
4) получатель государственной услуги – физическое лицо;
5) уполномоченный орган – государственное учреждение «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области»;
6) экстернат – одна из форм обучения, при которой обучающийся без регулярного посещения занятий самостоятельно изучает учебные дисциплины соответствующей образовательной программы.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области» (далее – уполномоченный орган) и организациями образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложениям 12 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: неавтоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии с подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандарта государственной услуги «Выдача разрешений на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
7. Результатом оказываемой государственной услуги является разрешение на обучение в форме экстерната либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга предоставляется - физическим лицам (далее - получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан – www.edu.gov.kz.
10. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего Регламента, составляют пятнадцать рабочих дней.
11. Государственная услуга осуществляется ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Предварительная запись и ускоренное оформление не предусмотрены.

3) ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірліктер: уәкілетті органдардың жауапты тұлғалары, мемлекеттік органдардың құрылымдық бөлімшелері, мемлекеттік органдар, ақпараттық жүйелер немесе олардың ішкі жүйелері;
4) мемлекеттік қызметті алушы – жеке тұлға;
5) уәкілетті орган – «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
6) экстернат – білім алушы сабаққа үнемі қатыспай-ақ тиісті білім беру бағдарламасының оқу пәндерін өз бетімен оқитын оқыту нысандарының бірі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабы 4-тармағына сәйкес әзірленген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Регламенттің 12-қосымшасы келісімімен «Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) және Айыртау ауданының білім мекемелерімен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6- бабы 4-тармағының 21-3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес ұсынылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі экстернат нысанында оқуға рұқсат беруді немесе қызметті ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
8. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы).
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдары ғимараттарының ақпараттық стендтерінде, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі алушы осы Регламенттің 13-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап он бес жұмыс күнін құрайды.
11. Мемлекеттік қызмет демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін көрсетіледі.
Алдын ала жазылу және жеделдетіп қызмет көрсету қарастырылмаған.

12. Государственная услуга осуществляется в здании организаций образования, которые определяются по указанию уполномоченного органа, куда получатель государственной услуги обратился для получения разрешения на обучение в форме экстерната.
Помещение внутри здания, где предоставляется услуга, по размерам, расположению и конфигурации соответствует условиям для предоставления качественных услуг. Для приемлемости условий ожидания и подготовки необходимых документов помещения оборудованы креслами и стульями.
13. Для получения государственной услуги к заявлению прилагаются:
1) справка-заключение медико-социальной экспертизы (далее - МСЭ) о состоянии здоровья обучающегося;
2) справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом по линии обмена школьниками;
3) копии табелей (нотариально заверенные) успеваемости за последний класс обучения обучающегося.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается опись с отметкой о дне получения с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его(ее) контактные данные.
15. Способ доставки результата оказания услуги - посредством личного посещения получателя государственной услуги.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего Регламента;
2) лица, не имеющие возможности обучаться в общеобразовательных организациях образования по состоянию здоровья;
3) обучающиеся, временно проживающие за рубежом или выезжающие на постоянное место жительства, либо обучающиеся по линии международного обмена школьниками:
4) лица, не завершившие своевременное обучение в организациях основного среднего и общего среднего образования.
17. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в произвольной форме на имя руководителя организации образования не позднее 1 декабря текущего учебного года и документы, предусмотренные пунктом 13 настоящего Регламента, в организацию образования, ответственное лицо организации образования регистрирует заявление в журнале и выдает получателю государственной услуги опись с отметкой о дне получения документов;

12. Мемлекеттік қызмет көрсету уәкілетті органның көрсетуімен мемлекеттік қызмет алушы экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру үшін уәкілетті органның көрсетуімен анықталатын білім беру мекемелерінің ғимаратында іске асады.
Ғимараттың ішіндегі қызмет көрсетілетін орынжайлар көлемі, орналасуы және кескіні жағынан сапалы қызмет көрсетуге арналған талаптарға сай келеді. Күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға қолайлы болуы үшін креслолар мен орындықтар қойылған.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішке қоса беріледі:
1) білім алушылардың денсаулығы туралы медициналық-әлеуметтік сараптаманың анықтама-қорытындысы (бұдан әрі – МӘС);
2) білім алушылардың ата-аналары немесе оларды алмастыратын тұлғалардың шетелде уақытша тұратындығы туралы анықтаманы, оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде білім алғандығын растайтын құжат;
3) білім алушылардың соңғы оқыған сыныбында берілген үлгерім табелінің көшірмесі (нотариалды расталған).
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті барлық құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызмет алушыға алынған күні туралы белгі қойылған тізімдеме беріледі:
1) сұранысты қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратқан мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орыны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызмет алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс телефоны.
15. Көрсетілген қызмет нәтижесін жеткізу – мемлекеттік қызмет алушының жеке қатысуымен болады.
16. Мемлекеттік қызметті ұсынуда бас тартудың негізі болып табылады:
1) мемлекеттік қызмет алушы осы Регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық ұсынбаған жағдайда;
2) денсаулық жағдайына байланысты жалпы білім беру ұйымдарында оқуға мүмкіндігі жоқ тұлғаларға;
3) шетелде уақытша тұратын немесе тұрақты тұруға кеткен, немесе оқушылардың халықаралық алмасу желісінде шетелде білім алушыларға;
4) негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарында уақытында оқуын аяқтамаған тұлғаларға мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылады.
17. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттік қызмет алушыдан өтiнiш алған сәттен бастап мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн беру сәтiне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттік қызмет алушы ағым оқу жылының 1 желтоқсанынан кешіктірмей білім ұйымы жетекшісінің атына еркін нысанда өтінішті және Регламенттің 13-тармағында қарастырылған құжаттарды ұсынады, білім ұйымының жауапты тұлғасы келіп түскен өтініштерді журналға тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені береді;

2) руководитель организации образования налагает резолюцию и направляет ответственному лицу организации образования для исполнения;
3) ответственное лицо организации образования сопроводительным письмом отправляет весь пакет документов в уполномоченный орган;
4) специалист уполномоченного органа регистрирует письмо, направляет для наложения резолюции руководителю уполномоченного органа;
5) руководитель уполномоченного органа накладывает резолюцию и передает для исполнения ответственному специалисту уполномоченного органа;
6) ответственный специалист уполномоченного органа осуществляет проверку полноты и достоверности поступивших документов данных и готовит разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
7) местный исполнительный орган разрешает получателю государственной услуги обучение в форме экстерната либо отказывает в предоставлении государственной услуги;
8) специалист уполномоченного органа направляет результат государственной услуги в организацию образования;
9) ответственное лицо организации образования регистрирует результат оказания государственной услуги и выдает получателю государственной услуги разрешение на обучение в форме экстерната, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
4.Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) ответственное лицо организации образования;
2) руководитель организации образования;
3) специалист уполномоченного органа;
4) руководитель уполномоченного органа;
5) МИО;
6) ответственный специалист уполномоченного органа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
21. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются все должностные лица задействованные в оказании государственной услуги (далее – должностные лица), указанные в пункте 18 Регламента.
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контакт-
ный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области»
Северо-Казахстанская область Айыртауский район село Саумалколь,
МКР, 20

2) білім беру ұйымның басшысы қарар қойып, білім ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді;
3) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді;
4) уәкілетті органның маманы келіп түскен хатты тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді;
5) уәкілетті органның басшысы қарар қойып, орындау үшін уәкілетті органның жауапты маманына жібереді;
6) уәкілетті органның жауапты маманы келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады, экстернатпен оқуға рұқсатты даярлайды немесе дәйекті себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту құжатын дайындайды;
7) жергiлiктi атқарушы орган мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат береді немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тартады;
8) уәкілетті органның маманы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын білім беру ұйымына жібереді;
9) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы мемлекеттік қызмет көрсету қорытындысын тіркейді және мемлекеттік қызмет алушыға экстернатпен оқуға рұқсат беру немесе себептері көрсетілген қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісiндегі іс-әрекет (өзара іс-әрекет) тәртiбiнiң сипаттамасы
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде мынадай ҚФБ әрекет етеді:
1) білім беру ұйымының жауапты тұлғасы;
2) білім беру ұйымының басшысы;
3) уәкілетті органның маманы;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) ЖАО;
6) уәкілетті органның жауапты маманы.
19. Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, әрбір ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 3-қосымшасында келтiрiлген.
20. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісiндегі әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты айғақтайтын сызба осы Регламенттiң 4-қосымшасында келтiрiлген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
21.Регламенттің 18-тармағында көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысты барлық тұлғалар (бұдан әрi – лауазымды тұлға) мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады.
Қызметтік тұлғалар мемлекеттік қызметті сапалы және тиімді көрсетуге жауапты болады, сонымен қатар мемлекеттік қызмет көрсетуде қабылданған шешімдері мен іс-әрекеттеріне (жауапсыздығына) жауапты, мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес көрсетілген тәртіппен және мерзімінде орындауға міндетті.
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін уәкілетті орган
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, МКР, 20

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной -
суббота и
воскресенье
8(71533)2-71-56
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования»
Организации образования по оказанию государственной услуги
Наименование
организации
образования
Юридический
адрес
График работы
Контакт-
ный
телефон
1
Коммунальное
государственно
учреждение
"Айыртауская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Айыртау
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-998
2
Коммунальное
государственное
учреждение "Аканская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Куспек
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-986
3
Коммунальное
государственное
учреждение
Аксеновская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Аксеновка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-991
4
Коммунальное
государственное
учреждение
"Альжанская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, аул Альжан
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-389
5
Коммунальное
государственное
учреждение
"Антоновская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Антоновка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)26-183
6
Коммунальное
государственное
учреждение
"Арыкбалыкская школа
гимназия"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Арыкбалык
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)41-180
7
Коммунальное
государственное
учреждение
"Бирлестыкская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Бирлестик

Күн сайын сағат 9.00 -ден 18.30-ға дейін, 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі
8(71533)2-71-56
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін білім ұйымдары
Білім беру ұйымдарының атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Айыртау орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Айыртау селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-998
2
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Ақан орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Құспек селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-986
3
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Аксеновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Аксеновка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-991
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Әлжан орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Әлжан ауылы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-389
5
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Антоновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Антоновка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 26-183
6
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Арықбалық мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Арықбалық селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 41-180
7
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Бірлестік орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Бірлестік селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)54-038
8
Коммунальное
государственное
учреждение
"Гусаковская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Гусаковка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)48-212
9
Коммунальное
государственное
учреждение
"Даукаринская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Даукара
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)54-622
10
Коммунальное
государственное
учреждение "Елецкая
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Елецкое
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)29-673
11
Коммунальное
государственное
учреждение "Заринская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Заря
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-404
12
Коммунальное
государственное
учреждение
"Златогорская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, аул Агынтай Батыр
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)53-839
13
Коммунальное
государственное
учреждение
"Имантауская средняя
школа"
государственное учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Имантау
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)45-820
14
Коммунальное
государственное
учреждение "Казанская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Казанка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)23-187
15
Коммунальное
государственное
учреждение
"Каменнобродская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Каменный брод

Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 54-038
8
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Гусаковка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Гусаковка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 48-212
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Дауқара орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Дауқара селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 54-622
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Елецкое орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Елецкое селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 29-673
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Заря орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Заря селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-404
12
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Златогор орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Ағынтай батыр ауылы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 53-839
13
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Имантау орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Имантау селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 45-820
14
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Казанка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Казанка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 23-187
15
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Каменноброд орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Каменный брод селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-987
16
Коммунальное
государственное
учреждение
"Карасевская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Карасевка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)25-623
17
Коммунальное
государственное
учреждение
"Каратальская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Каратал
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533) 29-396
18
Коммунальное
государственное
учреждение
"Кызыласкерская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Кумтоккен
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)54-538
19
Коммунальное
государственное
учреждение
"Кирилловская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Кирилловка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)24-681
20
Коммунальное
государственное
учреждение
"Константиновская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Константиновка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)45-275
21
Коммунальное
государственное
учреждение
"Лавровская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Лавровка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-990
22
Коммунальное
государственное
учреждение
"Лобановская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Лобаново
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71533)46-144
23
Коммунальное
государственное
учреждение
"Маданиетская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, аул
Карасай
Батыр

Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-987
16
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Карасевка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Карасевка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 25-623
17
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Қаратал орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Қаратал селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 29-396
18
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Қызыләскер орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Құмтөккен селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 54-538
19
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Кирилловка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Кирилловка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 24-681
20
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Константиновка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Константиновка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 45-275
21
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Лавровка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Лавровка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-990
22
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Лобанов орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Лобаново селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 46-144
23
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Мәдениет орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Қарасай батыр ауылы

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533) 51-959
24
Коммунальное
государственное
учреждение
"Нижнебурлукская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Нижний Бурлук
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-985
25
Коммунальное
государственное
учреждение
"Новосветловская
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Новосветлов
ка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)53-241
26
Коммунальное
государственное
учреждение "Рудная
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Новоукраинка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)29-122
27
Коммунальное
государственное
учреждение
"Саумалкольская
Казахская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)21-378
28
Коммунальное
государственное
учреждение
"Саумалкольская
средняя школа № 1"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)20-408
29
Коммунальное
государственное
учреждение
"Саумалкольская школа-гимназия № 2"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)22-848
30
Коммунальное
государственное
учреждение
"Сырымбетская средняя
школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Сырымбет
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)53-927
31
Коммунальное
государственное
учреждение "Целинная
средняя школа"
государственное
учреждение "Отдел
образования
Айыртауского района
Северо-Казахстанской
области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Светлое

Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 51-959
24
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Нижнебурлук орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Нижний-Бурлук селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-985
25
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Новосветловка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Новосветловка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 53-241
26
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Рудный орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Новоукраинка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533)29-122
27
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Саумалкөл қазақ орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 21-378
28
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Саумалкөл №1 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 20-408
29
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Саумалкөл №2 орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 22-848
30
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Сырымбет орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Сырымбет селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 53-927
31
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Целиный орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Целиный селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)54-486
32
Коммунальное государственное учреждение "Шалкарская средняя школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Шалкар
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)53-027
33
Коммунальное государственное учреждение "Акан-Бурлукская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, аул Аканбурлык
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-188
34
Коммунальное государственное учреждение "Береславская основная школа" государственное учреждение «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области»
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Береславка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)51-944
35
Коммунальное государственное учреждение «Бурлукская основная школа" государственное учреждение «Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области»
Северо-Казахстанская область область, Айыртауский район, аул Бурлык
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-186
36
Коммунальное государственное учреждение "Верхнебурлукская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Верхний Бурлук
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-619
37
Коммунальное государственное учреждение "Воскресеновская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Воскресенов
ка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)51-122
38
Коммунальное государственное учреждение "Всеволодовская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Всеволодовка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье

Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 54-486
32
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Шалқар орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Шалқар селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 53-027
33
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Ақан-Бұрлық негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Ақан-Бұрлық ауылы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-188
34
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Бұрлық орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Бұрлық селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 51-944
35
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Береслав негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Береславка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-186
36
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Верхнебурлук негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Верхний бурлук селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-619
37
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Воскресеновка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Воскресеновка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 51-122
38
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Всеволодовка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Всеволодовка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері

8 (71533)51-571
39
Коммунальное государственное учреждение "Егендыагашская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Егендыагаш
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)54-076
40
Коммунальное государственное учреждение "Комаровская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Комаровка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-373
41
Коммунальное государственное учреждение "Кутузовская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Кутузовка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)51-851
42
Коммунальное государственное учреждение "Каракамысская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Каракамыс
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)51-633
43
Коммунальное государственное учреждение "Наследниковская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Наследников
ка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-520
44
Коммунальное государственное учреждение "Петропавловская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Петропавлов
ка
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-215
45
Коммунальное государственное учреждение "Ускеньская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, аул Укили Ыбырай

8 (71533) 51-571
39
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Егіндіағаш негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Егіндіағаш селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 54-076
40
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Қарақамыс негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Қарақамыс селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-373
41
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Комаровка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Комаровка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 51-851
42
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Кутузовка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Кутузовка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 51-633
43
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Наследниковка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Наследниковка селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-520
44
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Петропавл негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Петропавл селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-215
45
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Өскен негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Үкілі Ыбырай ауылы

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)54-530
46
Коммунальное государственное учреждение "Шукурлюкская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, аул Шукирлик
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье

Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 54-530
46
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Шүкірлік негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Шүкірлік селосы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері

8 (71533)52-728
47
Коммунальное государственное учреждение "Якшиянгизстауская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская м, Айыртауский район, аул Жаксы Жангыстау
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8 (71533)52-624
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования»

8 (71533) 52-728
47
«Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Жақсы жалғызтау негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Жақсы Жалғызтау ауылы
Күнделікті сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, 13.00-14.30 түскі үзіліс, демалыс - сенбі және жексенбі күндері
8 (71533) 52-624
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
3-қосымша

1. Описание последовательности и взаимодействия административных
действий (процедур)
1
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2
Наиме
новани
е СФЕ
Ответ
ствен
ное
лицо
орга
низа
ции
обра
зова
ния
Руководитель организации образования
Ответственное лицо организации образования
Специ
алист
упол
номо
ченно
го ор
гана
Руково
дитель
уполно
мочен
ного
органа
От
ветс
твен
ный
спе
циа
лист
упол
номо
чен
ного
орга
на
МИО
Спе
циа
лист
упол
номо
чен
ного
орга
на
Ответс
твенно
е лицо
органи
зации
образо
вания
3
Наиме
нова
ние
дейст
вия
(про
цесса,
проце
дуры,
опера
ции) и
их
описа
ние
Прием
регис
траци
я заяв
ления
и доку
мен
тов с
выда
чей
описи
Налага
ет
резолю
цию и
направ
ляет
ответс
твен
ному
лицу
органи
зации
образо
вания
для
направ
ления
в
уполно
мочен
ный
орган
Отправ
ляет
сопро
водите
льным
пись
мом
весь
пакет
доку
ментов
в
уполно
мочен
ный
орган
Регис
триру
ет
сопро
води
тель
ное
пись
мо,
напра
вляет
для
нало
жения
резо
люции
руко
води
телю
упол
номо
ченно
го ор
гана
Накла
дывает
резолю
цию и
направ
ляет
для
испол
нения
ответс
твенно
му
специа
листу
для ис
полне
ния
Осу
щест
вля
ет
про
вер
ку пол
ноты
и
дос
тове
рнос
ти пос
тупи
вших
доку
мен
тов
и
гото
вит
раз
реше
ние
на
обу
чени
е в
фор
ме
экс
тер
на
та,
либо
моти
виро
ван
ный
отве
т об
отка
зе в
пре
дос
тав
лени
и ус
луги
Раз
реша
ет
полу
чате
лю
госу
дарс
твен
ной
услу
ги
обу
чени
е в
фор
ме
экс
тер
ната
либо
отка
зыва
ет в
пре
дос
тав
лени
и
госу
дарс
твен
ной
услу
ги
Нап
рав
ляет
резу
льта
т го
суда
рст
вен
ной
услу
ги в
орга
низа
цию
обра
зова
ния
Регис
триру
ет ре
зуль
тат
оказа
ния
госуда
рствен
ной
услуги
и
выдает
получа
телю
госуда
рствен
ной
услуги
разре
шение
на
обуче
ние в
форме
экстер
ната,
либо
мотиви
рован
ный
ответ
об
отказе
в
предос
тавле
нии
услуги
4
Форма
завер
шения
Выда
ча
полу
чате
лю го
судар
ствен
ной
услу
ги
описи
с
отмет
кой о
дне
полу
чения
доку
мен
тов
Резолюция
Посту
пившие
доку
менты
Посту
пив
шие
доку
менты
Резолюция
раз
реше
ние
на
обу
чени
е в
фор
ме
экс
тер
на
та,
либо
моти
виро
ван
ный
от
вет
об
отка
зе в
пре
дос
тав
лени
и ус
луги
раз
реше
ние
на
обу
чени
е в
фор
ме
экс
тер
ната
в
орга
низа
циях
обра
зова
ния
либо
моти
виро
ван
ный
от
вет
об
отка
зе в
пре
дос
тав
лени
и ус
луги
раз
реше
ние
на
обу
чени
е в
фор
ме
экс
тер
ната
в
орга
низа
циях
обра
зова
ния
либо
моти
виро
ван
ный
от
вет
об
отка
зе в
пре
дос
тав
лени
и ус
луги
разре
шение
на
обуче
ние в
форме
экстер
ната в
органи
зациях
образо
вания
либо
мотиви
рован
ный
ответ
об
отказе
в пре
достав
лении
услуги
5
Сроки
испол
нения
Выдае
тся
неза
медли
тель
но
при
сдаче
доку
мен
тов
В течение 1 рабочего дня
В течение 1 рабочего дня
В течение 15 минут
В течение 1 часа
В течение 1 рабочего дня
В течение 10 рабочих дней
В течении 1 рабочего дня
Выдает
ся
незаме
длите
льно
при
обраще
нии
получа
теля
госуда
рствен
ной
услуги
6
Номер
следую
щего
дейст
вия
2
3
4
5
6
7
8
9
Таблица 2. Вариант использования (основной процесс)
Ответствен
ное лицо
организации
образования
Руководитель организации образования
Специа
лист
уполно
моченно
го органа
Руководитель уполномоченного органа
Ответствен
ный
специалист
уполномочен
ного органа
МИО
Действие 1
Прием
регистрация
заявления и
документов и
выдача
получателю
государствен
ной услуги
описи с
отметкой о
дне
получения
документов
Дейст
вие 2
Налага
ет
резолю
цию и
направ
ляет
ответс
твенно
му
лицу
органи
зации
образо
вания
для
направ
ления
в
уполно
мочен
ный
орган
Действи
е 4
Регист
рирует
докумен
ты,
направ
ляет
для
наложе
ния ре
золюции
руково
дителю
уполно
моченно
го
органа
Действие
5 Накла
дывает
резолю
цию и
направля
ет для
исполне
ния
ответст
венному
специали
сту для
исполне
ния
Действие 6
осуществля
ет проверку
полноты и
достовернос
ти
поступивших
документов
и готовит
разрешение
на обучение
в форме
экстерната
Действие7
разрешает получателю государственной услуги обучение в форме экстерната
Действие 3
отправляет
весь пакет
документов
сопроводите
льным
письмом в
уполномочен
ный орган
Действи
е 8
Направ
ляет ре
зультат
государ
ствен
ной
услуги
в орга
низацию
образо
вания
Действие 9
Регистрирует
результат
оказания
государствен
ной услуги и
выдает
получателю
государствен
ной услуги
разрешение
на обучение
в форме
экстерната
Таблица 3. Вариант использования (альтернативный процесс)
Ответственное лицо организации образования
Руководитель организации образования
Специа
лист
уполно
моченно
го органа
Руководи
тель упол
номочен
ного
органа
Ответст
венный
специа
лист
уполномо
ченного
органа
МИО
Действие 1 Прием
регистрация
заявления и
документов и
выдача
получателю
государствен
ной услуги
описи с
отметкой о
дне получение
документов
Дейст
вие 2
Налага
ет
резолю
цию и
направ
ляет
ответ
ствен
ному
лицу
органи
зации
образо
вания
для
направ
ления
в
уполно
мочен
ный
орган
Действи
е 4
Регист
рирует
докумен
ты,
направ
ляет
для
наложе
ния ре
золюции
руково
дителю
уполно
моченно
го
органа
Действие
5 На
кладывает
резолюцию
и на
правляет
для ис
полнения
ответст
венному
специалис
ту для
исполне
ния
Действие
6 осу
ществляет
проверку
полноты и
достовер
ности по
ступивших
докумен
тов и
готовит
мотивиро
ванный
ответ об
отказе
Действие 7
отказывает в
предоставле
нии госу
дарственной
услуги
Действие 3
отправляет
сопроводитель
ным письмом
весь пакет
документов в
уполномочен
ный орган
Действи
е 8
направ
ляет
мотиви
рован
ный
ответ
об
отказе
в ор
ганиза
цию
образо
вания
Действие 9
регистрирует
мотивирован
ный ответ об
отказе и
выдает
получателю
государствен
ной услуги
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача разрешений на обучение
в форме экстерната в организациях
основного среднего, общего
среднего образования»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий

1. Әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара іс-әрекетiнің сипаттамасы
1
Әре-
кет-
тің №
1
2
4
5
6
7
8
9
2
ҚФБ атауы
Білім
беру
ұйы-
мының
жа-
уапты
тұл-
ғасы
Білім
беру
ұйы-
мының
бас-
ты
ғы
Білім
беру
ұйымы-
ның
жауап-
ты
тұл-
ғасы
Уәкі-
летті
орган-
ның
маманы
Уәкі-
летті
ор-
ган-
ның
бас-
шысы
Уәкі-
летті
орган-
ның
жауап-
ты
маманы
ЖАО
Уә-
кі-
лет
ті
ор-
ган-
ның
ма-
маны
Білім
беру
ұйымы-
ның
жауап-
ты
тұл-
ғасы
3
Әре-
кет-
тің
(үде-
ріс-
тiң,
рә-
сiм-
нiң,
опе-
ра-
ция-
ның)
атауы
және
олар-
дың
си-
пат-
тама-
сы
Өті-
ніш-
пен
құ-
жат-
тарды
қа-
был-
дау
және
тір-
кеу,
ті-
зім-
деме-
беру
Қарар
қо-
йып,
уәкі-
летті
орга-
нына
жібе-
ру
үшін
білім
ұйы-
мының
жа-
уапты
тұл-
ға-
сына
орын-
дау
үшін
жібе-
реді
Уәкі-
летті
орган-
ға
ілеспе
хатпен
барлық
құжат-
тар
жиын-
тығын
жібе-
реді
Ілеспе
хатты
тір-
кейді,
қарар
қою
үшін
уәкі-
летті
орган
басшы-
сына
жібе-
ре
ді
Қарар
қо-
йып,
орын-
дау
үшін
жа-
уапты
ма-
манға
жібе-
реді
Келіп
түскен
құжат-
тардың
және
дерек-
тердің
толық-
тығын
және
сенім-
ділі-
гін
тексе-
руді
іске
асыра-
ды,
экс-
тер-
натпен
оқуға
рұқ-
сат-
ты
даяр-
лайды
немесе
дәйек-
ті
себеп-
тері
көрсе-
тілген
қызмет
көрсе-
туден
бас
тарту
құжа-
тын
дайын-
дайды
Мем-
ле-
кет-
тік
қыз-
мет
алу-
шыға
экс-
тер-
нат-
пен
оқу-
ға
рұқ-
сат
бе-
реді
не-
месе
се-
беп-
тері
көр-
се-
тіл-
ген
қыз-
мет
көр-
се-
ту-
ден
бас
тар-
тады
Мем-
ле-
кет-
тік
қыз-
мет
көр-
сету
нә-
ти-
же-
сін
бі-
лім
беру
ұйы-
мына
жі-
бе-
реді
Мемле-
кеттік
қызмет
көрсе-
ту
қоры-
тын-
дысын
тір-
кей-
ді
және
мемле-
кеттік
қыз-
мет
алу-
шыға
экс-
тер-
натпен
оқуға
рұқсат
беру
немесе
себеп-
тері
көрсе-
тілген
қызмет
көрсе-
туден
бас
тарту
туралы
дәлел-
ді жа-
уапты
береді
4
Аяқ-
тау
ныса-
ны
Мем-
ле-
кет-
тiк
қыз-
метті
алу-
шыға
құ-
жат-
тар-
дың
алын-
ған
күні
тура-
лы
белгі
қо-
йыл-
ған
ті-
зім-
деме-
ні
беру
Қарар
Түскен
құжат-
тар
Түскен
құжат-
тар
Қарар
экс-
тер-
натпен
оқуға
рұқсат
немесе
дәйек-
ті
себеп-
тері
көрсе-
тілген
қызмет
көрсе-
туден
бас
тарту
құжаты
Бі-
лім
беру
ұй-
ым
да-
рын-
да
экс-
тер-
нат-
пен
оқу-
ға
рұқ-
сат
не-
ме-
се
дә-
йек-
ті
се-
беп-
тері
көр-
се-
тіл-
ген
қыз-
мет
көр-
се-
ту
ден
бас
тар-
ту
құ-
жаты
Бі-
лім
беру
ұй-
ым-
да-
рын-
да
экс-
тер-
нат-
пен-
оқу-
ға
рұқ-
сат
не-
ме-
се
дә-
йек-
ті
се-
беп-
те
рі
көр-
се-
тіл-
ген
қыз-
мет
көр-
се-
ту-
ден
бас
тар-
ту
құ-
жаты
Білім
беру
ұйым-
да-
рында
экс-
тер-
натпен
оқуға
рұқсат
немесе
дә-
йекті
себеп-
тері
көрсе-
тілген
қызмет
көрсе-
туден
бас
тарту
құжаты
5
Орын-
дау
мер-
зім-
дері
Құ-
жат-
тарды
тап-
сыр-
ғанда
бір-
ден
бері-
леді
1
жұмыс
күні
ішін
де
1 жұмыс күні ішінде
15 минут ішінде
1
сағат
ішін
де
1 жұмыс күні ішінде
1
жұ-
мыс
күні
ішін
де
10
жұ
мыс
күні
ішін
де
Мемле-
кеттік
қызмет
алушы
жү-
гін-
генде
құжат-
тарды
бірден
бері-
леді
6
Келе-
сі
әре-
кет-
тің
нөмі-
рі
2
3
4
5
6
7
8
9
2-сызба Пайдалану нұсқалары (негізгі үдеріс)
Білім беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет Қарар қойып, уәкілетті органға жіберу үшін білім ұйымының жауапты тұлғасына орындау үшін жібереді
4 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
5 әрекет Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
6 әрекет
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және се-
німділігін тексеруді іске асырады, экстернат-
пен оқуға рұқсатты даярлайды
7 әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға экстернат-
пен оқуға рұқсат береді
3 әрекет
Уәкілетті органға барлық құжаттар жиынтығын жібереді
8 әрекет Білім беру ұйымына рұқсатты жібереді
9 әрекет
Рұқсатты тіркейді және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
3-сызба. Пайдалану нұсқалары (альтернативті үдеріс)
Беру ұйымы жауапты тұлғасы
Білім беру ұйымының басшысы
Уәкілетті органның маманы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ЖАО
1 әрекет
Өтінішті және құжаттарды қабылдау, тіркеу және мемлекеттiк қызметті алушыға құжаттардың алынған күні туралы белгі қойылған тізімдемені беру
2 әрекет Қарар қойып, білім беру ұйымының жауапты тұлғасына уәкілетті органға жолдау үшін жібереді
4 әрекет Құжаттарды тіркейді, қарар қою үшін уәкілетті орган басшысына жібереді
5 әрекет Қарар қойып, орындау үшін жауапты маманға жібереді
6 әрекет
Келіп түскен құжаттардың және деректердің толықтығын және сенімділігін тексеруді іске асырады және қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды
7 әрекет
Қызмет көрсетуден бас тартады
3 әрекет
Уәкілетті органға ілеспе хатпен барлық құжаттар жиынтығын жібереді
8 әрекет
Білім беру ұйымына қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жібереді
9 әрекет
Қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді және мемлекеттiк қызметті алушыға береді
«Негізгі орта, жалпы орта білім
беру ұйымдарында экстернат
нысанында оқытуға рұқсат
беру» мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік іс-әрекеттің логикалық жүйелілігі арасындағы байланысты көрсететін кесте