О внесении изменений и дополнения в решение Айыртауского районного маслихата от 25 июля 2012 года N 5-6-3 "О Правилах оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 5-12-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2013 года N 2259
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата «О Правилах оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг» от 25 июля 2012 года № 5-6-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-161 24 августа 2012 года, опубликовано 6 сентября 2012 года в газетах «Айыртау таңы» № 36, «Айыртауские зори» № 36) следующие изменения и дополнение:
заголовок решения на государственном языке изложить в новой редакции:
«Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы»;
пункт 1 решения на государственном языке изложить в новой редакции:
«1. Қоса берілген аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы бекітілсін.»;
в Правилах оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденных указанным решением:
заголовок на государственном языке изложить в новой редакции:
«Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы»;
на русском языке после заголовка «Правила оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг» дополнить словами «1. Общие положения»;
в тексте на русском языке абзац восьмой пункта 1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель ХII очередной сессии
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области                   В. Казаркин
И.о. секретаря
Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области                   В. Казаркин
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных программ
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области»                 Е. Казбеков
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Айыртауского района
Северо-Казахстанской области»                 М. Рамазанова

Айыртау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 шілдедегі "Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы" N 5-6-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 5-12-9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде N 2259 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына сәйкес Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айыртау аудандық мәслихатының «Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету ережесі туралы» 2012 жылғы 25 шілдедегі № 5-6-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-161 2012 жылғы 24 тамызда тіркелген, 2012 жылғы 6 қыркүйекте «Айыртау таңы» № 36, «Айыртауские зори» № 36 газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын: «Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы»;
шешімнің мемлекеттік тіліндегі 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Қоса берілген аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы бекітілсін.»;
көрсетілген шешіммен бекітілген Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету ережесінде:
мемлекеттік тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
«Аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы»;
орыс тілінде «Правила оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг» деген тақырыптан кейін «1. Общие положения» деген сөздермен толықтырылсын;
орыс тіліндегі мәтінде 1-тармақтың сегізінші абзацы алып тасталсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
кезекті ХIІ сессиясының
төрағасы                                   В. Казаркин
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық мәслихатының
хатшысының м.а                             В. Казаркин
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Е. Қазбеков
«Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Рамазанова