О внесении изменений и дополнения в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 8-1 "О бюджете Акжарского района на 2013-2015 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 10 июля 2013 года N 12-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июля 2013 года N 2333
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 8-1 «О бюджете Акжарского района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2056 от 11 января 2013 года и опубликованное от 18 января 2013 года в газете «Дала-дидары» и от 18 января 2013 года в газете «Акжар-хабар) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Акжарского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 829 726 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 264 516 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3 315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 551 895 тысяч тенге;
2) затраты – 1 835 344,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 014 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57 123 тысячи тенге,
погашение бюджетных кредитов – 4 109 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -59 632,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 59 632,7 тысяч тенге в том числе:
поступление займов - 57 123 тысяч тенге;
погашение займов - 4 109 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 6 618,7 тысяч тенге.»;
пункт 11 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
6) «Софинансирование ремонта жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры и социально-культурных объектов и благоустройства населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»;
пункт 13 изложить в следующей редакции:

"2013-2015 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 8-1 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі N 12-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде N 2333 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2056 2013 жылғы 11 қаңтарда тіркелген және 2013 жылғы 18 қантарда «Дала-дидары» газетінде және 2013 жылғы 18 қаңтарда «Акжар-хабар газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларына сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға мына көлемде:
1) кірістер – 1 829 726 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 264 516 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 1 551 895 мың теңге;
2) шығындар – 1 836 344,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 53 014 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57 123 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 4 109 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -59 632,7 мың тенге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 59 632,7 мың тенге, оның ішінде мыналар бойынша:
қарыздар түсімі – 57 123 мың тенге;
қарыздарды өтеу – 4 109 мың тенге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6 618,7 мың тенге.»;
11-тармақты келесі мазмұны бар 6) тармақшасымен толықтырылсын:
6) «Жұмыспен қамту 2020 жол картасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту Жол картасы 2020 аясында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, инженерлік-көлік инфрақұрылымы және әлеуметтік-мәдени объектілері мен елді мекен пункттерін абаттандыруды бірлесіп қаржыландыруға.»;
13-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 1513,3 тысячи тенге.».
Приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области               С. Карипов
Секретарь
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области               М. Жумабаев
«СОГЛАСОВАНО:»
Руководитель
государственного учреждения
«Акжарский районный отдел экономики
и бюджетного планирования»                 Р. Джунусова

«2013 жылға ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 1513,3 мың теңге сомада бекітілсін.».
Көрсетілген шешімінің 1 және 4-қосымшалары осы шешімінің 1 және 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Кәріпов
Солтүстік Қазақстан облысының
Ақжар аудандық мәслихаттың хатшысы         М. Жұмабаев
«КЕЛІСІЛГЕН:»
«Ақжар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р. Жүнісова