О внесении изменений в решение маслихата Есильского района от 8 ноября 2012 года N 10/50 "О Правилах оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 14/82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2013 года N 2273. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2019 года № 38/219
Сноска. Утратило силу решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2019 № 38/219 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2012 года № 10/50 "О Правилах оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1986 от 10 декабря 2012 года, опубликовано 21 декабря 2012 года в районной газете "Есіл Таңы", 28 декабря 2012 года в районной газете "Ишим" следующие изменения:
заголовок решения на государственном языке изложен в новой редакции, на русском языке оставить без изменений;
преамбула решения на государственном языке изложена в новой редакции, на русском языке оставить без изменений;
пункт 1 решения на государственном языке изложен в новой редакции, на русском языке оставить без изменений;
в Правилах оказания малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг, утвержденных указанным решением (далее Правила):
заголовок Правил на государственном языке изложен в новой редакции, заголовок Правил на русском языке оставить без изменений.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области Н. Плетнев
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области Т. Мукашев
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Есильского района
Северо-Казахстанской области Т. Бужукаев

"Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесі туралы" Есіл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 8 қарашадағы N 10/50 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 14/82 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 8 мамырда N 2273 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 38/219 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 03.04.2019 № 38/219 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесі туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы мәслихатының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 1986 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 21 желтоқсанында "Есіл таңы" аудандық газетінде, 2012 жылдың 28 желтоқсанында "Ишим" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда баяндалсын, орыс тілінде өзгеріссіз қалсын:
"Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Қағидасы туралы";
шешімнің кіріспесі мемлекеттік тілде жаңа редакцияда баяндалсын, орыс тілінде өзгеріссіз қалсын:
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97-бабы 2-тармағына, "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:";
шешімнің 1-тармағы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда баяндалсын, орыс тілінде өзгеріссіз қалсын:
"1. Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсынудың қоса ұсынылған Қағидасы бекітілсін";
аталған шешіммен бекітілген аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Ережесінде (бұдан әрі Ереже):
Ереженің тақырыбы мемлекеттік тілде жаңа редакцияда баяндалсын, Ереженің тақырыбы орыс тілінде өзгеріссіз қалсын:
"Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Қағидасы".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының
сессия төрағасы Н. Плетнев
Солтүстік Қазақстан облысының
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
Т. Мұқашев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Т. Бұжұқаев

28 марта 2013 года

2013 жылғы 28 наурыз