О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года N 8-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29 марта 2013 года N 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 апреля 2013 года N 2237. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4, пунктом 5 статьи 104 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения и дополнения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 8-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2059, опубликовано 18 января 2013 года в районных газетах «Вести», «Мағжан Жұлдызы» № 3):
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 258 972 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 365 387 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 875 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 888 410 тысяч тенге;
2) затраты – 3 294 155,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 653,1 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 7 995,1 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 342 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - (-41 836,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 836,5 тысяч тенге;
поступления займов – 7 789 тысяч тенге;
погашение займов – 1 342 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 389,5»;

"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 8-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 10-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 сәуірде N 2237 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағы 5) тармақшасына5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 тіркелген, аудандық «Вести», «Мағжан жұлдызы» газеттерінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 258 972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 365 387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 875 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 888 410 мың теңге;
2) шығындар – 3 294 155,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 653,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7 995,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 342 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (-41 836,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 41 836,5 мың теңге;
қарыз түсімдері – 7 789 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 342 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 35 389,5»;

в пункте 6 исключить подпункты 9) и 13);
пункт 8 дополнить подпунктом 1) следующего содержания:
«1). Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств района, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2012 году, согласно приложению 8»;
указанное решение дополнить приложением 8, согласно приложения 3 к настоящему решению.
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области               К. Баймуратов
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области              Т. Абильмажинов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области»               Омарова М.И.
Приложение 1
к решению маслихата района
от 29 марта 2013 года № 10-3
Приложение 1
к решению маслихата района
от 20 декабря 2012 года № 8-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2013 год
Категория
Класс
Под
класс
Наименование
тыс. тенге
Доходы

6-тармақтағы 9), 13) тармақшалар алынып тасталсын;
8-тармақ 1) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
«1). 2012 жылы пайдаланылмаған ауданның бюджеттік қаражатының бос қалдықтары есебінен қаржылық жылдың басында қалыптасқан және республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтаруға аудан бюджетінде шығындар 8-қосымшаға сәйкес көзделсін»;
нұсқалған шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 8-қосымшамен толықтырылсын.
Нұсқалған шешімнің 15–қосымшалары осы шешімнің 12–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы            Қ. Баймұратов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы                      Т. Әбілмәжінов
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
экономика және қаржы
бөлімінің бастығы                         М.И. Омарова
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 10-3 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8-1 шешіміне
1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыны
бы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге
1) Кірістер