Об организации общественных работ в Тимирязевском районе в 2013 году
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 февраля 2013 года N 2183
Сноска. Утратило силу (письмо руководителя аппарата акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2014 N 13.1.1-30/37)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2013 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности – 200 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности – 200 рабочих мест.
5. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств районного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы».
6. Условия общественных работ определены в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан: рабочая неделя продолжительностью пять дней с двумя выходными днями (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час.
Исходя из условий труда, могут применяться гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Иные условия труда регулируются действующим трудовым законодательством Республики Казахстан.
7. Признать утратившими силу постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области «Об организации общественных работ в Тимирязевском районе в 2012 году» от 27 января 2012 года № 18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-143 от 13 февраля 2012 года, опубликовано 25 февраля 2012 года в районных газетах «Көтерілген тың» и «Нива» № 12).

2013 жылы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 7 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда N 2183 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппарат басшысы 2014 жылғы 29 қаңтардағы N 13.1.1-30/37 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2013 жылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен ұйымдардың Тізімі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жолдауды жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны – 200 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны – 200 жұмыс орны мөлшерінде анықталсын.
5. Қоғамдық жұмыстарда қамтылған жұмыссыздардың еңбекақысын «2013-2015 жылдарға Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңымен белгілеген ең төменгі жалақы көлемінде аудандық бюджет қаражатынан төленсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарты Қазақстан Республикасының күші бар заңнамасына сәйкес белгіленен: жұмыс аптасы ұзақтығы бес күн екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) ұзақтығы қырық сағат бес күндік жұмыс аптасы, ұзақтығы бір сағат түскі ас үзілісімен сегіз сағаттық жұмыс күні.
Еңбек жағдайларына қарай жұмыс берушілер мен жұмысшылар арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастыру икемді нысанда қолдану мүмкін. Еңбектің өзге шарттары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасымен реттеледі.
7. Аудан әкімдігінің «2012 жылға Тимирязев ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 18 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тiзiлiмінде 2012 жылғы 13 ақпандағы № 13-12-143 тіркелген, 2012 жылғы 25 ақпандағы № 12 «Көтерілген тың» және «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған).

8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области Макенову Ж.Е.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
К. Касенов
«СОГЛАСОВАНО»:
Председатель
Тимирязевского районного суда
11 января 2013 года
Садыкова С. Ж.
Директор
государственного учреждения
«Тимирязевский районный архив»
11 января 2013 года
Мусаева Б. Т.
Начальник
государственного учреждения
«Управления юстиции Тимирязевского
района Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
11 января 2013 года
Жумаханов А. Ж.
Филиал «Тимирязевский
территориальный отдел Департамента
по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области
Комитета по исполнению судебных актов
Министерства Юстиции
Республики Казахстан»
Начальник отдела -
старший судебный исполнитель
11 января 2013 года
Еременко С.Г.
Директор РГКП
«Центр по недвижимости
по Северо-Казахстанской области»
Комитета регистрационной службы
и оказания правовой помощи
Министерства Юстиции
Республики Казахстан
по Северо-Казахстанской области»
11 января 2013 года
Махат Ә. М.
Утвержден
постановлением акимата
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области
от 11 января 2013 года № 7
Перечень организаций Тимирязевского района, виды и объемы общественных работ
п/
п
Наименование
организации
Виды общественных работ
Объемы работ
Продол-
житель-
ность
общест-
венных
работ
(меся-
цев)
Рабочих
мест
Источник
финанси-
рования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязевского района Северо-
Казахстанской области»

8. Осы қаулының орындалуына бақылауды Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімінің орынбасары Ж.Е. Мәкеноваға жүктелсін.
9. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданының әкімі
Қ. Қасенов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Тимирязев аудандық сотының
төрайымы
2013 жылғы 11 қаңтар
С.Ж. Садыкова
«Тимирязев аудандық мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің
директоры
2013 жылғы 11 қаңтар
Б.Т. Мұсаева
«Қазақстан Республикасы
Әділет Министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет Департаменті
Тимирязев ауданының
әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2013 жылғы 11 қаңтар
А.Ж. Жұмаханов
«Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігінің
сот актілерін орындау
бойынша комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысының
сот актілерін орындау
бойынша Департаментінің
Тимирязев аумақтық бөлімі»
филиалы бастығы бөлім бастығы -
аға сот орындаушысы
2013 жылғы 11 қаңтар
С.Г. Еременко
Қазақстан Республикасының
Әділет Министрлігі Тіркеу
қызметі және Құқықтық көмек
көрсету
комитетінің «Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Жылжымайтын мүлік
орталығы» РМҚК директоры
2013 жылғы 11 қаңтар
Ә. М. Махат
Солтүстік Қазақстан облысы
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 11 қаңтардағы
№ 7 қаулысымен
бекітілген
Тимирязев ауданындағы ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің Тізімі
р/
с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Қоғамдық
жұмыстар-
дың ұзақ-
тығы (ай)
Жұмыс
орын-
дар
Қаржылан-
дыру көзі
1
Солтүстік қазақстан облысының «Тимирязев ауданының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в текущем ремонте здания акимата района.
Побелка, покраска, кабинетов - 1700 квадратных метров.
6
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в благоустройстве территории акимата района.
Уборка территории от мусора, очистка от снега 3200 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов.
100-150 единиц корреспонденции.
6
6
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Аксуат.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров.
6
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 318 дворов.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска кабинетов – 550 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжанского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Акжан.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов – 6 километров.
6
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 165 дворов.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в ведении дело-
производства.
Обработка 100 дел.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа и Акжанской основной школы.
Побелка, покраска кабинетов – 1200 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для клуба села Акжан.
Заготовка, распиловка, колка, перенос, складирование - 30 кубических метров дров, складирование угля - 5 тонн.
6
1
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Белоградовского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Белоградовка.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни – 5 километров, побелка столбов – 8 километра.
6
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
Засыпка ям по улицам - 3 километра.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос дров и складирование - 20 кубических метров дров, складирование угля - 25 тонн.
6
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Дзержинского сельского округа Тимирязевского района»

1. Аудан әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1700 шаршы метр.
6
3
Аудандық бюджет
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Аумақты қоқыстан, қардан тазалау – 3200 шаршы метр, ағаштарды ақтау – 80 дана.
6
2
Аудандық бюджет
3. Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету.
100-150 бірлік хат-хабарлар.
6
6
Аудандық бюджет
2
«Тимирязев ауданының Ақсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақсуат селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
318 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Селолық округ әкімі аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 550 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
3
«Тимирязев ауданының Ақжан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақжан селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 6 шақырым.
6
3
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
165 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Іс жүргізуді енгізуге көмек көрсету.
100 іс құжаттарды өңдеу.
6
1
Аудандық бюджет
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын және Ақжан негізгі мектебінің ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету.
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1200 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
5. Ақжан селосының клубы үшін отын дайындауға және көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 30 текше метр, көмірді үйіп қою – 5 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4
«Тимирязев ауданының Белоградовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Белоградовка селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу - 5 шақырым, бағаналарды ақтау – 8 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Жолдардың ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау – 3 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 20 текше метр отын, көмірді үйіп қою – 25 тонна.
6
2
Аудандық бюджет
5
«Тимирязев ауданының Дзержинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дзержинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни - 5 километров, побелка столбов по трассе Дзержинский–Аксуат - 8 километров, вырубка кустарника, камыша вдоль грейдера – 8 километров. Очистка лесополосы от сухих веток – 700 квадратных метров. Благоустройство территории скотомогильника – 250 квадратных метров.
6
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте Дзержинской средней школы, медицинского пункта, пункта раздачи воды.
Побелка потолков, стен, покраска пола кабинетов, коридоров, спортзала, кочегарки, медицинского пункта, пункта раздачи воды – 1500 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 111 дворов.
6
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дмитриевка и села Жаркын.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров. Очистка парка от сухих веток – 700 квадратных метров.
6
4
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка труб - 6 штук, кюветов - 2 километра.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 337 дворов.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, Дмитриевского фельдшерско-акушерского пункта, медицинского пункта села Жаркын и Ынтымак.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 24 кубических метров дров и складирование угля 10 тонн.
6
2
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Докучаево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов, покраска памятника родителей Сабита Муканова – 9 километров.
6
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в заготовке дров для Центра досуга в поселке Северный.
Заготовка, колка, перенос и складирование - 8 кубических метров дров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в ремонте школы в поселке Северный.
Побелка - 1000 квадратных метров, штукатурка стен - 50 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 223 дворов.
6
1
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского аульного округа Тимирязевского района»

1. Дзержинский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу – 5 шақырым. 8 шақырым Дзержинский–Ақсуат жол бойындағы бағаналарды ақтау. Жол бойындағы бұтаны, жусанды шауып алу - 8 шақырым. Құрғақ бұтақтан орман алқабын тазалау - 700 шаршы метр. Мал көрінің аумақтарын абаттандыру - 250 шаршы метр.
6
3
Аудандық бюджет
2. Дзержинский орта мектебін, медициналық пунктін, су үлестіріп берілу пункттің ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау, кабинеттердің, коридорлардың, спортзалдың, отын қоймасының, дәрілік пунктін, су үлестіріп берілу пункттің еденін сырлау – 1500 шаршы метр
6
2
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
111 үйді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
6
«Тимирязев ауданының Дмитриев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Дмитриевка және Жарқын селоларының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым. Саябақтарды құрғақ бұтақтардан тазалау – 700 шаршы метр.
6
4
Аудандық бюджет
2.Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Құбырларды – 6 дана, жол шеткелін тазалау – 2 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
337 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратына, Дмитриевка фельдшерлік-акушерлік пунктіне, Жарқын және Ынтымақ селоларының медициналық пункттеріне отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 24 текше метр, және көмірді үйіп қою – 10 тонна.
6
2
Аудандық бюджет
7
«Тимирязев ауданының Докучаевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Докучаевский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау, Сәбит Мұқановтың ата-анасының ескерткішін сырлау – 9 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Северный кентіндегі демалу Орталығы үшін отын дайындауға көмек көрсету.
Отынды дайындау, жару, отынды тасымалдап және қатарлап салу – 8 текше метр.
6
1
Аудандық бюджет
3. Северный поселкісінің мектебін жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау – 1000 шаршы метр, қабырғаларды сылақтау – 50 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
223 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
8
«Тимирязев ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в благоустройстве территории аула Есиль.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега 3 километра, побелка столбов – 2 километров, вырубка полыни - 4 километра.
6
5
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте Есильской основной школы.
Побелка потолков, стен – 800 квадратных метров, покраска и замазка – 10 штук, покраска пола – 100 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в разгрузке и складировании угля для медицинского пункта.
Перенос и складирование - 4 кубических метров дров, складирование угля - 5 тонн.
6
1
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Интернационального сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дружба.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, кустарника – 5 километров, побелка столбов – 11 километров.
6
4
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход - 114 дворов.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта, разгрузка угля для сельского клуба, медицинского пункта.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 12 кубических метров дров, уборка территории деляны. Складирование угля – 60 тонн.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в ремонте здания аппарата акима сельского округа, водонапорной башни, медицинского пункта, клуба,стадиона.
Побелка - 400 квадратных метров, покраска- 100 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Комсомольское.
Уборка улиц от мусора, снега, вырубка полыни, побелка столбов – 7 километров.
6
2
Районный бюджет
2 .Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 185 дворов.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Побелка потолков, стен – 250 квадратных метров, покраска - 180 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 16 кубических метров дров, складирование угля - 35 тонн.
6
2
Районный бюджет
5. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам – 5 километров.
6
1
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Куртайского аульного округа Тимирязевского района»

1. Есіл ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазарту – 3 шақырым, бағаналарды ақтау – 2 шақырым, жусанды шабу – 4 шақырым.
6
5
Аудандық бюджет
2. Есіл негізгі мектебінің ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 800 шаршы метр, сырлап және сылақтау – 10 дана, еденді сырлау – 100 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
3. Дәрілік пункттің көмірін түсіріп және үйіп беруіне көмек көрсету
Отынды тасымалдап және үйіп беру – 4 текше метр, көмірді үйіп беру – 5 тонна
6
1
Аудандық бюджет
9
«Тимирязев ауданының Интернациональный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Дружба селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды, тал-шіліктерді шабу – 5 шақырым, бағаналарды ақтау – 11 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
114 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункт үшін отын дайындауға көмек көрсету, селолық клуб, медициналық пункт үшін көмір түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 12 текше метр, бөлінген аумақты тазалау. Көмірді үйіп қою – 60 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын, су мұнарасын, медициналық пунктін, клуб, стадионды жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау – 400 шаршы метр, сырлау – 100 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
10
«Тимирязев ауданының Комсомольский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Комсомольский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
185 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын, медициналық пунктін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 250 шаршы метр, сырлау – 180 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункті үшін отын дайындауға, көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 16 текше метр, көмірді үйіп қою – 35 тонна.
6
2
Аудандық бюджет
5. Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
11
«Тимирязев ауданының Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Степное.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 14 километров.
6
4
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 5 километров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 226 дворов.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима аульного округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 15 кубических метра дров, складирование.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима аульного округа.
Побелка потолков, стен – 90 квадратных метров, покраска - 30 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Тимирязевского района
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Ленинское.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов - 15 километров, вырубка кустарников вдоль грейдера - 10 километров.
6
3
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 5 километров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для медицинского пункта, клуба села Ленинское, здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 30 кубических метров дров, складирование угля – 10 тонн.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 142 дворов.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в ремонте Центра Досуга села Ленинское.
Побелка 250 квадратных метров.
6
2
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Мичурино.
Уборка улиц и аллеи от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов, покраска бордюр - 8 километров, посадка деревьев 100 штук.
6
5
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей по улицам - 8 километров.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 185 дворов.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа.
Побелка, покраска, штукатурка, кабинетов - 470 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Москворецкого сельского округа Тимирязевского района»

1. Степной селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 14 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
226 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
4. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға және көмірді түсіруге көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 15 текше метр.
6
1
Аудандық бюджет
5. Ауылдық округі әкім аппаратының ғимаратына ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 90 шаршы метр, сырлау – 30 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
12
«Тимирязев ауданының Ленинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ленинский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 15 шақырым, жол бойындағы шілікті шауып алу – 10 шақырым.
6
3
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Ленинский селосындағы медициналық пунктіне, клубқа, селолық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету.
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 30 текше метр, көмірді үйіп қою – 10 тонна.
6
1
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
142 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
5. Ленинский селосының демалыс Орталығын жөндеуге көмек көрсету.
Ақтау 250 шаршы метр.
6
2
Аудандық бюджет
13
«Тимирязев ауданының Мичуринский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Мичуринский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді және саяжолдарды қоқыстан жинау, қардан тазалау, жусанды және қамыстарды шауып алу, бағаналарды ақтау, жиектерді сырлау – 8 шақырым, ағаш отырғызу – 100 дана.
6
5
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көше бойынша траншейлерді тазалау – 8 шақырым.
6
1
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
185 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
4. Селолық округ әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау, сылау – 470 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
14
«Тимирязев ауданының Москворецкий селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Москворецкое.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров.
6
4
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам 5 километров.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход – 203 дворов.
6
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 800 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в ведение дело-
производства.
Обработка 90 дел.
6
1
Районный бюджет
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Хмельницкого сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Хмельницкое.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и лопухов, побелка столбов – 16 километров. Посадка деревьев – 70 штук, разбивка клумб, полив, прополка – 500 квадратных метров.
6
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 169 дворов.
6
1
Районный бюджет
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Целинного сельского округа Тимирязевского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Целинное.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 7 километров. Посадка деревьев-50 штук.
6
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 112 дворов.
6
1
Районный бюджет
3. Оказание помощи в благоустройстве кладбища.
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 5000 квадратных метров.
6
1
Районный бюджет
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Тимирязево.
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов, бордюр – 50 километров, разбивка клумб, полив, прополка - 540 квадратных метров.
6
26
Районный бюджет
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками.
Очистка водосточных труб, траншей по улицам 50 километров.
6
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 1565 дворов.
6
9
Районный бюджет
4. Оказание помощи в организации работы по инвентаризации недвижимого имущества.
Подворный обход 1565 дворов.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения.
Обработка 100 дел.
6
1
Районный бюджет

1. Москворецкий селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым.
6
4
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
203 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
4. Зиратты абаттандыруға көмек көрсету.
Зираттың аумағын қоқыстан және көң-қоқырдан тазалау – 800 шақырым метр.
6
1
Аудандық бюджет
5. Іс жүргізуін енгізуге көмек көрсету.
90 іс құжаттарды өңдеу.
6
1
Аудандық бюджет
15
«Тимирязев ауданының Хмельницкий селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Хмельницкий селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды және түйе жапырақтарды шауып алу, бағаналарды ақтау – 16 шақырым. Ағаштарды отырғызу – 70 дана, клумбаларды бөлу, суару, отау – 500 шақырым метр.
6
6
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
169 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
16
«Тимирязев ауданының Целинный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Целинный селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым. Ағаштарды отырғызу – 50 дана
6
3
Аудандық бюджет
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
112 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
3. Моланы абаттандыруға көмек көрсету.
Мола аумағын қоқыстан және ескі-құсқыдан тазалау – 5000 шаршы метр.
6
1
Аудандық бюджет
17
«Тимирязев ауданының Тимирязев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Тимирязев селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету.
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды, жиектерді ақтау – 50 шақырым, клумбаларды бөлу, су құю, отау – 540 шаршы метр.
6
26
Аудандық бюджет
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды өткізу.
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 50 шақырым.
6
2
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету.
1565 үйлерді аралап шығу.
6
9
Аудандық бюджет
4. Жылжымалы мүлікті түгендеу бойынша жұмысты ұйымдастыруға көмек көрсету.
1565 үйлерді аралап шығу.
6
1
Аудандық бюджет
5. Сақтау үшін құжаттарды дайындауға және өңдеуге көмек көрсету.
100 іс құжатты өңдеу
6
1
Аудандық бюджет