О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 2-9с "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 6 августа 2013 года N 4-14с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 августа 2013 года N 2346
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 04.08.2014 N 14.2.3-3/167).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 12 статьи 1 Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 2-9с (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2051 от 11 января 2013 года, опубликовано 9 февраля 2013 года в газетах «Кызыл Ту» и 9 февраля 2013 года «Нұрлы Ел») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы — 2 695 428 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления — 224 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 27 552 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 7000 тысяч тенге; поступления трансфертов — 2 435 993 тысяч тенге;
2) затраты — 2 696 218,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 35 465,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 261,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 20 968 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 968 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 2-9с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 тамыздағы N 4-14с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 тамызда N 2346 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихаты 04.08.2014 N 14.2.3-3/167 хаты).
«Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Конституциялық Заңының 1-бабы 12-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Уәлиханов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 2-9 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімде 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 2051 тіркелген, 2013 жылғы 9 ақпандағы «Кызыл Ту» және 2013 жылғы 9 ақпандағы «Нұрлы Ел» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 695 428 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 224 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 552 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 435 993 мың теңге.
2) шығындар – 2 696 218,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 465,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39 261,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 796 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 968 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 968 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета — -57 223,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета — 57 223,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 38 948 тысяч тенге;
погашение займов – 3 796 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22 071,9 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Утвердить бюджетные программы каждого сельского округа на 2013-2015 годы согласно приложениям 5, 6, 7 соответственно.»;
приложения 123567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
ХІV сессии V созыва
Ю.Сагандыков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Уалихановского района»
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б.Кадиров
А.Нурмаганбетова
Приложение 1
к решению Уалихановского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -57 223,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57 223,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 38 948 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 796 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22 071,9 мың теңге.»;
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. Сәйкесінше 567-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған әр бір ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары бекітілсін.»;
көрсетілген шешімге 123567-қосымшалары осы шешімнің 1, 23456-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
V шақырылған ХІV
сессия төрағасы
Ұ.Сағындықов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Уәлиханов ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
6 тамыз 2013 жыл
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров
А. Нұрмағанбетова
Уәлиханов аудандық мәслихатының