О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 13/2-V "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2013-2015 годы"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2013 года N 14/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 марта 2013 года N 2896. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06 января 2014 года № 04-05/1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением финансового года (письмо Усть-Каменогорского городского маслихата от 06.01.2014 № 04-05/1).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 февраля 2013 года № 10/112-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2887) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 13/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2789, опубликовано 10 января 2013 года в газетах «Өскемен» № 1 и «Усть-Каменогорск» № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 227 070 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 797 706 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95 282 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 212 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 122 082 тысяч тенге;
2) затраты – 23 044 256,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – -1 817 186,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 817 186,6 тысяч тенге.»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа города Усть-Каменогорска на 2013 год в сумме 11 000 тысяч тенге.»;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"Өскемен қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 ақпандағы N 14/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда № 2896 болып тіркелді. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 2014 жылғы 06 қаңтардағы № 04-05/1 хаты)
Ескерту. Қаржылық жылдың аяқталуына байланысты күші жойылды (Өскемен қалалық мәслихатының 06.01.2014 № 04-05/1 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 12 ақпандағы № 10/112-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2887 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың «Өскемен қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13/2-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2789 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда № 1 «Өскемен» және № 1 «Усть-Каменогорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Қаланың 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес тиісінше, соның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 227 070 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдер – 10 797 706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 282 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 212 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 122 082 мың теңге;
2) шығындар – 23 044 256,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – -1 817 186,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 817 186,6 мың теңге.»;
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2013 жылға арналған Өскемен қаласының жергілікті атқарушы органдарының резерві 11 000 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25213
452
Отдел финансов района (города областного значения)
45653
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
39686
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
4287
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1080
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
600
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
45695
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
38072
004
Капитальные расходы государственного органа
5623
110
Экономическая экспертиза бюджетных инвестиций, планируемых к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
2000
02
Оборона
32068
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32068
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
32068
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
141690
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
141690
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
141690
04
Образование
8011979,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
8011979,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25921
003
Общеобразовательное обучение
5120707
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
76366
006
Дополнительное образование для детей
576589,7
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
802103
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
89258
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1175466
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25213
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
45653
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39686
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
4287
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1080
033
Бір жолғы талондарды жүзеге асырудан сомалар түсімінің толықтығын қамтамасыз ету және бір жолғы талондарды беру бойынша жұмыстарды өткізетін, мемлекеттік мекемені жою бойынша шараларды өткізу
600
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
45695
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38072
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5623
110
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттiң қатысуы арқылы iске асырылуы жоспарланатын бюджеттiк инвестициялардың экономикалық сараптамасы
2000
02
Қорғаныс
32068
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32068
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
32068
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
141690
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
141690
021
Елдi мекендерде жол жүрісі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
141690
04
Бiлiм беру
8011979,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8011979,7
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25921
003
Жалпы білім беру
5120707
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
76366
006
Балаларға қосымша білім беру
576589,7
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
802103
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
89258
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1175466
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары