О бюджете Аягозского района на 2014-2016 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2013 года N 23/145-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 января 2014 года N 3143. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 235/06-16). Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 235/06-16)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 235/06-16).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3132) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
доходы – 6830820,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2414196,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21175,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 80900,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4314547,0 тысяч тенге;
затраты – 6909979,9 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 7350,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9573,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2223,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -86509,9 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86509,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.11.2014 № 29/203-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Принять к исполнению на 2014 год нормативы распределения доходов в бюджет района индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты и социальному налогу в размере 100 процентов в соответствии с решениям Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3132).
Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год объем субвенций в сумме 2100473,0 тысяч тенге.
В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 17 мая 2007 года, специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.

2014-2016 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 23/145-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 қаңтарда N 3143 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 235/06-16 хаты). Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 235/06-16 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.12.2014 № 235/06-16 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Републикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3132 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 6830820,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2414196,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21175,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80900,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4314547,0 мың теңге;
шығындар – 6909979,9 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 7350,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9573,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2223,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 86509,9 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86509,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 29/203-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан және әлеуметтік салықтан 2014 жылы табысты бөлу нормативі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3132 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес аудан бюджетіне 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.
3. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде субвенция көлемі 2100473,0 мың теңге болып көзделсін.
4. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 17 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен белгiленедi.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Аягозского районного маслихата от 19.04.2014 № 24/158-V (вводится в действие с 01.01.2014).
Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 51305,0 тысяч тенге
Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
Предусмотреть погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом в сумме 2223,0 тысяч тенге.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Т. Бозтаев
Секретарь маслихата Т. Бозтаев
Приложение 1
утверждено решением сессии
Аягозского районного маслихата
№  23/145-V от 26 декабря
2013 года
Уточненный бюджет Аягозского района на 2014 год

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Аягөз аудандық мәслихатының 19.04.2014 № 24/158-V шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға ауданның атқарушы органының резерві 51305,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
6. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеуі 2223,0 мың теңге болып көзделсін.
8. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Бозтаев
Мәслихат хатшысы Т. Бозтаев
1 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 23/145-V шешімімен бекітілген
2014 жылға арналған Аягөз ауданының бюджеті

288,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
13,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
985,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
6548,0
25
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений в городе областного значения и на транспортных средствах, зарегистрированных в городе областного значения, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения , на открытом пространстве за пределами помещений в городе районного значения,селе,поселке и на транспортных средствах,зарегистрированных в районе
797,0
5
Налог на игорный бизнес
1475,0
02
Фиксированный налог
1475,0
07
Прочие налоги
0,0
1
Прочие налоги
0,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
9160,8
1
Государственная пошлина
9160,8
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
4787,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2879,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
48,0
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
0,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан

288,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
13,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
985,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
6548,0
25
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі, аудандық маңызы бар қаладағы,ауылдағы,кенттегі үй-жайлардан тыс ашық кеңістіктегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде және ауданда тіркелген көлік құралдарында орналыстырғаны үшін төлемақыны қоспағанда,сыртқы(көрнекі) жарнаманы облыстық маңызы бар қаладағы үй -жайлардан тыс ашық кеңістікте және облыстық маңызы бар қалада тіркелген көлік құралдарында орналастырғаны үшін төлемақы
797,0
5
Құмар ойын бизнеске салық
1475,0
02
Тіркелген салық
1475,0
07
Басқа да салықтар
0,0
1
Басқа да салықтар
0,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
9160,8
1
Мемлекеттік баж
9160,8
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
4787,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2879,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
48,0
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
0,0
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж

14,8
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1170,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформление) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
2,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
25,0
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского служебного оружия и патронов к нему
147,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
88,0
2
Неналоговые поступления
21175,5
01
Доходы от государственной собственности
5376,7
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
3180,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
3180,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2147,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2147,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
3,7
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
3,7
9
Прочие доходы от государственной собственности
46,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
46,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
89,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
89,0
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
89,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
74,5
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
74,5
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

14,8
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1170,0
09
Аңшы қуәлігің беругені (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
2,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
25,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
147,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
88,0
2
Салықтық емес түсiмдер
21175,5
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
5376,7
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
3180,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
3180,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2147,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2147,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
3,7
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
3,7
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
46,0
07
Иесіз мүлікті,белгіленген тәртіппен комуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды,олжаларды,сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
46,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
89,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
89,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
89,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
74,5
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
74,5
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

4234,0
07
Земельный налог с юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли сельскохозяйственного назначения
57,0
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
23483,0
4
Hалог на транспортные средства
120820,0
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
7425,0
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
113395,0
5
Единый земельный налог
5273,0
01
Единый земельный налог
5273,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
54779,0
2
Акцизы
6435,0
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
5841,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
594,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
26711,0
15
Плата за пользование земельными участками
26711,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
19252,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
5238,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
3151,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
394,0
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
86,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1718,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
8665,0
5
Налог на игорный бизнес
2381,0
02
Фиксированный налог
2381,0
07
Прочие налоги
10,0
1
Прочие налоги
10,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
10,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
8551,0
1
Государственная пошлина
8551,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

4234,0
07
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
57,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
23483,0
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
120820,0
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
7425,0
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
113395,0
5
Бірыңғай жер салығы
5273,0
01
Бірыңғай жер салығы
5273,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
54779,0
2
Акциздер
6435,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
5841,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
594,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
26711,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
26711,0
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
19252,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
5238,0
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
3151,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
394,0
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
86,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1718,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
8665,0
5
Құмар ойын бизнеске салық
2381,0
02
Тіркелген салық
2381,0
07
Басқа да салықтар
10,0
1
Басқа да салықтар
10,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
10,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
8551,0
1
Мемлекеттік баж
8551,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады