О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года № 10/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2013 года № 11/1-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 марта 2013 года № 2903. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2013 года № 19/11-V
Сноска. Утратило силу решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2013 № 19/11-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 февраля 2013 года № 10/112-V «О внесении изменений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2887), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2799, опубликованное в газете «Бескарагай тынысы» 16 января 2013 года, за № 5, 6) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«поступления – 2297600,0 тысяч тенге, в том числе:
доходы – 322912,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 321683,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1229,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1974688,0 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 2317214,1 тысяч тенге;»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 3978,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5193,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1215,0 тысяч тенге;»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – -23592,1 тысяч тенге;»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) – 23592,1 тысяч тенге.».
Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено увеличение целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысының Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы N 11/1-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде 2013 жылдың 06 наурызында N 2903 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/11-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2013 № 19/11-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2013 жылғы 12 ақпандағы № 10/112-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2887 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2799 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы «Бесқарағай тынысы» газетінің № 5, 6 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«түсімдер – 2297600,0 мың теңге, оның ішінде:
кірістер – 322912,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 321683,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1229,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1974688,0 мың теңге;»;
2) тармақша келесі радакцияда жазылсын:
«шығындар – 2317214,1 мың теңге;»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 3978,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5193,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1215,0 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы (профицит) – -23592,1 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23592,1 мың теңге.».
2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымды трансферттердің көбеюі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

на проведение мероприятий по благоустройству – 6000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 491,1 тысяч тенге.
в приложение 1 в разделе 2 «Затраты»:
Функциональную группу 01 «Государственные услуги общего характера» дополнить следующими программами:
программа 452003000 «Проведение оценки имущества в целях налогообложения» - 200,0 тысяч тенге;
программа 453004000 «Капитальные расходы государственного органа» - 800,0 тысяч тенге.
Функциональную группу 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» дополнить следующей программой:
программа 451067000 «Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций» - 700,0 тысяч тенге.
Функциональную группу 011 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность» дополнить следующей программой:
программа 472015000 «Капитальные расходы государственного органа» - 131,0 тысяч тенге.
Функциональную группу 013 «Прочие» дополнить следующими программами:
программа 469004000 «Капитальные расходы государственного органа» - 900,0 тысяч тенге;
программа 458065000 «Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц» - 26000,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                              А. ТОЛЕУОВ
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата                              К. САДЫКОВ
Приложение 1
к решению сессии
Бескарагайского районного маслихата
от 27 февраля 2013 года № 11/1-V
Приложение 1
к решению сессии
Бескарагайского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 10/2-V
Районный бюджет на 2013 год
Кате
гория
Класс
Под
класс
Специ
фика
Наименование доходов
Сумма
(тысяч тенге)

елдi мекендердi абаттандыру бойынша іс шараларды өткізуге – 6000,0 мың теңге.
2013 жылға арналған аудандық бюджетте 491,1 мың теңге сомада нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
1 қосымшадағы 2 «Шығындар» бөлімінде:
«Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» 01 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:
«Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу» 452003000 бағдарламасы - 200,0 мың теңге;
«Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» 453004000 бағдарламасы – 800,0 мың теңге.
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы келесі бағдарламамен толықтырылсын:
«Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары» 451067000 бағдарламасы – 700,0 мың теңге.
«Өнеркәсіп, сәулет, қала кұрылысы және кұрылыс қызметі» 011 функционалдық тобы келесі бағдарламамен толықтырылсын:
«Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» 472015000 бағдарламасы - 131,0 мың теңге.
«Басқалар» 013 функционалдық тобы келесі бағдарламалармен толықтырылсын:
«Мемлекеттік органның күрделі шығыстары» 469004000 бағдарламасы - 900,0 мың тенге;
«Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту» 458065000 бағдарламасы - 26000,0 мың теңге.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы                                     Ә. ТӨЛЕУОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы                                 Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 ақпандағы
№ 11/1-V шешіміне 1 қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/2-V 2012 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
санат
Сынып
ішкі
сынып
ерек
шелік
А Т А У Ы
Сома
(мың теңге)

240,0
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
450,0
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
50,0
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10,0
8
Государственная пошлина за регистрацию место жительства
30,0
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
10,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз их Республики Казахстан оружия и патронов к нему
20,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
43,0
2
Неналоговые поступления
1229,0
1
Доходы от государственной собственности
145,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
144,0
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
144,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
1,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
1,0
2
Прочие неналоговые поступления
584,0
1
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
584,0
2
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
584,0
6
Прочие неналоговые поступления
500,0
1
Прочие неналоговые поступления
500,0
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
500,0
3
Поступления от продажи основного капитала
0,0
3
Продажа земли и нематериальных активов
0,0
1
Продажа земли
0,0
1
Поступления от продажи земельных участков
0,0
4
Поступления трансфертов
1974688,0
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1974688,0
2
Трансферты из областного бюджета

240,0
4
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлу туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
450,0
5
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
50,0
7
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
30,0
9
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
10,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
20,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
43,0
2
Салықтық емес түсiмдер
1229,0
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кiрiстер
145,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
144,0
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
144,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
1,0
2
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
584,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
584,0
2
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
584,0
6
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
500,0
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
500,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
0,0
3
Жердi және материалдық емес активтердi сату
0,0
1
Жердi сату
0,0
1
Жер учаскелерін сатудан түсетiн түсiмдер
0,0
4
Трансферттердің түсімдері
1974688,0
2
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
1974688,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
6749,0
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2964,0
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3785,0
3
Информационное пространство
33035,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
33035,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
6336,0
007
Функционирование районных (городских) библиотек
18429,0
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
8270,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
37169,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
37169,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
19618,0
003
Капитальные расходы государственного органа
350,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
3714,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13487,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75985,0
1
Сельское хозяйство
20025,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2884,0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов
2884,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17141,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13881,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1760,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1500,0
6
Земельные отношения
11792,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11792,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8292,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
500,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
3000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
6749,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2964,0
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3785,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
33035,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
33035,0
005
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
6336,0
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
18429,0
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
8270,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
37169,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
37169,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19618,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
3714,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13487,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75985,0
1
Ауыл шаруашылығы
20025,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2884,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
2884,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
17141,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13881,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1760,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1500,0
6
Жер қатынастары
11792,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11792,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8292,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
500,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер