О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года № 13/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17 июля 2013 года N 20/4-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 июля 2013 года N 3016. Утратило силу (письмо маслихата Зыряновского района от 09 января 2014 года № 07-07-09)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Зыряновского района от 09.01.2014 № 07-07-09).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 июля 2013 года № 12/135-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 7 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2988), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района «О бюджете Зыряновского района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 13/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2809, опубликовано 17 января 2013 года в газетах «Көктас таңы», «Пульс! Зыряновска») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 7894351 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2175828 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12752 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25434 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5680337 тысяч тенге;
2) затраты – 7920511,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117959 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 120139 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2180 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -144119,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144119,8 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Утвердить перечень расходов по администраторам бюджетных программ акимов городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, согласно приложениям 56789101112.»;

"2013-2015 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13/2-V шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 шілдедегі N 20/4-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 шілдеде N 3016 болып тіркелді. Күші жойылды (Зырян ауданы мәслихатының 2014 жылғы 09 қаңтардағы N 07-07-09 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Зырян ауданы мәслихатының 09.01.2014 N 07-07-09 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 12/ 135-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2988 тіркелген) шешіміне сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы» Зырян ауданының мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13/2-V шешіміне (2013 жылғы 17 қаңтарда «Көктас таңы», «Пульс! Зыряновска» газеттерінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2809 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7894351 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2175828 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12752 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 25434 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 5680337 мың теңге;
2) шығындар - 7920511,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 117959 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 120139 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2180 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -144119,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144119,8 мың теңге.»;
5-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«5. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес, селолық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.»;
8-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, селолардың, селолық округтердің әкімдерінің бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiлерi бойынша шығындардың тізбесі 56789101112 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.»;