Об определении перечня должностей специалистов образования, социального обеспечения, культуры, ветеринарии, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 5 ноября 2013 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 декабря 2013 года № 3109. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 14 апреля 2020 года № 269
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 14.04.2020 № 269 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27.03.2014 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 18.01.2016 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить перечень должностей специалистов образования, социального обеспечения, культуры, ветеринарии, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в сельской местности (далее - Перечень) согласно приложениям 1, 2, 3, 4.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27.03.2014 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жакаева С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Д. Оразбаев
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь маслихата
М. Магжаев
05 ноября 2013 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от 05 ноября 2013 года № 394
Перечень
должностей специалистов образования, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в сельской
местности, администратора бюджетных программ государственного
учреждения "Отдел образования Тарбагатайского района"

Ауылдық жердегi жұмысы үшiн лауазымдық айлықақыларын көтеру белгiленген бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, ветеринария мамандары лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 қарашадағы № 394 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 желтоқсанда № 3109 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 269 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 14.04.2020 № 269 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО - ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 27.03.2014 № 94 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексiнiң 18 бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Тарбағатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 18.01.2016 № 16 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ауылдық жердегi жұмысы үшiн лауазымдық айлықақыларын көтеру белгiленген бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, ветеринария мамандары лауазымдарының тiзбесi (бұдан әрi - Тiзбе) 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 27.03.2014 № 94 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С. Жақаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Д. Оразбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Мәслихат хатшысы М. Мағжаев
05 қараша 2013 жыл
Тарбағатай ауданы
әкiмдiгiнiң 2013 жылғы
05 қарашадағы № 394
қаулысына 1 қосымша
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi "Тарбағатай ауданының бiлiм
беру бөлімi" мемлекеттiк мекемесiнiң ауылдық жердегi жұмысы
үшiн лауазымдық айлықақыларын көтеру белгiленген бiлiм
мамандары лауазымдарының тiзбесi

1. Директор школы
2. Заместитель директора по учебной работе
3. Заместитель директора по воспитательной работе
4. Заместитель директора по профильному обучению
5. Заведующий интернатом
6. Заведующий библиотекой
7. Заведующий методическим кабинетом
8. Учителя всех специальностей
9. Педагог – психолог
10. Педагог дополнительного образования
11. Педагог – организатор
12. Мастер производственного обучения
13. Социальный педагог
14. Руководитель начальной военной подготовки
15. Руководитель физического воспитания
16. Вожатый
17. Воспитатель
18. Музыкальный руководитель
19. Библиотекарь
20. Медицинская сестра
21. Методист
22. Заведующий дошкольной организацией
23. Директор организации дополнительного образования
Приложение 2
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от 05 ноября 2013 года
№ 394
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения, которым
установлено повышение к должностным окладам за работу
в сельской местности, администратора бюджетных программ
государственного учреждения "Отдел занятости и социальных
программ Тарбагатайского района"
1. Заведующий отделением социальной помощи на дому
2. Специалист-эксперт по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах
3. Консультант по социальной работе
4. Социальный работник по уходу
Приложение 3
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от 05 ноября 2013 года
№ 394
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в сельской
местности, администратора бюджетных программ государственного
учреждения "Отдел культуры и развития языков
Тарбагатайского района"
1. Директор коммунального казенного предприятия
2. Заместитель директора коммунального казенного предприятия
3. Режиссер-постановщик
4. Художник
5. Художественный руководитель оркестра
6. Руководитель ансамбля
7. Ведущий вокальных инструментов
8. Дирижер
9. Методист
10. Артист
11. Балетмейстер
12. Хормейстер
13. Организатор культурных работ
14. Директор библиотеки
15. Библиотекарь
16. Библиограф
Приложение 4
к постановлению акимата
Тарбагатайского района
от 5 ноября 2013 года
№ 394
Перечень
должностей специалистов ветеринарии, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в сельской
местности администратора бюджетных программ государственного
учреждения "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии
Тарбагатайского района"
Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с постановлением акимата Тарбагатайского района маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2014 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1. Мектеп директоры
2. Мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары
3. Мектеп директорының тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары
4. Мектеп директорының бейіндік оқыту жөніндегі орынбасары
5. Интернат меңгерушісі
6. Кітапхана меңгерушісі
7. Әдістемелік кабинет меңгерушісі
8. Барлық мамандықтар мұғалімдері
9. Педагог-психолог
10. Қосымша білім педагогы
11. Педагог-ұйымдастырушы
12. Өндірістік оқыту шебері
13. Әлеуметтік педагог
14. Алғашқы әскери даярлық жетекшісі
15. Дене тәрбиесінің жетекшісі
16. Тәлімгер
17. Тәрбиеші
18. Музыкалық жетекші
19. Кітапханашы
20. Медициналық бике
21. Әдіскер
22. Мектепке дейінгі ұйымның меңгерушісі
23. Қосымша білім беру ұйымының директоры
Тарбағатай ауданы
әкiмдiгiнiң 2013 жылғы
05 қарашадағы № 394
қаулысына 2 қосымша
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi "Тарбағатай ауданының
жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттiк мекемесiнiң ауылдық жердегi жұмысы үшiн лауазымдық
айлықақыларын көтеру белгiленген әлеуметтiк қамтамасыз ету
мамандары лауазымдарының тiзбесi
1. Үйден әлеуметтiк көмек көрсететiн бөлiмшенiң меңгерушiсi
2. Арнаулы әлеуметтiк қызметтегi қажеттiлiгiн анықтау және бағалау жөнiндегi сарапшы-маман
3. Әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi кеңесшi
4. Күтiм жөнiндегi әлеуметтiк қызметкер
Тарбағатай ауданы
әкiмдiгiнiң 2013 жылғы
05 қарашадағы № 394
қаулысына 3 қосымша
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi "Тарбағатай ауданының
мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттiк мекемесінiң
ауылдық жердегi жұмысы үшiн лауазымдық айлықақыларын көтеру
белгiленген мәдениет мамандары лауазымдарының тiзбесi
1. Коммуналдық қазыналық кәсіпорын директоры
2. Коммуналдық қазыналық кәсіпорын директорының орынбасары
3. Қоюшы-режиссер
4. Суретші
5. Оркестрдің көркемдік жетекшісі
6. Ансамбль жетекшісі
7. Вокалды – аспаптар жетекшісі
8. Дирижер
9. Әдіскер
10. Әртіс
11. Балетмейстер
12. Хормейстер
13. Мәдени жұмыстарды ұйымдастырушы
14. Кітапхана директоры
15. Кітапханашы
16. Библиограф
Тарбағатай ауданы
әкiмдiгiнiң 2013 жылғы
5 қарашадағы № 394
қаулысына 4 қосымша
Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi "Тарбағатай ауданының ауыл
шаруашылығы және ветеринария бөлімi" мемлекеттiк мекемесiнiң
ауылдық жердегi жұмысы үшiн лауазымдық айлықақыларын көтеру
белгiленген ветеринария мамандары лауазымдарының тiзбесi
Ескерту. Шешім 4 қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 27.03.2014 № 94 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

1. Директор коммунального государственного предприятия;
2. Заместитель директора коммунального государственного предприятия;
3. Директор филиала коммунального государственного предприятия;
4. Заведующий ветеринарным пунктом;
5. Ветеринарный врач;
6. Ветеринарный фельдшер.

1. Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын директоры;
2. Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын директорының орынбасары;
3. Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын филиалының директоры;
4. Ветеринариялық пункт меңгерушісі;
5. Мал дәрігері;
6. Мал фельдшері.