Об организации общественных работ в 2014 году
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2013 года N 661. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 января 2014 года N 3182. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2015 года N 89
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 24.02.2015 N 89.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы N 661 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қаңтарда N 3182 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы N 89 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 24.02.2015 N 89 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасының, 20-бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
2. Размер оплаты труда из средств местного бюджета утвердить в размере не менее минимальной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Урджарского района Сейтканова К.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района С. Зайнулдин
Утвержден
постановлением Урджарского
районного акимата № 661

1. 2014 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет қаражатынан еңбекақының мөлшері 2014 жылға белгіленген ең төменгі жалақыдан кем емес мөлшерде бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Үржар ауданы әкімінің орынбасары Қ.Б. Сейтқановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі С. Зайнулдин
Үржар ауданы әкімдігінің

от "28" декабря 2013 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
Название работодателей и организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Урджарского района"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, очистка территорий, озеленение, уход за клумбами
1000-1200 документов ежемесячно 60 м2 ежемесячно 390 м2 ежемесячно, 32 м2 газона ежемесячно
6
6
Бюджет Урджарского района
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Урджарского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, помощь ветеранам ВОВ, очистка территорий, чистка водопровода, уход за клумбами, посадка саженцев
30-40 документов ежемесячно, 6 участников Великой Отечественной Войны ежемесячно, 41 водопровод ежемесячно, 50 улиц ежемесячно, 7000-8000 саженцев в год
70
70
Бюджет Урджарского района
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжарского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, очистка территорий, озеленение, помощь в текущем ремонте здания, в ремонте улиц и мостов, помощь в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 1000 м2 ежемесячно 2000 саженцев в год, 1400 цветов в год, 430 дворов в год
8
8
Бюджет Урджарского района
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Колдененского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, озеленение, помощь в ремонте водопроводов, в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 1600 м2 ежемесячно, 200 саженцев в год, 12 улиц ежемесячно, 396 дворов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Бестерекского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, в текущем ремонте здания, в ремонте улиц и мостов, помощь в проведении переписи, посадка саженцев, очистка арыков
20-25 документов ежемесячно, 1,5 га ежемесячно, 5 км. арыков ежемесячно, 5 мостов ежемесячно, 760 дворов в год
5
5
Бюджет Урджарского района
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жана Тилекского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив, посадка саженцев, помощь в проведении культурных мероприятий, в ремонте улиц и мостов, в текущем ремонте здания, в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 250 м3 ежемесячно, 8 мостов в год, 3-4 мероприятия ежемесячно, 150 м3 в год, 511 дворов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Егинсуского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив,очистка канала "Амангельды- Егинсу", помощь одиноким престарелым, помощь в ремонте улиц и мостов, посадка саженцев, помощь в проведении переписи

2013 жылғы "28"желтоқсан
№ 661 қаулысымен бекітілген
2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын ұйымдар тізбесі, жұмыс түрлері, көлемі, қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары
Рет саны
Жұмыс берушілер мен ұйымның атауы
Төлемді қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7
1
"Үржар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық, көгалдандыру, гүлзарларды күтіп баптау жұмыстары
ай сайын 1000-1200 құжат,ай сайын 60 м2, ай сайын 390 м2, ай сайын 32 м2 газон
6
6
Үржар ауданының бюджеті
2
"Үржар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне көмек, тазалық жұмыстары, су құбырларын тазарту, гүлзарларды күтіп баптау, көшет отырғызу
ай сайын 30-40 құжат, ай сайын 6 Ұлы Отан Соғысының ардагері, ай сайын 41 су құбыры, ай сайын 50 көше жылына 7000 - 8000 түп көшет
70
70
Үржар ауданының бюджеті
3
"Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, ауланы тазалау, көгалдандыру, ғимараттарының ағымды жөндеу жұмыстарына, көшелерді, көпірлерді жөндеуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 1000 м2, жылына 2000 түп ағаш, жылына 1400 гүл көшеті, жылына 430 аула
8
8
Үржар ауданының бюджеті
4
"Көлденең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көгалдандыру, су құбырларын жөндеуге, санақ жұмыстарын жүргізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 1600 м2, жылына 200 түп ағаш, ай сайын 12 көше, жылына 396 аула
6
6
Үржар ауданының бюджеті
5
"Бестерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, ғимаратын ағымды жөндеу жұмыстарына, көшелерді, көпірлерді жөндеуге,санақ жұмыстарына көмек, көшет егу, арықтарды тазарту
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 1,5 га, ай сайын 5 км арық, жылына 5 көпір, жылына 760 аула
5
5
Үржар ауданының бюджеті
6
" Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көшет егу, мәдени шараларды өткізуге көмек, көшелерді, көпірлерді жөндеуге, ғимараттарын ағымды жөндеуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 250 м3, жылына 8 көпір, айына 3-4 шара, жылына 150 м3, жылына 511 аула
6
6
Үржар ауданының бюджеті
7
"Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, "Амангелді- Егінсу" каналын тазалау, жалғыз басты қарттарға көмек, көшелерді, көпірлерді тазарту, көшет егу, санақ жұмыстарына көмек

20-25 документов ежемесячно, 6 км ежемесячно, 400 м2 в год, 16 улиц ежемесячно, 800 саженцев в год, 395 дворов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Ельтайского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив,очистка территорий, озеленение, помощь инвалидам и одиноким престарелым, помощь в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 105 тонн мусора в год, 320 саженцев в год, 12 клумб ежемесячно, 404 дворов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Жогаргы Егинсуского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, озеленение парка "Тәуелсіздік", уборка территорий, помощь в ремонте улиц, помощь одиноким инвалидам, в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 11 улиц ежемесячно, 0,5 га ежемесячно, 200 саженцев в год, 338 дворов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокозекского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, посадка саженцев, уборка, помощь в ремонте водопровода, помощь ветеранам ВОВ и одиноким престарелым
20-25 документов ежемесячно, 720 м2 в год, 15 домов в год, 51 тонн мусора в год
8
8
Бюджет Урджарского района
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Науалинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, сезонно-отопительные работы, уборка, озеленение, очистка арыков, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий, в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 1600 м2 в год, 24 арыков ежемесячно, 3-4 ежемесячно, 900 дворов в год
8
8
Бюджет Урджарского района
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Баркытбельского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, очистка мостов и арыков, озеленение, помощь в текущем ремонте здания, помощь в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 8 мостов ежемесячно, 185 м2 в год 4 населенных пунктов в год, 18 улиц в год
4
4
Бюджет Урджарского района
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Салкынбельского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, помощь одиноким пенсионерам, помощь в очистке водопровода, озеленение, уборка, помощь в ремонте улиц, в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 220 м2 ежемесячно 12 дворов в год 13 улиц в год
6
6
Бюджет Урджарского района
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Коныршаулинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, посадка саженцев, уход за клумбами, помощь в текущем ремонте здания, в ремонте улиц и мостов, в переписи населения

ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 6 км, жылына 400 м2, ай сайын 16 көше, жылына 800 түп ағаш, жылына 395 аула
6
6
Үржар ауданының бюджеті
8
"Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық, көгалдандыру жұмыстары, мүгедек және жалғыз басты қарттарға, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, жылына 105 тонна қоқыс, жылына 320 түп ағаш, ай сайын 12 гүлзарлар, жылына 404 аула
6
6
Үржар ауданының бюджеті
9
" Жоғарғы Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, "Тәуелсіздік саябағын" көгалдандыру, тазалық жұмыстары, көшелерді жөндеуге, жалғыз басты мүгедектерге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 11 көше, ай сайын 0,5 га, жылына 200 түп көшет, ай сайын 338 аула
6
6
Үржар ауданының бюджеті
10
"Көкөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көшеттер отырғызу, тазалық жұмыстары, су құбырын жөндеуге, ҰОС ардагерлері мен жалғызбасты қарттарға көмек
ай сайын 20-25 құжат, жылына 720 м2, жылына 15 үй, жылына 51 тонна қоқыс
8
8
Үржар ауданының бюджеті
11
" Науалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, маусымдық от жағу, тазалық, көгалдандыру жұмыстары, арықтар тазалау, мәдени шараларды өткізуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, жылына 1600 м2, ай сайын 24 арық, ай сайын 3-4 шара, жылына 900 аула
8
8
Үржар ауданының бюджеті
12
"Барқытбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көпірлер мен арықтарды тазалау, көгалдандыру, ғимаратын жөндеуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 8 көпір, жылына 185 м2, жылына 4 елді мекен, жылына 18 көше
4
4
Үржар ауданының бюджеті
13
"Салқынбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, жалғыз басты зейнеткерлерге көмек, су құбырларын тазарту, көгалдандыру, тазалық жұмыстары, көшелерді жөндеуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, 220 м2, жылына 12 аула, жылына 13 көше
5
5
Үржар ауданының бюджеті
14
"Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көшет, гүлзарлар егу, ғимараттарын ағымды жөндеуге, көшелерді, көпірлерді жөндеуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек

20-25 документов ежемесячно, 550 м3 ежемесячно, 1500 саженцев в год, 692 дворов в год
10
10
Бюджет Урджарского района
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Алтыншокинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, помощь в текущем ремонте здания, посадка саженцев, помощь одиноким престарелым и инвалидам, помощь в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 200 саженцев в год
3 м3 дров в год 10 тонн угля в год
8
8
Бюджет Урджарского района
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, в ремонте улиц и мостов, помощь инвалидам и одиноким престарелым, уборка, озеленение, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий, помощь в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 5 улиц ежемесячно, 2 мостов ежемесячно, 800 саженцев в год, 100 м2 клумб в год,
3-4 мероприятия ежемесячно, 600 домов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Шолпанского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, посадка саженцев, очистка арыков, помощь одиноким престарелым и инвалидам, помощь в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 335 м2 в год,
12 км арыки в год, 210 саженцев в год, 3 м3 дров ежемесячно 10 тонн угля в год, 306 дворов в год
4
4
Бюджет Урджарского района
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Маканчинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка двора, озеленение, помощь пенсионерам и ветеранам ВОВ, помощь в ремонте улиц и мостов, в проведении переписи
25-30 документов в ежемесячно, 2500 м2 в год, 6 улиц ежемесячно, 6 участников Великой Отечествоенной Войны ежемесячно, 8 мостов в год, 3034 домов в год
35
35
Бюджет Урджарского района
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшокинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, посадка саженцев, уборка, помощь в текущем ремонте здания, улиц и мостов, помощь в проведении подписки на периодические издания, в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 350-400 м3 ежемесячно, 1000 саженцев в год, 6 мостов в год, 200 шт. газеты и журналы ежемесячно, 308 дворов ежемесячно
5
5
Бюджет Урджарского района
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, в текущем ремонте здания, очистка арыков, помощь в ремонте мостов, уборка, посадка саженцев, помощь одиноким престарелым и инвалидам, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий, в проведении переписи

ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 550 м3, жылына 1500 көшет, жылына 692 аула
10
10
Үржар ауданының бюджеті
15
"Алтыншоқы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, ғимараттарын ағымды жөндеуге көмек, көшет егу, жалғыз басты қариялар мен мүгедектерге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, жылына 200 түп көшет, жылына 3 м3 отын, жылына 10 тонна көмір
8
8
Үржар ауданының бюджеті
16
"Қарақол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көшелерді, көпірлерді жөндеуге, жалғыз басты қариялар мен мүгедектерге көмек, тазалық, көгалдандыру жұмыстары, мәдени шаралар, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 5 көше, ай сайын 2 көпір, жылына 800 түп көшет, жылына 100 м2 гүлзар, айына 3-4 шара, жылына 600 үй
6
6
Үржар ауданының бюджеті
17
"Шолпан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық жұмыстары, көшет егу, арықтарды тазалау, жалғыз басты қариялар мен мүгедектерге көмек, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, жылына 335 м2, жылына 12 км арық, жылына 210 түп көшет, ай сайын 3 м3 отын, жылына 10 тонна көмір, жылына 306 үй
4
4
Үржар ауданының бюджеті
18
"Мақаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, ауланы тазалау, көгалдандыру, Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне және зейнеткерлерге көмек, көшелерді, көпірлерді жөндеуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 25-30 құжат, жылына 2500 м2 аула, ай сайын 6 көше, жылына 8 көпір, жылына 3034 үй
34
34
Үржар ауданының бюджеті
19
"Ақшоқы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көшеттер егу, тазалық жұмыстары, ғимараттарын ағымды жөндеуге, көшелерді, көпірлерді жөндеуге көмек, мерзімдік баспасөзге жазу жұмыстарына, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 350-400 м3, жылына 6 көпір, жылына 1000 түп көшет, ай сайын 200 дана газет және журналдар, ай сайын 308 аула
5
5
Үржар ауданының бюджеті
20
"Бақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, ғимараттарын ағымды жөндеуге көмек, арықтарды тазалау, көпірлерді жөндеуге көмек, тазалық, көшет егу жұмыстары, жалғыз басты қариялар мен мүгедектерге, мәдени шаралар өткізуге көмек, санақ жұмыстарын өткізуге көмек

20-25 документов ежемесячно, 3 моста в год, 8 арыков ежемесячно, 300 саженцев в год, 4-5 мероприятия ежемесячно, 663 домов в год
8
8
Бюджет Урджарского района
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Келдимуратского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, очистка улиц, установка плотин, вывоз мусора, озеленение, уборка, очистка арыков и мостов, помощь в проведении переписи
20-25 документов ежемесячно, 10 улиц ежемесячно, 4 тонны мусора ежемесячно, 500 саженцев в год, 10 арыков ежемесячно, 10 мостов ежемесячно, 1512 домов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Кабанбайского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, помощь в ремонте мостов и улиц, помощь одиноким престарелым и инвалидам, в текущем ремонте здания, озеленение, помощь в ремонте памятников, в проведении культурно-массовых мероприятий, в проведении переписи
25-30 документов ежемесячно, 13 улиц ежемесячно, 10 мостов ежемесячно, 5 памятников в год, 4-5 ежемесячно, 908 дворов в год
10
10
Бюджет Урджарского района
23
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабулакского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка парка "Жастар" и аллеи "Ардагерлер", озеленение, уход за клумбами, помощь в проведении переписи
25-30 документов ежемесячно, 600 м2 ежемесячно, 200 саженцев в год, 5 клумб в год, 439 домов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
24
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабутинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, помощь в ремонте улиц и мостов, помощь одиноким престарелым и инвалидам, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий, озеленение, помощь в проведении переписи
25-30 документов ежемесячно, 50 справок ежемесячно, 12 улиц ежемесячно, 5 мостов в год, 2-3 мероприятия ежемесячно, 520 м2 ежемесячно, 17 клумб в год, 283 домов в год
8
8
Бюджет Урджарского района
25
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратальского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, озеленение, помощь одиноким престарелым и инвалидам, помощь в ремонте мостов и улиц, памятников, посадка саженцев, помощь в проведении культурно - массовых мероприятий, в проведении в переписи
25-30 документов ежемесячно, 4 моста в год, 3 памятника в год, 1500 м2 в год, 3-4 мероприятия ежемесячно, 346 дворов в год
5
5
Бюджет Урджарского района
26
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратуминского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, помощь в текущем ремонте здания, посадка саженцев, помощь одиноким престарелым и инвалидам, помощь в ремонте улиц и мостов, в проведении переписи

ай сайын 20-25 құжат, жылына 3 көпір, ай сайын 8 арық, жылына 300 түп ағаш, айына 4-5 шара, жылына 663 аула
8
8
Үржар ауданының бюджеті
21
"Келдімұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көшелерді тазарту, бөгет жасау, қоқыс шығару, көгалдандыру, арықтарды, көпірлерді тазалау, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 20-25 құжат, ай сайын 10 көше, ай сайын 4 тонна қоқыс, жылына 500 көшет, ай сайын 10 арық, ай сайын 10 көпір, жылына 1512 үй
6
6
Үржар ауданының бюджеті
22
"Қабанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көшелерді, көпірлерді жөндеуге, жалғызбасты қариялар мен мүгедектерге, ғимараттарын ағымды жөндеу жұмыстарына көмек, көгалдандыру, ескерткіштерді жөндеуге, мәдени шаралар өткізуге, санақ жұмыстарын жүргізуге көмек
ай сайын 25-30 құжат, ай сайын 13 көше, ай сайын 10 көпір, жылына 5 ескерткіш, айына 4-5 шара, жылына 908 үй
10
10
Үржар ауданының бюджеті
23
"Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, "Жастар" саябағы мен "Ардагерлер" аллеясының ішін тазарту, көгалдандыру, гүлзарларға күтім, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 25-30 құжат, ай сайын 600 м2, жылына 200 түп ағаш, жылына 5 гүлзар, жылына 439 үй
6
6
Үржар ауданының бюджеті
24
"Қарабұта ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көшелерді, көпірлерді жөндеуге, жалғыз басты қариялар мен мүгедектерге, мәдени шаралар өткізуге көмек, көгалдандыру, санақ жұмыстарын жүргізуге көмек
ай сайын 25-30 құжат, ай сайын 50 анықтама, ай сайын 12 көше, жылына 5 көпір, айына 2-3 шара, ай сайын 520 м2, жылына 17 гүлзар, жылына 283 аула
8
8
Үржар ауданының бюджеті
25
"Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, ауланы тазалау, көгалдандыру, жалғыз басты зейнеткерлерге, мүгедектерге көмек, көпірлерді, көшелерді, ескерткіштерді жөндеуге көмек, тал егу, мәдени мерекелік шаралар өткізуге, санақ жұмыстарын жүргізуге көмек
ай сайын 25-30 құжат, жылына 4 көпір, жылына 3 ескерткіш, жылына 1500 м2, айына 3-4 шара, жылына 346 аула
5
5
Үржар ауданының бюджеті
26
"Қаратұма ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, ғимараттарын ағымды жөндеу жұмыстарына көмек, көшет егу, жалғыз басты қариялар мен мүгедектерге, көшелерді, көпірлерді жөндеуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек

25-30 документов ежемесячно, 560 м2 ежемесячно, 4 моста в год, 1000 саженцев в год, 6 улиц ежемесячно, 457 дворов в год
8
8
Бюджет Урджарского района
27
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктальского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, озеленение, помощь инвалидам и одиноким престарелым, в проведении переписи
25-30 документов ежемесячно, 150 м2 в год, 250 саженцев в год, 176 дворов в год
5
5
Бюджет Урджарского района
28
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктерекского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, озеленение, помощь в ремонте улиц, в проведении переписи
25-30 документов ежемесячно, 9 улиц ежемесячно, 300 домов в год
6
6
Бюджет Урджарского района
29
ГУ "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии" Урджарского района
Очистка территорий, помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив
200 м2 ежемесячно, 20-25 документов ежемесячно
4
4
Бюджет Урджарского района
30
ГУ "Отдел предпринимательства" Урджарского района
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, очистка территорий
25-30 копий документов ежемесячно, 15-20 документов ежемесячно, 100 м2 в ежемесячно
3
3
Бюджет Урджарского района
31
Государственное учреждение "Урджарский районный отдел внутренних дел" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, озеленение, благоустройство территории
300-400 документов ежемесячно, 400 м2 ежемесячно
4
4
Бюджет Урджарского района
32
Межрегиональное управление финансовой полиции по южному региону департамента борьбы с экономической и коррупционной преступностью по Восточно – Казахстанской области (по согласованию)
Уборка территории, сезонные отопительные работы
1000 м2 ежемесячно
6
6
Бюджет Урджарского района
33
Прокуратура Урджарского района (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, сезонно-отопительные работы
750 документов ежемесячно, 800 м2 ежемесячно
6
6
Бюджет Урджарского района
34
Урджарский районный суд (по согласованию)
Уборка территорий, доставка корреспонденции
950 м2 ежемесячно, 350 писем ежемесячно
3
3
Бюджет Урджарского района
35
Государственное учреждение "Урджарское районное управление департамента казначейства по Восточно– Казахстанской области" (по согласованию)
Доставка кореспонденций государственным учреждениям, уборка территорий
100 документов ежемесячно, 150 м2 ежемесячно
2
2
Бюджет Урджарского района
36
Коммунальное Государственное учреждение "Государственный архив Урджарского района" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами, очистка территорий

ай сайын 25-30 құжат, ай сайын 560 м2, жылына 4 көпір, жылына 1000 түп ағаш, ай сайын 6 көше, жылына 457 үй
8
8
Үржар ауданының бюджеті
27
"Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық, көгалдандыру жұмыстары, мүгедектер мен жалғызбасты қарттарға, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 25-30 құжат, жылына 150 м2, жылына 250 көшет, жылына 176 аула
5
5
Үржар ауданының бюджеті
28
"Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық, көгалдандыру жұмыстары, көшелерді жөндеуге, санақ жұмыстарын өткізуге көмек
ай сайын 25-30 құжат, ай сайын 9 көше, жылына 300 үй
6
6
Үржар ауданының бюджеті
29
"Үржар ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" ММ
Тазалық жұмыстары, ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек
ай сайын 200 м2, ай сайын 20-25 құжат
4
4
Үржар ауданының бюджеті
30
"Үржар ауданының кәсіпкерлік бөлімі" ММ
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық жұмыстары
ай сайын 25-30 көшірме, ай сайын 15-20 құжат, ай сайын 100 м2
3
3
Үржар ауданының бюджеті
31
"Үржар ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық жұмыстары, көгалдандыру және абаттандыру
ай сайын 300- 400 құжат, ай сайын 400 м2
4
4
Үржар ауданының бюджеті
32
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті аймақаралық қаржы полициясының" оңтүстік аймағы бойынша қаржы полициясы басқармасы (келісім бойынша)
Тазалық, маусымдық жылыту жұмыстары
ай сайын 1000 м2
6
6
Үржар ауданының бюджеті
33
Үржар ауданының прокуратурасы (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық, маусымдық от жағу жұмыстары
ай сайын 750 құжат, 800 м2
6
6
Үржар ауданының бюджеті
34
Үржар аудандық соты (келісім бойынша)
Тазалық, корреспонденциялар жеткізу жұмыстары
ай сайын 950 м2, ай сайын 350 хат
3
3
Үржар ауданының бюджеті
35
"Қазақстан Республикасы қаржы министрлігі қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша қазынашылық департаментінің Үржар аудандық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мемлекеттік мекемелерге корреспонденциялар жеткізу, тазалық жұмыстары
ай сайын 100 құжат,
ай сайын 150 м2
2
2
Үржар ауданының бюджеті
36
"Үржар ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмек, тазалық жұмыстары

240 документов ежемесячно, 300 м2 ежемесячно
5
5
Бюджет Урджарского района
37
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры" Урджарского района
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, помощь в проведении культурно-массовых мероприятий, озеленение, очистка территорий
140-150 документов ежемесячно, 3-4 ежемесячно, 500 м2 ежемесячно
8
8
Бюджет Урджарского района
38
Государственное учреждение "Налоговое управление по Урджарскому району налогового департамента по Восточно –Казахстанской области" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, озеленение и благоустройство территории
300 документов ежемесячно, 200 копий ежемесячно, 1027,7 м2 ежемесячно
6
6
Бюджет Урджарского района
39
Государственное учреждение "Управление юстиции Урджарского района" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив, уборка территорий
600-700 документов ежемесячно, 150-200 запросов ежемесячно, 195 м2 ежемесячно
6
6
Бюджет Урджарского района
40
Урджарский филиал РГКП "Центр по недвижимости по ВКО" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив
300 документов ежемесячно, 200 копий ежемесячно
4
4
Бюджет Урджарского района
41
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Урджарского района"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, озеленение и благоустройство, помощь в ремонте жилых домов ветеранов ВОВ, одиноких престарелых и инвалидов, заготовка дров
200 документов ежемесячно, 700 м2 ежемесячно, 10 м3 ежемесячно
15
15
Бюджет Урджарского района
42
Государственное учреждение "Отдел образования Урджарского района"
Озеленение, сезонно - отопительные работы, уборка территорий
50 м2 ежемесячно, 400 м2 ежемесячно
3
3
Бюджет Урджарского района
43
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Урджарского района"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, озеленение и благоустройство
10-15 документов ежемесячно, 400 актов ежемесячно, 100 договоров ежемесячно, 650 м2 ежемесячно
4
4
Бюджет Урджарского района
44
КГП на ПХВ
"Центральная районна больница Урджарского района УЗ ВКО" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив, уборка, озеленение и благоустройство, помощь в текущем ремонте здания
150-200 документов ежемесячно, 300 м2 ежемесячно, 5000 м2 ежемесячно,
2
2
Бюджет Урджарского района
45
КГП на ПХВ "Межрайонная больница Урджарского района УЗ ВКО" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, уборка, озеленение и благоустройство, помощь в текущем ремонте здания

ай сайын 240 құжат, ай сайын 300 м2
5
5
Үржар ауданының бюджеті
37
Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, мәдени шараларды өткізуге көмек, көгалдандыру, тазалық жұмыстары
ай сайын 140-150 құжат, айына 3-4- шара, ай сайын 500 м2
8
8
Үржар ауданының бюджеті
38
"Шығыс Қазақстан облысы бойынша салық департаментінің Үржар ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық жұмыстары, көгалдандыру және абаттандыру
ай сайын 300 құжат, ай сайын 200 көшірме, ай сайын 1027,7 м2
6
6
Үржар ауданының бюджеті
39
"Үржар ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық жұмыстары
ай сайын 600-700 құжат, ай сайын 150-200 сұраныс, ай сайын 195 м2
6
6
Үржар ауданының бюджеті
40
"ШҚО бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы" РМҚК Үржар филиалы (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек
ай сайын 300 құжат, ай сайын 200 көшірме
4
4
Үржар ауданының бюджеті
41
"Үржар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық жұмыстары, көгалдандыру және абаттандыру, ҰОС ардагерлерінің, жалғыз басты қарттар мен мүгедектердің үйлеріне ағымды жөндеу, отын дайындау жұмыстарына көмек
ай сайын 200 құжат, ай сайын 700 м2 ай сайын 10 м3
14
14
Үржар ауданының бюджеті
42
"Үржар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, маусымдық жылыту, тазалық жұмыстары
ай сайын 50 м2, ай сайын 400 м2
3
3
Үржар ауданының бюджеті
43
"Үржар ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық жұмыстары, көгалдандыру және абаттандыру
ай сайын 10-15 құжат, ай сайын 400 акт, ай сайын 100 келісім –шарт, ай сайын 650 м2
4
4
Үржар ауданының бюджеті
44
"ДСБ ШҚО Үржар ауданының орталық аудандық аураханасы" ШЖҚ КМК (келісім бойынша)
Құжаттармен жұмысқа көмек, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, тазалық жұмыстары, көгалдандыру және абаттандыру, ғимараттағы ағымды жөндеу жұмыстарына көмек
ай сайын 150-200 құжат, ай сайын 300 м2 ай сайын 5000 м2
2
2
Үржар ауданының бюджеті
45
"ДСБ ШҚО Үржар ауданының ауданаралық аураханасы" ШЖҚ КМК (келісім бойынша)
Құжаттармен жұмысқа көмек, Санақ, тазалық жұмыстары, көгалдандыру және абаттандыру, ғимараттағы ағымды жөндеу жұмыстарына көмек

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.