О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года № 8/2-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2013 года N 14/6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июля 2013 года N 3008. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 253)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 27.12.2013 № 253).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 июля 2013 года № 12/135-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 07 декабря 2012 года № 8/99-V «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2988) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 8/2-V «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2806, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 18 января 2013 года № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 168 980 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 134 995 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 383 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 002 002 тысяч тенге;
2) затраты – 3 275 486,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 987 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 193 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 206 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110 493,8 тысяч тенге;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі N 14/6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде N 3008 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 253 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 27.12.2013 N 253 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 8/99-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі № 12/135-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2988 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2806 болып тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3-санында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 168 980 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 1 134 995 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 9 383 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 22 600 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 2 002 002 мың теңге;
2) шығындар – 3 275 486, 8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 3 987 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 193 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 206 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110 493,8 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110 493,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 193 тысяч тенге;
погашение займов – 1 206 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 506,8 тысяч тенге.»;
в пункте 14:
подпункты 1), 5) и 8) изложить в следующей редакции:
«1) 22 667 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;»;
«5) 10 138 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;»;
«8) 22 859 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;»;
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
«12) 10 225 тысяч - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
в пункте 15:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) 12 735 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;»;
в пункте 16:
подпункты 1), 3), 6), 7) и 10) изложить в следующей редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа в сумме 138 422 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 24 288 тысяч тенге, согласно приложению 7;»;
«6) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 35 640 тысяч тенге, согласно приложению 10;»;
«7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 49 350 тысяч тенге, согласно приложению 11;»;
«10) на капитальные расходы государственных органов в сумме 1 094 тысяч тенге, согласно приложению 14;»;
дополнить подпунктом 11):
«11) на ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 3 741 тысяч тенге, согласно приложению 15.»;
приложения 1571011 и 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 и 6 к настоящему решению;
дополнить приложением 15 согласно приложению 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Яровикова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 16 июля 2013 года № 14/6-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 8/2-V
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 110 493,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 5 193 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 206 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 106 506,8 мың теңге.»;
14-тармақта:
1), 5) және 8)–тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«1) 22 667 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;»;
«5) 10 138 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдердің жалақысын өсіруге;»;
«8) 22 859 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;»;
келесі мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
«12) 10 225 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға.»;
15-тармақта:
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«2) 12 735 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, орналастыруға және (немесе) сатып алуға;»;
16-тармақта:
1), 3), 6), 7) және 10) тармақшалары келесі редакцияларда жазылсын:
«1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз етуге 138 422 мың теңге сомасында;»;
«3) 7-қосымшаға сәйкес елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға 24 288 мың теңге сомасында;»;
«6) 10-қосымшаға сәйкес елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға 35 640 мың теңге сомасында;»;
«7) 11-қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің автокөлік жолдарын қамтамасыз етуге 49 350 мың теңге сомасында;»;
«10) 14-қосымшаға сәйкес мемлекеттік органның күрделі шығыстарына арналған шығындарға 1 094 мың теңге сомасында;»;
келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
«11) 15-қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыруға 3 741 мың теңге сомасында.»;
аталған шешімнің 1571011 және 14–қосымшалары осы шешімнің 12345 және 6–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 7–қосымшасына сәйкес 15–қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы                            А. Яровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2013 жылғы 16 шілдедегі
№ 14/6-V шешiмiне
1 қосымша
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/2-V шешiмiне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР