Об определении перечня социально значимых сообщений по Западно-Казахстанской области на 2013 год
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 августа 2013 года № 12-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 сентября 2013 года № 3341. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-4
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 13.12.2013 года № 14-4
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений по Западно-Казахстанской области на 2013 год согласно приложению.

Батыс Қазақстан облысы бойынша 2013 жылғы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 12-7 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 қыркүйекте № 3341 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 13.12.2013 № 14-4 шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша 2013 жылғы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.