Об определении перечня социально значимых сообщений по Западно-Казахстанской области на 2014 год
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2013 года № 3377. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-8
Сноска. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2013 года № 29-8.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений по Западно-Казахстанской области на 2014 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Западно–Казахстанского областного маслихата от 28 августа 2013 года № 12-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Западно-Казахстанской области на 2013 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3341 и опубликованное от 10 сентября 2013 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Хайруллин
Секретарь областного маслихата М. Құлшар
Приложение
к решению Западно-Казахстанского
областного маслихата

Батыс Қазақстан облысы бойынша 2014 жылғы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 3377 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 29-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 № 29-8 шешімімен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша 2014 жылғы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 тамыздағы № 12-7 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2013 жылғы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3341 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қыркүйектегі "Орал өңірі және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Хайруллин
Облыстық мәслихаттың хатшысы М. Құлшар