О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 12 июля 2013 года № 11-3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Бокейординском районе"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 ноября 2013 года № 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 ноября 2013 года № 3362. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 марта 2020 года № 36-1
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.03.2020 № 36-1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 12 июля 2013 года № 11-3 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Бокейординском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3335, опубликованное 30 августа 2013 года в газете "Орда жұлдызы") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Бокейординском районе";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Бокейординском районе.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования, за исключением абзаца пять пункта 2, абзаца десять пункта 5 и положения пункта 3 Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Бокейординском районе, утвержденных указанным решением стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, которые вводятся в действие с 1 июля 2012 года и действует до 1 января 2014 года.";
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Бокейординском районе, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Бокейординском районе";
преамбулу изложить в следующей редакции:

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 11-3 "Бөкей ордасы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 қарашадағы № 13-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қарашада № 3362 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 наурыздағы № 36-1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 04.03.2020 № 36-1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 11-3 "Бөкей ордасы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3335 тіркелген, 2013 жылғы 30 тамызында "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бөкей ордасы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы";
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Бөкей ордасы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасы бекітілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Көрсетілген шешіммен бекітілген Бөкей ордасы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасының 2012 жылғы 1 шiлдеден бастап қолданысқа енгiзiлетiн және 2014 жылғы 1 қаңтарға дейiн қолданыста болатын 2 тармағының бесінші абзацы, 5 тармағының оныншы абзацы және 3 тармағының жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеу ережелерін қоспағанда, осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.":
көрсетілген шешіммен бекітілген Бөкей ордасы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Бөкей ордасы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасы";
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:

"Настоящие Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Бокейординском районе (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и определяют размер и порядок оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам).".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Алиева
Секретарь маслихата Е. Танатов

"Бөкей ордасы ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасы (бұдан әрі - Қағида) Қазақстан Республикасының 1997 жылдың 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес әзірленді және аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындайды.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Алиева
Мәслихат хатшысы Е. Танатов