Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2013 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 мая 2013 года № 3291. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 16 мая 2016 года № 143
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 16.05.2016 № 143 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере двух процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" от 6 марта 2012 года № 48 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-12-118, опубликованное 28 апреля 2012 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" за № 17).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Бралиева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ж. Сериккалиев

Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 93 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда № 3291 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 143 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 16.05.2016 № 143 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының екі пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Теректі ауданы әкімдігінің "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2012 жылғы 6 наурыздағы № 48 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-12-118 тіркелген, 2012 жылғы 28 сәуірде "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінің № 17 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Бралиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Сериккалиев