Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации о закупках у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 77. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2014 года № 9280. Утратил силу приказом Министра Фининсов Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 693
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 28.12.2015 № 693 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить Правила сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации о закупках у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности, согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу приказы Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Департаменту методологии государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Амрина Г.А.) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер –
Министра Республики
Казахстан – Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер – Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 февраля 2014 года № 77
Правила сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом
информации о закупках у отечественных товаропроизводителей,
включенных в интегрированную с веб-порталом государственных
закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков,
предусмотренную законодательством Республики Казахстан о
государственной поддержке индустриально-инновационной
деятельности

Қазақстан Республикасының индустриалдық - инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 77 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 28 наурызда № 9280 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 693 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 28.12.2015 № 693  бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
«Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 14-бабының 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
1. Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасы бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің бұйрықтары күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу әдiснамасы департаментi (Г.Ә. Әмрина) белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсiн.
4. Осы бұйрық ол алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасы Қаржы министрі               Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары - Қазақстан
Республикасы Қаржы
министрінің
2014 жылғы 26 ақпандағы
№ 77 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық
қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген,
мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің
дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып
алу туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау,
қорыту және талдау қағидасы

1. Общие положения
1. Настоящие Правила сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации о закупках у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 3) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках».
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Правила определяют порядок сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации о закупках у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности уполномоченным органом по государственным закупкам посредством веб-портала государственных закупок.
3. В Правилах используются следующие понятия:
1) веб-портал государственных закупок – государственная информационная система, предоставляющая единую точку доступа к электронным услугам электронных государственных закупок;
2) уполномоченный орган по государственным закупкам - государственный орган, осуществляющий регулирование системы государственных закупок;
3) субъекты системы государственных закупок - физические и юридические лица, осуществляющие деятельность в сфере государственных закупок;
4) единый оператор в сфере электронных государственных закупок - юридическое лицо, создаваемое по решению Правительства Республики Казахстан, единственным собственником акций (долей участия в уставном капитале) которого является государство.
Иные понятия и термины, не указанные в настоящих Правилах, используются в значениях, определяемых в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
2. Сбор отчетности по вопросам государственных закупок
4. Отчеты о проведенных государственных закупках товаров, работ и услуг, и информация об объемах закупок у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности, формируются ежедневно в автоматическом режиме на веб-портале государственных закупок по форме, согласно приложениям 1 – 29 к настоящим Правилам.

1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 3) тармақшасына сәйкес әзірленді.
Ескерту. 1-тармаққа жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
2. Қағида Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау тәртібін айқындайды.
3. Қағидада мынадай ұғымдар қолданылады:
1) мемлекеттік сатып алу веб-порталы - электрондық мемлекеттік сатып алудың электрондық қызметтерге қол жеткізудің бірыңғай нүктесін білдіретін мемлекеттік ақпараттық жүйе;
2) мемлекеттік сатып алу жөніндегі уәкілетті орган - мемлекеттік сатып алу жүйесін реттеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
3) мемлекеттік сатып алу жүйесінің субъектілері - мемлекеттік сатып алу саласындағы қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар;
4) электрондық мемлекеттік сатып алу саласындағы бірыңғай оператор – Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылатын, акциялардың (жарғылық капиталдағы қатысу үлестерінің) жалғыз меншік иесі мемлекет болып табылатын, электрондық мемлекеттік сатып алу саласында бірыңғай техникалық саясатты іске асыруды жүзеге асыратын заңды тұлға.
2. Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша
есептілікті жинау
4. Өткізілген тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есептер мен Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу көлемдері туралы ақпарат осы Қағидаларға тиісінше 129-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты режимде қалыптастырылады.

Сноска. Пункт 4 в редакции приказа Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
5. Уполномоченный орган посредством веб-портала государственных закупок осуществляет обобщение отчетности, которая формируется на веб-портале государственных закупок.
6. Представленные отчетные данные субъектами системы государственных закупок обобщаются в автоматическом режиме и формируются в виде сводной отчетности согласно приложениям 1 – 29 к настоящим Правилам на веб-портале государственных закупок.
Сноска. Пункт 6 в редакции приказа Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
7. Оказание услуг по техническому сопровождению осуществляются единым оператором в сфере государственных закупок посредством веб-портала и определяются Правилами проведения электронных государственных закупок, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2012 года № 623.
3. Анализ отчетности по вопросам государственных закупок
8. Анализ отчетности осуществляется уполномоченным органом посредством веб-портала государственных закупок и включает в себя:
сопоставление представленных отчетных данных с планируемыми государственными закупками, указанными в годовом плане государственных закупок;
сопоставление отчетных данных с реестрами в сфере государственных закупок на веб-портале государственных закупок;
сопоставление информации об объемах закупок у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности со сведениями, содержащиеся в договорах о государственных закупках.
9. Уполномоченный орган путем сбора, обобщения и анализа формирует сводные данные отчетов о проведенных государственных закупках товаров, работ и услуг, и информации об объемах закупок у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности, с целью дальнейшего представления заинтересованным органам и публикации в статистическом бюллетене Министерства финансов Республики Казахстан
Сноска. Пункт 9 в редакции приказа Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма

Ескерту. 4-тармаққа жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
5. Уәкілетті орган мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы мемлекеттік сатып алу веб-порталында қалыптастырылатын есептілікті қорытындылауды жүзеге асырады.
6. Мемлекеттік сатып алу жүйесінің субъектілері ұсынған есептік деректер автоматты режимде қорытындыланады және мемлекеттік сатып алудың веб-порталында осы Қағидаларға 129-қосымшаларға сәйкес жиынтық есептілік түрінде қалыптастырылады.
Ескерту. 6-тармаққа жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
7. Техникалық сүйемелдеу бойынша қызметтер көрсету веб-портал арқылы мемлекеттік сатып алу саласындағы бірыңғай оператормен жүзеге асырылады және 2012 жылғы 15 маусымдағы № 623 Қазақстан Республикасы қаулысымен бекітілген электрондық мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидасымен анықталады.
1. Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша
есептілікті талдау
8. Есептілікті талдауды мемлекеттік сатып алудың веб-порталы арқылы уәкілетті орган жүзеге асырады және:
ұсынылған есептік деректерді мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарында көрсетілген жоспарланып отырған мемлекеттік сатып алумен салыстыруды;
мемлекеттік сатып алудың веб-порталында есептік деректерді мемлекеттік сатып алу саласындағы тізілімдермен салыстыруды;
Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу көлемдері туралы ақпаратты мемлекеттік сатып алу туралы шарттарда қамтылған мәліметтермен салыстыруды қамтиды.
9. Уәкілетті орган, одан әрі мүдделі органдарға ұсыну және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің статистикалық бюллетенінде жариялау мақсатында жинау, қорыту және талдау жолымен өткізілген тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есептер мен Қазақстан Республикасының  индустриалдық-инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпараттың жиынтық деректерін қалыптастырады.
Ескерту. 9-тармаққа жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
1-қосымша
Нысан

Сноска. Приложение 4 в редакции приказа Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Информация
об объемах закупок у отечественных товаропроизводителей,
включенных в интегрированную с веб-порталом государственных
закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков,
предусмотренную законодательством Республики Казахстан о
государственной поддержке индустриально-инновационной
деятельности за _____ месяц ____ год
_____________________________________________
(наименования заказчика)
№ п/п
Заказчик
Количество исполненных договоров государственных закупок
Сумма исполненных договоров государственных закупок, тенге
Местное содержание, тенге
Местное содержание, %
Количество предметов договоров
В том числе
товаров
работ
услуг
сумма, всего
отечественных товаропроизводителей
Местное содержание, %
сумма, всего
отечественных поставщиков работ
Местное содержание, %
сумма, всего
отечественных поставщиков услуг
Местное содержание, %
Итого
Приложение 5
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық қызметін
мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік
сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар,
көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына
енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу көлемдері
туралы ақпарат
_____ жылдың ____ айына ___________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
№ р/с
Тапсырыс беруші
Мемлекеттік сатып алудың орындалған шарттарының көлемі
Мемлекеттік сатып алудың орындалған шарттарының сомасы, теңге
Жергілікті мазмұны, теңге
Жергілікті мазмұны, %
Шарттар мәнінің көлімі
Оның ішінде
тауарлар
жұмыстар
қызметтер
Барлық сомасы
Отандық тауар өндірушілері
Жергілікті мазмұны, %
Барлық сомасы
Жұмыстардың отандық тауар өндірушілері
Жергілікті мазмұны, %
Барлық сомасы
Қызмет көрсетудің отандық тауар өндірушілері
Жергілікті мазмұны, %
Барлығы
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
5-қосымша
Нысан

Сноска. Правила дополнены приложением 5 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сведения о государственных закупках товаров, работ
и услуг в разрезе способов (по утвержденным годовым
планам государственных закупок)
Способ закупки
Предыдущий период
Отчетный период
Количество закупок
Сумма утвержденных плановых закупок, тенге
доля, %
Количество закупок
Сумма утвержденных плановых закупок, тенге
доля, %
1
Государственные закупки, проведенные способом конкурса. Всего
1.1
в т.ч. с использованием двухэтапных процедур
1.2
в т.ч. проводимые особым порядком
1.3
в т.ч. проводимые специальным порядком
2
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
3
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
4
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника. Всего
4.1
в т.ч. по государственным закупкам способом конкурса, признанных несостоявшимися
4.2
в т.ч. по государственным закупкам способом аукциона, признанных несостоявшимися
4.3
в т.ч. по государственным закупкам способом запроса ценовых предложений, признанных несостоявшимися
5
Государственные закупки, осуществленные без применения норм Закона
6
Государственные закупки, проведенные через открытые товарные биржи
Итого:
Приложение 6
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма

Ескерту. 5-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді
мемлекеттік сатып алу туралы мәліметтер тәсілдер бөлігінде
(бекітілген мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспары бойынша)
Сатып алу тәсілі
Бұдан алдынғы кезең
Есепті кезең
Сатып алулар саны
Бекітілген жоспарланған сатып алулардың сомасы, теңге
үлес, %
Сатып алулар саны
Бекітілген жоспарланған сатып алулардың сомасы, теңге
үлес, %
1
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу, барлығы
1.1
оның ішінде екі кезеңдік рәсімдер пайдалана отырып
1.2
оның ішінде ерекше тәртіппен өткізілетін
1.3
оның ішінде арнайы тәртіппен өткізілетін
2
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
3
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
4
Бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу. Барлығы
4.1
оның ішінде өтпеді деп танылған конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
4.2
оның ішінде өтпеді деп танылған аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
4.3
оның ішінде өтпеді деп танылған баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
5
Заң нормаларын қолданбай жүзеге асырылған мемлекеттік сатып алу
6
Оның ішінде ашық тауар биржалары арқылы өткізілген мемлекеттік сатып алу
Барлығы:
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
6-қосымша
Нысан

Сноска. Правила дополнены приложением 12 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Информация о зарегистрированных на веб-портале
государственных закупок заказчиках (по заключенным
договорам государственных закупок)
Наименование
Предыдущий период
Отчетный период
количество заказчиков
сумма, тенге
доля, % от общей суммы договоров
количество заказчиков
сумма, тенге
доля, % от общей суммы договоров
1
Количество заказчиков. Всего
2
в т.ч. государственные учреждения
3
в т.ч. государственные предприятия
4
в т.ч. акционерные общества
5
в т.ч. товарищества с ограниченной ответственностью
6
в т.ч. иные организационно правовые формы
Приложение 13
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма

Ескерту. 12-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркелген тапсырыс
берушілер туралы ақпарат
(жасасқан мемлекеттік сатып алу шарттары бойынша)
Атауы
Бұдан алдынғы кезең
Есепті кезең
тапсырыс берушілердің саны
сома, теңге
шарттардың жалпы сомасынан үлес, %
тапсырыс берушілердің саны
сома, теңге
шарттардың жалпы сомасынан үлес, %
1
Тапсырыс берушілердің саны. Барлығы
2
оның ішінде мемлекеттік мекемелер
3
оның ішінде мемлекеттік кәсіпорындар
4
оның ішінде акционерлік қоғамдар
5
оның ішінде жауапкершілігі шектеулі серіктестер
6
оның ішінде басқа да ұйымдық-құқықтық нысандар
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
13-қосымша
Нысан

Сноска. Правила дополнены приложением 13 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Информация о зарегистрированных на веб-портале
государственных закупок потенциальных поставщиках
Поставщики, из них:
Предыдущий период
Отчетный период
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
1
Юридические лица. Всего
1.1
в т.ч. государственные предприятия
1.2
в т.ч. акционерные общества
1.3
в т.ч. товарищества с ограниченной ответственностью
1.4
в т.ч. иные организационно правовые формы
2
Физические лица. Всего
2.1
в т.ч. индивидуальные предприниматели
2.2
в т.ч. физические лица, не являющиеся субъектом предпринимательской деятельности
3
ИТОГО:
из них:
3.1
субъекты малого предпринимательства
3.2
субъекты среднего предпринимательства
3.3
субъекты крупного предпринимательства
из них:
4
поставщики нерезиденты
Приложение 14
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 14 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Информация о поставщиках нерезидентах зарегистрированных
(не зарегистрированных) на веб-портале государственных закупок
Поставщики нерезиденты
Предыдущий период
Отчетный период
зарегистрированные
незарегистрированные
зарегистрированные
незарегистрированные
Российской Федерации
Республики Беларусь
Кыргызской Республики
Республики Армения
и другие
Приложение 15
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 15 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Информация о поставщиках и заключенных с ними
договорах о государственных закупках
Предыдущий период
Отчетный период
Количество участвовавших в закупках поставщиков
Доля, %
Количество поставщиков, признанных победителями
Доля, %
Общая сумма заключенных договоров
Доля, %
Количество участвовавших в закупках поставщиков
Доля, %
Количество поставщиков, признанных победителями
Доля, %
Общая сумма заключенных договоров
Доля, %
1
ВСЕГО
2
Республики Казахстан
3
Российской Федерации
4
Республики Беларусь
5
Кыргызской Республики
6
Республики Армения
7
другие страны
Приложение 16
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма

Ескерту. 13-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркелген әлеуетті өнім
берушілер туралы ақпарат
Өнім берушілер, оның ішінде:
Бұдан алдынғы кезең
Есепті кезең
Саны
Үлес, %
Саны
Үлес, %
1
Заңды тұлғалар. Барлығы
1.1
оның ішінде мемлекеттік кәсіпорындар
1.2
оның ішінде акционерлік қоғамдар
1.3
оның ішінде жауапкершілігі шектеулі серіктестер
1.4
оның ішінде басқа да ұйымдық-құқықтық нысандар
2
Жеке тұлғалар. Барлығы
2.1
оның ішінде жеке кәсіпкерлер
2.2
оның ішінде кәсіпкерлік қызмет субъектілері болып табылмайтын жеке тұлғалар
3
ЖИЫНЫ:
оның ішінде:
3.1
шағын кәсіпкерлер субъектілер
3.2
орта кәсіпкерлік субъектілер
3.3
ірі кәсіпкерлік субъектілер
оның ішінде:
4
резидент емес өнім берушілер
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
14-қосымша
Нысан
Ескерту. 14-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркелген (тіркелмеген)
резиденттер емес өнім берушілер туралы ақпарат
Резиденттер емес өнім берушілер
Бұдан алдынғы кезең
Есепті кезең
Тіркелген
Тіркелмеген
Тіркелген
Тіркелмеген
Ресей Федерациясы
Беларусь Республикасы
Қырғыз Республикасы
Армения Республикасы
және басқалар
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
15-қосымша
Нысан
Ескерту. 15-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Өнім берушілер және олармен жасасқан мемлекеттік сатып алулар туралы ақпарат
Бұдан алдынғы кезең
Есепті кезең
Сатып алуларды қатысқан өнім берушілердің саны
Үлес, %
Жеңімпаз болып танылған өнім берушілердің саны
Үлес, %
Жасасқан шарттардың жалпы сомасы
Үлес, %
Сатып алуда қатысқан өнім берушілердің саны
Үлес, %
Жеңімпаз болып танылған өнім берушілердің саны
Үлес, %
Жасасқан шарттардың жалпы сомасы
Үлес,
%
1
БАРЛЫҒЫ:
2
Қазақстан Республикасы
3
Ресей Федерациясы
4
Беларусь Республикасы
5
Қырғыз Республикасы
6
Армения Республикасы
7
басқа да елдер
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
16-қосымша
Нысан

Сноска. Правила дополнены приложением 16 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Информация о поставщиках, состоящих в Реестре недобросовестных
участников государственных закупок (далее - РНУ) за _____ год
Основания включения поставщиков в РНУ
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Государственные закупки, осуществленные без применения норм Закона
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника
Государственные закупки, проведенные через открытые товарные биржи
Итого оснований включения поставщиков в РНУ
доля, %
1
если потенциальный поставщик представил недостоверную информацию по квалификационным требованиям
2
если потенциальный поставщик допустил нарушение требований статьи 6 Закона о государственных закупках
3
если потенциальный поставщик уклонился от заключения договора о государственных закупках
4
если поставщик не исполнил либо ненадлежащим образом исполнил свои обязательства по заключенным с ними договорам о государственных закупках
5
Всего:
6
доля, %
Приложение 17
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма

Ескерту. 16-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
____жыл мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылардың
тізіліміне (бұдан әрі - ЖҚТ) қосылған өнім берушілер туралы
ақпарат
ЖҚТ-ға өнім берушілерді қосудың негіздемелері
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Заң нормаларын қолданбай жүзеге асырылған мемлекеттік сатып алу
Бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Ашық тауар биржалары арқылы өткізілген мемлекеттік сатып алу
Өнім берушілерді ЖҚТ-ға қосудың негіздемелердің жиыны
Үлес, %
1
егер әлеуетті өнім беруші біліктілік талаптар бойынша анық емес ақпарат берсе
2
егер әлеуетті өнім беруші Мемлекеттік сатып алу туралы Заңның  6-баптыңталаптарының бұзылуына жол берсе
3
егер әлеуетті өнім беруші мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасудан жалтарса
4
егер өнім беруші мемлекеттік сатып алу туралы өздерімен жасасқан шарттар бойынша өз міндеттемелерін орындамаған не тиісті түрде орындамаған болса
5
Барлығы:
6
үлес, %
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
17-қосымша
Нысан

Сноска. Правила дополнены приложением 18 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сведения о проведенных государственных закупках
товаров, работ и услуг в том числе способом из одного
источника по состоянию на __ ________ ____ года (по
итогам проведенных государственных закупок)
Способ закупки
Всего проведено закупок (лоты)
в т.ч. состоявшиеся
в т.ч. государственные закупки, проведенные способом из одного источника по несостоявшимся
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Итого:
Приложение 19
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 19 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сведения об основаниях заключения договоров из одного
источника (после конкурса, аукциона, запроса ценовых
предложений)
Предыдущий период
Отчетный период
Количество
Сумма, тенге
Доля, % (от количества)
Количество
Сумма, тенге
Доля, % (от количества)
Всего, из них после конкурса:
1) отсутствия представленных заявок на участие в конкурсе;
2) представления менее двух заявок на участие в конкурсе;
3) к участию в конкурсе не допущен ни один потенциальный поставщик;
4) к участию в конкурсе допущен один потенциальный поставщик;
5) отсутствия представленных конкурсных ценовых предложений участников конкурса;
6) представления менее двух конкурсных ценовых предложений участников конкурса;
7) после отклонения конкурсных ценовых предложений участников конкурса в случаях, предусмотренных пунктом 4 статьи 26-1 Закона «О государственных закупках», оценке и сопоставлению подлежит менее двух конкурсных ценовых предложений участников конкурса;
8) победитель конкурса уклонился от заключения договора о государственных закупках.
из них после аукциона:
9) в случае, если подано менее двух заявок на участие в государственных закупках способом аукциона;
10) в случаях, предусмотренных пунктом 10 статьи 35-6, пунктом 9 статьи 35-7 и пунктом 6 статьи 35-8 Закона «О государственных закупках»

Ескерту. 18-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді
мемлекеттік сатып алу туралы мәліметтер оның ішінде бір көзден
алу тәсілімен __ ________ ____ жылғы жағдайы бойынша
(өткізілген мемлекеттік сатып алулар бойынша)
Сатып алу тәсілі
Барлығы өткізілген сатып алулар (лоттар)
Оның ішінде өткізілген
Оның ішінде бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу өткізілмегендер бойынша
Саны
Үлес, %
Сома, теңге
Үлес, %
Саны
Үлес, %
Сома, теңге
Үлес, %
Саны
Үлес, %
Сома, теңге
Үлес, %
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Жиыны:
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
19-қосымша
Нысан
Ескерту. 19-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Бір көзден алу шарттарын жасасу негіздемелері туралы мәліметтер (конкурстан, аукционнан, баға ұсыныстарын сұратудан кейін)
Бұдан алдынғы кезең
Есепті кезең
Саны
Сома, теңге
Үлес, % (санынан)
Саны
Сома, теңге
Үлес, % (санынан)
Барлығы, оның ішінде конкурстан кейін:
1) конкурсқа қатысуға ұсынылған өтінімдердің болмауы;
2) конкурсқа қатысуға екеуден аз өтінімнің ұсынылуы;
3) конкурсқа қатысуға бір де бір әлеуетті өнім берушіге рұқсат берілмеуі;
4) конкурсқа қатысуға бір әлеуетті өнім берушіге рұқсат берілуі;
5) конкурсқа қатысушылар ұсынған конкурстық баға ұсыныстарының болмауы;
6) конкурсқа қатысушылардың екеуден аз конкурстық баға ұсынысын ұсынуы;
7) Заңның 26-1-бабының 4-тармағында көзделген жағдайларда конкурсқа қатысушылардың конкурстық баға ұсыныстары қабылданбағаннан кейін конкурсқа қатысушылардың екеуден аз конкурстық баға ұсынысының бағалануға және салыстыруға жатқызылуы;
8) конкурс жеңімпазының мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасудан жалтаруы.
оның ішінде аукционнан кейін:
9) егер аукцион тәсiлiмен мемлекеттiк сатып алуға қатысуға екеуден аз өтінім берілген жағдайда
10) «Мемлекеттік сатып алу» Заңның 35-6-бабының 10-тармағында, 35-7-бабының  9-тармағында және 35-8-бабының 6-тармағында көзделген жағдайларда

11) если победитель аукциона уклонился от заключения договора о государственных закупках и заказчик не воспользовался правом, предусмотренным пунктами 10 и 11 статьи 35-8 Закона «О государственных закупках»
12) если договор о государственных закупках не заключен с претендентом на заключение договора о государственных закупках в соответствии с пунктом 9 статьи 35-8 Закона «О государственных закупках»
Из них после запрос ценовых предложений:
13) отсутствия представленных заявок на участие в закупках;
14) представления менее двух заявок на участие в закупках;
15) если договор о государственных закупках не заключен с претендентом на заключение договора о государственных закупках, ценовое предложение которого является наименьшим после цены, предложенной потенциальным поставщиком, уклонившимся от заключения договора о государственных закупках согласно пп 1) п. 10 ст. 31 Закона «О государственных закупках»
Приложение 20
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 20 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Информация о количестве заявок по проведенным
государственным закупкам в разрезе потенциальных поставщиков
Период
Предыдущий период
Отчетный период
проведенных закупок (лотов)
поданных заявок
Доля, % (поданных заявок)
среднее число участвующих на один лот
проведенных закупок (лотов)
поданных заявок
Доля, % (поданных заявок)
среднее число участвующих на один лот
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Всего
Приложение 21
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 21 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Информация о количестве допущенных поставщиков к
участию в государственных закупках
Способ закупки
Период
Количество закупок
Количество лотов
Количество участвовавших поставщиков
Количество поставщиков, допущенных к участию в конкурсе
Доля допущенных поставщиков к участию в конкурсе, %
1
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
Отчетный
Предыдущий
2
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Отчетный
Предыдущий
3
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Отчетный
Предыдущий
Всего:
Отчетный
Предыдущий
Приложение 22
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма

11) егер аукцион жеңімпазы мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасудан жалтарса және тапсырыс беруші осы «Мемлекеттік сатып алу» Заңның 35-8-бабының 10 және 11-тармақтарында көзделген құқықты пайдаланбаса
12) егер «Мемлекеттік сатып алу» Заңның 35-8-бабының 9-тармағына сәйкес мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуға үміткермен мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасылмаса, өтпеді деп танылады.
Оның ішінде баға ұсыныстарын сұратудан кейін
13) сатып алуға қатысуға ұсынылған өтінімдердің болмауы
14) сатып алуға қатысуға екеуден аз өтінімнің ұсынылуы
15) егер «Мемлекеттік сатып алу» Заңының 31-бабының 10-тармағының 1) тармақшасына сәйкес мемлекеттік сатып алу туралы шартты осындай баға ұсынысын ұсынған әлеуетті өнім берушімен, ал мұндай әлеуетті өнім беруші болмаған кезде баға ұсынысы мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасудан жалтарған әлеуетті өнім беруші ұсынған бағадан кейін ең төмен болып табылатын әлеуетті өнім берушімен жасалмаса
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
20-қосымша
Нысан
Ескерту. 20-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Әлеуетті өнім берушілер бөлігінде өткізілген мемлекеттік сатып
алулар бойынша өтінімдер саны туралы ақпарат
Кезең
Бұдан алдынғы кезең
Есепті кезең
Өткізілген сатып алулар (лоттар)
Берілген өтінімдер
Үлес, % (берілген өтінімдер)
Бір лотқа қатысушылардың орташа саны
Өткізілген сатып алулар (лоттар)
Берілген өтінімдер
Үлес, % (берілген өтінімдер)
Бір лотқа қатысушылардың орташа саны
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Барлығы
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
21-қосымша
Нысан
Ескерту. 21-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Мемлекеттік сатып алуға қатысуға рұқсат берілген өнім
берушілердің саны туралы ақпарат
Сатып алу тәсілі
Кезең
Сатып алу саны
Лоттар саны
Қатысқан өнім берушілердің саны
Сатып алуға қатысуға рұқсат берілген өнім берушілердің саны
Конкурсқа қатысуға рұқсат берілген өнім берушілердің үлесі, %
1
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Есепті
Бұдан алдынғы
2
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Есепті
Бұдан алдынғы
3
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Есепті
Бұдан алдынғы
Барлығы:
Есепті
Бұдан алдынғы
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
22-қосымша
Нысан

Сноска. Правила дополнены приложением 25 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сведения об отказах от проведения государственных
закупок товаров, работ и услуг в разрезе администраторов
бюджетных программ за ______ год
Наименование администратора бюджетной программы
План
Отказ от проведения государственных закупок по причине сокращения расходов на приобретение товара, работы и услуги (пп.1) п.10 ст.5 Закона
Отказ от проведения государственных закупок по причине внесения поправок в стратегический план, бюджет (бизнес-план, смету доходов и расходов) (пп.2) п.10 ст.5 Закона
Количество
Сумма, тенге
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
Количество
Сумма, тенге
Количество
Доля, %
1
2
3
Приложение 26
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 26 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Рейтинг 100 поставщиков с наибольшим количеством выигранных
государственных закупок товаров, работ и услуг за ______ год
Место в рейтинге по сумме выигрыша
Наименование поставщика
БИН поставщика
Количество выигранных закупок
Сумма по выигранным закупкам, тенге
из них способами, (тенге):
конкурс
аукцион
запрос ценовых предложений
без применения норм Закона
из одного источника
через товарные биржи
1
2
3
100
Приложение 27
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 27 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Рейтинг 100 заказчиков с наибольшими суммами
договоров государственных закупок за _______ год
Место в рейтинге по сумме выигрыша
Наименование заказчика
БИН
Количество проведенных закупок
Сумма по заключенным договорам, тенге
из них способами, (тенге):
конкурс
аукцион
запрос ценовых предложений
без применения норм Закона
из одного источника
через товарные биржи
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3

Ескерту. 25-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
______ жыл ішінде бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бөлігінде
тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді
мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту туралы мәліметтер
Бюджеттік бағдарламалар әкімшінің атауы
Жоспар
Мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту негіздемесі тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуға арналған шығыстар қысқарту
Мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту негіздемесі стратегиялық жоспарына, бюджетіне (бизнес-жоспарына, кірістер мен шығыстар сметасына) өзгерістер енгізілген жағдайларда
Саны
Сома, теңге
Саны
Саны
Сома, теңге
Саны
Саны
Сома, теңге
Саны
Саны
1
2
3
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
26-қосымша
Нысан
Ескерту. 26-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
_______жыл ішінде тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін
қызметтерді мемлекеттік сатып алуды ең көп жеңген 100 өнім
берушінің рейтингі
Жеңген сома бойынша рейтингтегі орын
Өнім берушінің атауы
Өнім берушінің ЖСН
Жеңген сатып алулардың саны
Жеңген сатып алулардың сомасы, теңге
Оның ішінде тәсілдермен, (теңге):
конкурс
аукцион
Баға ұсыныстарын сұрату
Заң нормаларын қолданбай
Бір көзден алу
тауар биржалары арқылы
1
2
3
...
100
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
27-қосымша
Нысан
Ескерту. 27-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
_______ жыл ішінде мемлекеттік сатып алу сомасы ең көп
100 тапсырыс берушінің рейтингі
Ұтыс сомасы бойынша рейтингтегі орны
Тапсырыс берушінің атауы
ЖСН
Өткізілген сатып алулардың саны
Жасасқан шарттар бойынша сома, теңге
Оның ішінде тәсілдермен, (теңге):
конкурс
аукцион
Баға ұсыныстарын сұрату
Заң нормаларын қолданбай
Бір көзден алу
тауар биржалары арқылы
саны
сома
саны
сома
саны
сома
саны
сома
саны
сома
саны
сома
1
2
3
...

100
Приложение 28
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 28 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сведения о часто закупаемых товарах,
работах, услугах за ______ год
Вид предмета закупки
Код классификатора товара, работы, услуги
Наименование классификатора товара, работы, услуги
Краткая характеристика классификатора товара, работы, услуги
Единица измерения
Общее количество
Общая плановая сумма, тенге
Товар
Работа
Услуга
Приложение 29
к Правилам сбора, обобщения и анализа отчетности
с учетом информации о закупках у отечественных
товаропроизводителей, включенных в интегрированную
с веб-порталом государственных закупок базу данных
товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную
законодательством Республики Казахстан о государственной
поддержке индустриально-инновационной деятельности
Форма
Сноска. Правила дополнены приложением 29 в соответствии с приказом Министра финансов РК от 22.06.2015 № 372 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сведения о запланированных и проведенных
государственных закупках товаров, работ и услуг
Код администратора бюджетной программы, подпрограммы
Наименование администратора бюджетной программы, подпрограммы
План
За отчетный период
План государственных закупок на год
План госзакупок на отчетный период
Опубликовано
На стадии проведения закупок
Подведение итогов госзакупок
Заключение договоров
Исполненные договора
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
АБП
программа
подпрограмма
АБП
программа
подпрограмма
Приложение 2
к приказу Заместителя
Премьер – Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 февраля 2014 года № 77
Перечень
утративших силу приказов
1. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 «Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2009 года № 5480; «Казахстанская правда» от 24 января 2009 года, № 17 (25761); Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 4);
2. приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2009 года № 569 «О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 «Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 10 января 2010 года № 6000; Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 8, 10);
3. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 апреля 2010 года № 155 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 «Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 19 апреля 2010 года № 6179; Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2010 год, № 14; «Казахстанская правда» декабрь, 2010 год, № 332 (26393));
4. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 ноября 2010 года № 562 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 «Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 декабря 2010 года № 6684; «Казахстанская правда» январь, 2011 года, № 7-8 (26428-26429));
5. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2011 года № 646 «О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 «Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 20 января 2012 года № 7393; Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан, март 2012 года, № 3, ст. 442);
6. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2012 года № 105 «О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 «Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 марта 2012 года № 7464; Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2012 год, № 4; «Юридическая газета» от 27 июня 2012 года, № 93 (2275));
7. приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 февраля 2013 года № 71 «О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 «Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах казахстанского содержания при закупках товаров, работ, услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 ферваля 2013 года № 8335; Бюллетень нормативных правовых актов Республики Казахстан, апрель 2013 года, № 4).

100
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
28-қосымша
Нысан
Ескерту. 28-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
______ жыл ішінде жиі сатып алынатын тауарлар, жұмыстар,
көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтер
Сатып алу тәсілі
Тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің сыныптауыш коды
Тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің сыныптауыш атауы
Тауардың, жұмыстың, көрсетілетін қызметтің сыныптауыш бойынша қысқаша мінездемесі
Өлшем бірлігі
Жалпы саны
Жалпы жоспарланған сома, теңге
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Қазақстан Республикасының индустриалдық-
инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы
заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу
веб-порталымен интеграцияланған тауарлар,
жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды
жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық
тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және
талдау қағидаларына
29-қосымша
Нысан
Ескерту. 29-қосымшамен толықтырылды - ҚР Қаржы министрінің 22.06.2015 № 372 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
Жоспарлаған және өткізілген тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін
қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы мәліметтер
Бюджеттік бағдарлама әкімшінің коды
Бюджеттік бағдарлама әкімшінің атауы
Жоспар
Есепті кезең
Мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспары
Мемлекеттік сатып алудың есептік кезеңге жоспары
Жарияланған
Сатып алу өткізу барысында
Мемлекеттік сатып алу қорытындыларын шығару
Шартты жасасу
Шартты орындау
Саны
Сома, теңге
Саны
Сома, теңге
Саны
Сома, теңге
Саны
Сома, теңге
Саны
Сома, теңге
Саны
Сома, теңге
Саны
Сома, теңге
ББӘ
бағдарлама
кіші бағдарлама
...
ББӘ
бағдарлама
кіші бағдарлама
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы
№ 77 бұйрығына
2-қосымша
Күші жойылған бұйрықтардың
тізімі
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы» бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік реттеу тізілімінде 2009 жылғы 8 қаңтарда № 5480 болып тіркелген; Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2009 жыл, № 4);
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрі міндетін атқарушының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 569 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік реттеу тізілімінде 2010 жылғы 10 қаңтарда № 6000 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жылғы, № 8, 10);
3) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 155 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік реттеу тізілімінде 2010 жылғы 19 сәуірде № 6179 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жылғы, № 14); «Егеменді Қазақстан» 2010 жыл, желтоқсан, № 332 (26393));
4) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 562 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік реттеу тізілімінде 2010 жылғы 15 желтоқсанда № 6684 болып тіркелген; «Егеменді Қазақстан» 2011 жыл, қаңтар № 7-8 (26428-26429));
5) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 646 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік реттеу тізілімінде 2012 жылғы 20 қаңтарда № 7393 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің бюллетені 2012 жыл, наурыз, № 3);
6) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 105 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік реттеу тізілімінде 2012 жылғы 15 наурызда № 7464 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2012 жыл, № 4; «Заң газеті» 2012 жыл, 27 маусым, № 93 (2101));
7) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 13 ақпандағы № 71 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы» бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» бұйрығы (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік реттеу тізілімінде 2013 жылғы 15 ақпанда № 8335 болып тіркелген; Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің бюллетені, 2013 жыл, сәуір, № 4).