О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий от 18 марта 2014 года № 11 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий от 23 июня 2014 года № 21. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июля 2014 года № 9611. Утратил силу приказом и.о. Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 22 мая 2015 года № 190
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра культуры и спорта РК от 22.05.2015 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам религий от 18 марта 2014 года № 11 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9340, опубликованный в Информационно-правовой системе «Әділет» 11 мая 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в Регламенте государственной услуги «Проведение религиоведческой экспертизы», утвержденном указанным приказом:
пункт 23 изложить в следующей редакции:
«23. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой, согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 24 в следующей редакции:
«24. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале «электронного правительства» - «www.e.gov.kz» и интернет-ресурсе услугодателя - «www.din.gov.kz»;
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
«Приложение 1 к Регламенту государственной услуги «Проведение религиоведческой экспертизы»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в Регламенте государственной услуги «Согласование деятельности иностранных религиозных объединений на территории республики, назначения иностранными религиозными центрами руководителей религиозных объединений в Республике Казахстан», утвержденном указанным приказом:
пункт 23 изложить в следующей редакции:

Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 11 "Діни саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Дін істер агенттігі төрағасының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 21 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 27 шілдеде № 9611 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің м.а. 2015 жылғы 22 мамырдағы № 190 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің м.а. 22.05.2015 № 190 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 11 «Діни саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестрінде № 9340 болып тіркелген, 2014 жылы 11 мамырда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген «Дінтану сараптамасын жүргізу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«23. Рәсімнің (іс-қимылдардың) іске асырылу реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-сызбамен сүйемелденеді.»;
мынадай редакцияда 24-тармақпен толықтырылсын:
«24. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) өзара іс-қимылдарының, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы «www.e.gov.kz» - «электрондық үкімет» веб порталында, көрсетілетін қызметті берушінің «www.din.gov.kz»» - интернет-ресурсында орналастырылады.»;
қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
«Дінтану сараптамасын жүргізу» мемлекеттік қызмет Регламентіне 1-қосымша»;
осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес редакциясында 2-қосымшасымен толықтырылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген «Республика аумағындағы шетелдiк дiни бiрлестiктердiң қызметiн, шетелдiк дiни орталықтардың Қазақстан Республикасындағы дiни бiрлестiктер басшыларын тағайындауын келiсу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

«23. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой, согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.»;
дополнить пунктом 24 в следующей редакции:
«24. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале «электронного правительства» www.e.gov.kz и интернет-ресурсе услугодателя www.din.gov.kz»;
в правом верхнем углу приложения текст изложить в следующей редакции:
«Приложение 1 к Регламенту государственной услуги «Согласование деятельности иностранных религиозных объединений на территории республики, назначения иностранными религиозными центрами руководителей религиозных объединений в Республике Казахстан»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Административному департаменту (Ақзам Ж.А.) совместно с Управлением правового обеспечения (Жуанышпаева А.Т.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию и официальное опубликование настоящего приказа.
3. Административному департаменту (Ақзам Ж.А.) после государственной регистрации разместить настоящий приказ на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам религий и довести его до сведения всех структурных подразделений Агентства Республики Казахстан по делам религий.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по делам религий Исмаилова Т.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Агентства Республики Казахстан
по делам религий                           М.Азильханов
Приложение 1
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам религии
от 23 июня 2014 года № 21
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Проведения религиоведческой экспертизы"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Проведения религиоведческой экспертизы"
Приложение 2
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по делам религий
от 23 июня 2014 года № 21
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Согласование деятельности иностранных религиозных
объединений на территории республики, назначения
иностранными религиозными центрами руководителей
религиозных объединений в Республике Казахстан"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Согласование деятельности иностранных религиозных объединений
на территории республики, назначение иностранными религиозными
центрами руководителей религиозных объединений юридическим
лицам в Республике Казахстан"

«23. Рәсімнің (іс-қимылдардың) іске асырылу реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес блок-сызбамен сүйемелденеді.»;
мынадай редакцияда 24-тармақпен толықтырылсын:
«24. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) өзара іс-қимылдарының, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы «www.e.gov.kz» - «электрондық үкімет» веб порталында, көрсетілетін қызметті берушінің «www.din.gov.kz»» - интернет-ресурсында орналастырылады.»;
қосымшаның оң жақ жоғарғы бұрышындағы мәтін мынадай редакцияда жазылсын:
«Республика аумағындағы шетелдік діни бірлестіктердің қызметін, шетелдік діни орталықтардың Қазақстан Республикасындағы діни бірлестіктер басшыларын тағайындауын келісу» мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 1-қосымша;
осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес редакциясында 2-қосымшасымен толықтырылсын;
2. Әкімшілік департаменті (Ж.А. Ақзам) Құқықтық қамтамасыз ету басқармасымен (Ә.Т. Жуанышпаева) бірлесе осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіпте мемлекеттік тіркеуді және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Әкімшілік департаменті (Ж.А. Ақзам) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің интернет-ресурсына енгізіп, Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің барлық құрылымдық бөлімшелеріне жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің Жауапты хатшысы Т.Т. Ысмайыловқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Дін істері агенттігінің Төрағасы                    М.Әзілханов
Қазақстан Республикасы
Дін істері агенттігі төрағасының
2014 жылғы 23 маусымдағы № 21
осы бұйрығына 1-қосымша
«Дінтану» сараптамасын жүргізу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
«Дінтану» сараптамасын жүргізу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Қазақстан Республикасы
Дін істері агенттігі төрағасының
2014 жылғы 23 маусымдағы № 21
осы бұйрығына 2-қосымша
«Республика аумағындағы шетелдік діни
бірлестіктердің қызметін, шетелдік діни
орталықтардың Қазақстан Республикасындағы
діни бірлестіктерінің басшыларын
тағайындауын келісу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
«Республика аумағындағы шетелдік діни бірлестіктердің қызметін,
шетелдік діни орталықтардың Қазақстан Республикасындағы діни
бірлестіктерінің басшыларын тағайындауын келісу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы