Об утверждении цен на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области государственной статистики
Приказ и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 199. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 января 2015 года № 10161.
В соответствии с пунктом 3 статьи 23-1 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области государственной статистики согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.

Мемлекеттік статистика саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 199 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 қаңтарда № 10161 тіркелді.
"Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 23-1 бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес мемлекеттік статистика саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра
М. Кусаинов
Утверждено
приказом Министра
национальной
экономики Республики Казахстан
от 31 декабря 2014 года № 199
Цены на товары (работы, услуги), производимые и (или) реализуемые субъектом государственной монополии в области государственной статистики

4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін атқарушы М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрінің 2014 жылғы
31 желтоқсандағы
№ 199 бұйрығымен
бекітілді
Мемлекеттік статистика саласындағы мемлекеттік монополия субъектісі өндіретін және (немесе) өткізетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) бағалары

Сноска. Цены на товары (работы, услуги) в редакции приказа Министра национальной экономики РК от 19.06.2018 № 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование услуги
Единица измерения
Цена без учета НДС, тенге*
Центральный аппарат, Филиал РГП "ИВЦ"1 в г.Алматы
Филиалы РГП "ИВЦ" в 14 областях, по гг.Астана, Алматы2
1
2
3
4
5
1
Сбор, обработка первичных статистических данных, представленных территориальными органами статистики
и респондентами, полученных при общегосударственных статистических наблюдениях и национальных переписях, и их хранение в электронном
виде
человеко/час
1 256
628
2
Формирование и актуализация информационно-статистических систем, баз данных и их платформ, регистров статистики, интернет-ресурса уполномоченного органа3
человеко/час
3 564
-
3
Сопровождение информационно-статистических систем, регистров статистики уполномоченного органа3
человеко/час
3 254
-
4
Сопровождение и актуализация платформ баз данных и информационно-статистических систем, интернет-ресурса уполномоченного органа
человеко/час
3 348
687
5
Формирование статистической информации, не предусмотренной графиком распространения официальной статистической информации
человеко/час

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – ҚР Ұлттық экономика министрінің 19.06.2018 № 221 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Көрсетілетін қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
ҚҚС-ны қоспағандағы баға, теңге*
Орталық аппарат, Алматы қаласындағы "АЕО" РМК-ның1 филиалы
"АЕО" РМК-ның 14 облыстағы және Астана, Алматы қалаларындағы филиалдары2
1
2
3
4
5
1
Жалпы мемлекеттік статистикалық байқаулар және ұлттық санақтар кезінде алынған, аумақтық статистика органдары мен респонденттер ұсынған алғашқы статистикалық деректерді жинау, өңдеу және оларды электрондық түрде сақтау
адам/сағат
1 256
628
2
Ақпараттық-статистикалық жүйелерді, дерекқорларды және олардың тұғырнамаларын, статистика тіркелімдерін, уәкілетті органның интернет-ресурсын қалыптастыру және өзектілендіру3
адам/сағат
3 564
-
3
Уәкілетті органның ақпараттық-статистикалық жүйелерін, статистика тіркелімдерін сүйемелдеу3
адам/сағат
3 254
-
4
Уәкілетті органның дерекқорларын және ақпараттық-статистикалық жүйелерінің тұғырнамаларын, интернет-ресурсын сүйемелдеу және өзектілендіру
адам/сағат
3 348
687
5
Ресми статистикалық ақпаратты тарату кестесінде көзделмеген статистикалық ақпаратты қалыптастыру
адам/сағат

1 211
*Примечание:
1Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-вычислительный центр Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан" (далее – РГП "ИВЦ").
2Разделение цен на услуги, оказываемые Центральным аппаратом РГП "ИВЦ", филиалом РГП "ИВЦ" в городе Алматы и филиалами РГП "ИВЦ" по 14 областям, по городам Астана и Алматы, зависит от объема, характера и содержания услуг.
3Услуги "Формирование и актуализация информационно-статистических систем, баз данных и их платформ, регистров статистики, интернет-ресурса уполномоченного органа" и "Сопровождение информационно-статистических систем, регистров статистики уполномоченного органа" оказывает Центральный аппарат и филиал РГП "ИВЦ" в городе Алматы.

1 211
*Ескертпе:
1"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – "АЕО" РМК).
2"АЕО" РМК Орталық аппараты, Алматы қаласындағы "АЕО" РМК-ның филиалы және 14 облыс, Астана, Алматы қалалары бойынша "АЕО" РМК-ның филиалдары көрсететін қызметтердің бағаларын бөлу көрсетілетін қызметтердің көлеміне, сипатына және мазмұнына байланысты.
3"Ақпараттық-статистикалық жүйелерді, дерекқорларды және олардың тұғырнамаларын, статистика тіркелімдерін, уәкілетті органның интернет-ресурсын қалыптастыру және өзектілендіру" және "Уәкілетті органның ақпараттық-статистикалық жүйелерін, статистика тіркелімдерін сүйемелдеу" қызметтерін Орталық аппарат және Алматы қаласындағы "АЕО" РМК-ның филиалы көрсетеді.