О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 7 ноября 2014 года № 295/43-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 3 декабря 2014 года № 856
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года «Об автомобильном транспорте», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. В решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V «Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 июня 2012 года за № 728, опубликовано 21 июня 2012 года в газетах «Астана акшамы» № 68 и «Вечерняя Астана» № 73) (далее - Решение) внести следующее дополнение:
приложение к Решению дополнить строкой 11 следующего содержания:
«
11.
Дачный массив в районе акционерного общества «Газмаш» - дачный массив «Западный» - жилой комплекс «Жагалау»
».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    З. Шибкенов
Секретарь маслихата
города Астаны                              С. Есилов

"Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 295/43-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 желтоқсанда № 856 болып тіркелді
«Автомобиль көлігі туралы» Қазақстан Республикасының 2003 жылғы   4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы» Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы №  27/4-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 19 маусымда 728 нөмірмен тіркелген, 2012 жылғы 21 маусымда  № 68 «Астана ақшамы» және № 73 «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) шешіміне (бұдан әрі - Шешім) мынадай толықтыру енгізілсін:
Шешімге қосымша мынадай мазмұндағы 11-жолмен толықтырылсын:
«
11.
«Газмаш» акционерлік қоғамы ауданындағы саяжай алабы - «Западный» саяжай алабы - «Жағалау» тұрғын үй кешені
».
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін  күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       З. Шибкенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       С. Есілов